Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By gossip
#2663753
pain is inevitable
suffering is optional
#2663762
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=1365972#p1365972]Simor napisao:[/url]
Ja sam od onih srećnika koji je priključen na toplanu koja nema mogućnost prelaska sa gasa na mazut.

Radijatori su hladni.

Hladno je.

Imam vizije.

Vidim Nju (Ljilju Ugricu) kao ambasadorku u Moskvi... Pada sneg.... Vuk Jeremić se ispred Kremlja bacaka po snegu, pravi anđele i diže tri prsta... Srećan je... Njega greju Njene šiške... Da bi mu bilo toplije, u cipele je stavio stranice „Politike“... Rusija – tako bela, tako humana... Uvek su Rusima ljudi bili na prvom mestu... Pada sneg... Pahuljice su u obliku Medvedeva... I Putina... I Tadića...

Gde sam ovo sada...

Belanovica... Nemanja Kusturica i Vojislav Koštunica su našli alternativni način grejanja... Umesto da sahrane, oni spaljuju američke filmove... Toplo je... Narod se okupio... Svi su tu... Reljić iz (K)NiN-a... Ljušić iz istorijskog udžbenika... Mladen Obradović crvenog Obraza... Vladika Amfilohije čita Božićnu poslanicu o čedomorkama i svojom rečju greje srpske duše... Tu su i Burak i muzika86... Pada sneg... Pahuljice su u obliku srpskih ocila...

Preživeće ovaj narod... Nije ovo prva nevolja koja ga je zadesila...

Dole Evropska unija... Dole Amerika... Dole NATO...

Ah... kako je lepa bela smrt...

:snesko:
Korisnikov avatar
By gossip
#2663888
time to say goodbye to an old friend
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2663927
Neizmerno me zabavlja činjenica da je množina od foruma, fora. :D
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2663985
U par dana dobila oko 80€ bonus premije jer radim vikendom duple smene... Pa i bilo je fer :)
Korisnikov avatar
By gossip
#2664002
Ain't it funny how you think
You're gonna be OK
Till you remember things ain't never
Gonna be the same again
#2664108
Bio sam pre neki dan na sahrani nekog nebitnog matorog rodjaka zajedno sa tetkom izmedju ostalih. I u momentu kad su coveka spustali u raku ona i ja, zbog neke interne fore, dobijemo takav napad smeha da je mene bilo sramota. Srecom pa smo stajali negde sa strane gde sam koliko toliko mogao da sakrijem 'trenutno raspolozenje' zajedno sa njom jer smo posle sahrane oboje konstatovali kako se dugo nismo tako smejali da nas je stomak zaboleo.
Rece nam njena cerka, a inace je majka troje dece, profesorka knjizevnosti (i rodjena sestra moje majke) 'Vas dvoje definitivno niste normalni!'.

:smeh:
#2664146
Nove ideje za kabinet biologije:

idealna smrt: opijen od šampanjca zaspivam u sibirskom/norveškom snegu, dok mi demoni koji me kušaju na uvo pevaju od Musorgskog Trepak

idealna smrt: frigijska boginja se zaljubi u meni i u nastupu ljubomore me natera da se kastriram, a zatim pretvori u drvo

idealna smrt: povedem novu seriju krstaških ratova, islamska čarobnica se zaljubi u mene, u zemlju propadnemo i ja i njene čini i njen dvor
  • 1
  • 658
  • 659
  • 660
  • 661
  • 662
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!