Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By gossip
#2662649
^
^
nemoj ni da lezes dok ti se stv ne prispava
najgore sto mozes sebi da uradis jeste da se na silu teras da zaspis
Korisnikov avatar
By gossip
#2662961
magic ti hoces da ja zapalim stan? :D
#2662993
Slika

Dobio sam danas jedan BOSS In Motion (edition IV). Sad parfem k'o parfem, blago sintetican, aromaticno citrusni, osvezavajuci, bas se oseca narandza, nije bas za hladno vreme i ne neke velike postojanosti ali jak narocitu u otvaranju ... i tako dalje. Ali, kad sam malo bolje zagledao kutiju shvatim da je 'made in UK' a da ga proizvodi Procter & Gamble. :besimse:
Znaci firma koja proizvodi Ariel deterdzent za ves, Fairy deterdzent za sudove, gomilu kucne hemije, sredstva za ribanje wc solja, omeksivace i osvezivace prostorija radi i celu seriju parfema za jednog HUGO BOSS-a aman!!! Pa zar nije bitno i to kome prodate licencu za 'brend name' kada uzmate pare?? A oni se jos potrude da izbace jedno 10 komada koji se vizuelno medjusobno razlikuju po boji a da pritom sustina proizvoda a to je parfem i njegovo stvaranje skroz zapostave.
Keve mi, skroz mi neozbiljno (za huga).



Znaci, ove boss loptica parfeme nikako nemojte kupovati. :neto: Za 30 evra (40 ml) imate i mnogo kvalitetnije u koje je ulozeno mnogo vise truda i vremena :yes:
  • 1
  • 656
  • 657
  • 658
  • 659
  • 660
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!