Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By gossip
#2665017
ono kada odes kod oftamologa a ona ti bode iglu u kapak :sunce:
#2665026
Upoznah poslijepodne jednog novog fudbalera. Dobro, ništa novo, ali ono što jest novo je to da mi se baš dopao. Mršav - ne volim mršave, u hipster fazonu - koji mi nije nešto, glup nepojmljivo i priča bez prestanka (užas), ali sa najdivnijim osmijehom i najsvjetlucavijim očima koje skoro vidEh. Svašta i od mene.
#2665156
When you go to Tokyo….if you’re a white male, you can do what you want. Just grab her, pull her in. She’ll giggle. Just say PIKACHU or POKEMON or something to take the pressure off. I’m romping through the streets (of Tokyo) just grabbing girls and it’s like (motions) head on dick (pfft) head on dick, yelling ‘PIKACHU’ with a Pikachu shirt on….Every foreigner who is white does this. When you see that one foreigner in the crowd in Tokyo and your eyes will lock and you know that he knows and he knows that and it’s this guilty look like you both fucked a hooker or something.



disgusting


on how many levels can you be offensive
Korisnikov avatar
By Hys.
#2665173
Jao pa ja imam ovde :spliff: !

:radosnice:

Meh, mrzi me sad da rolam.
Korisnikov avatar
By zguba_91
#2665189
moracu ja to da izucim.... dopada mi se termin erotska carobnica :D
By Kragi
#2665197
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2664660#p2664660]Zvonki napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2664640#p2664640]gossip napisao:[/url]komsinici se pokvarila masina pa je pitala ako moze da opere jednu turu kod nas
naravno rekli smo da moze i donela je korpu sa vesom...a unutra gomila poluusranih gaca
I'm not touching this!!!!
Iiiii evo ga razlog zasto tebe ne bih zvao u svoju kucu posle ovakvog posta...ne zato sto ja imam prljav ili poluusran ves u korpi,vec zato sto si nevaspitan i gledas tudj prljav ves...

Komsinica je idiot.
Ne znam kakav mentalni sklop ima osoba koja se usudi da ti da da joj operes gace (usrane ili ne) a da pritom nije na neki nacin intimna sa tobom ili bar clan porodice.
Kod mene ni moju korpu ne bi dobila :cupakosu: nego lepo donesi svoj ves ubaci u bubanj pa cu ja da ukljucim masinu :D
Korisnikov avatar
By zguba_91
#2665211
Alexandermagic, nacu ja ogovarajuci materijal iz kog cu da ucim. ;)
#2665246
@hys: krenulo je sms-ovima, nastavilo se pismima. fala qrcu da nemam fejsbuk.

malo zastrašivanja, malo uznemiravanja. gorit ću u paklu jer sam peder i judeomasonski marksistički liberal i sl.

evo što mi je jučer stiglo na redakciju, nije prvo pismo te vrste... donekle zabavno, moram priznati ^^

Slika
  • 1
  • 662
  • 663
  • 664
  • 665
  • 666
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!