Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By gossip
#2664640
komsinici se pokvarila masina pa je pitala ako moze da opere jednu turu kod nas
naravno rekli smo da moze i donela je korpu sa vesom...a unutra gomila poluusranih gaca
I'm not touching this!!!!
Korisnikov avatar
By Zvonki
#2664660
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2664640#p2664640]gossip napisao:[/url]komsinici se pokvarila masina pa je pitala ako moze da opere jednu turu kod nas
naravno rekli smo da moze i donela je korpu sa vesom...a unutra gomila poluusranih gaca
I'm not touching this!!!!
Iiiii evo ga razlog zasto tebe ne bih zvao u svoju kucu posle ovakvog posta...ne zato sto ja imam prljav ili poluusran ves u korpi,vec zato sto si nevaspitan i gledas tudj prljav ves...
#2664724
"Šta je pasivno-agresivno ponašanje?

Pasivno-agresivno ponašanje generalno karakteriše pasivno suprotstavljanje zahtevima radnog i socijalnog okruženja, praćeno je odugovlačenjem, tvrdoglavošću, mrzovoljnošću i neefikasnošću. Ovakvo ponašanje potiče od nesposobnosti da se ljutnja i frustracija izraze na zdrav način. Osećanja osobe, koja manifestuje ovakvo ponašanje, su toliko suzbijena i ugušena da ona ne može da uvidi da je ljuta i ozlojeđenja. Zbog toga što ovakve osobe nemaju uvid u svoja osećanja one obično misle da ih drugi ne razumeju i da se ophode loše prema njima a kada ih konfrontiraju sa njihovim ponašanjem smatraju to krajnje uvredljivim i bezobzirnim."
I ti si po mom malopre postu zakljucila ovo?
Moracu da proveravam orman moguce je da se tamo krijes i posmatras kako se ponasam dok kuckam postove...
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2664750
bože da nisam ušla na forum ne bih znala da je novembar bar još nedelju dana :iskolacen:
Korisnikov avatar
By Hellas
#2664910
^ neko misli na tebe na slovo T :D
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2664953
Sad sam i zaboravio sta sam hteo da napisem :ozbiljan:
#2664956
Danas mi je nenormalno ljubazan lik u Profesional Sportu u NS-u pola sata u magacinu radnje trazio Arena Board Jammer black/metalic silver (size 80) i na kraju rekao da nema ali ima teget te velicine i Band jammer da mi je bilo mnooogo zao sto 'od njega' necu nista kupiti. Toliko da sam poceo da mu se pravdam:
- Vidi, ja sam malo opsesivno kompulsivan da kad stanem ispred bazena sve mora da bude crno sa srebrnim logom. Nemoj da se ljutis (sto necu kupiti ponudjene) jer sam ja kreten a ti si zaista retko nenormalno ljubazan. :smeh:
#2664991
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2664956#p2664956]Kragi napisao:[/url]Danas mi je nenormalno ljubazan lik u Profesional Sportu u NS-u pola sata u magacinu radnje trazio Arena Board Jammer black/metalic silver (size 80) i na kraju rekao da nema ali ima teget te velicine i Band jammer da mi je bilo mnooogo zao sto 'od njega' necu nista kupiti. Toliko da sam poceo da mu se pravdam:
- Vidi, ja sam malo opsesivno kompulsivan da kad stanem ispred bazena sve mora da bude crno sa srebrnim logom. Nemoj da se ljutis (sto necu kupiti ponudjene) jer sam ja kreten a ti si zaista retko nenormalno ljubazan. :smeh:
naravno da su ti prodavci ljubazni jer im plata zavisi od toga koliko oni licno prodaju.
  • 1
  • 661
  • 662
  • 663
  • 664
  • 665
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!