Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

#2660618
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2660615#p2660615]Rosmersholm napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2660613#p2660613]Rosmersholm napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2660611#p2660611]Rosmersholm napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2660610#p2660610]Rosmersholm napisao:[/url]granatiramo kuće u natalnim kartama
1. pustati show must go on sa tenka;
2. staviti kokardu na glavu;
3. umreti od side
#cRaZy_SuMMeR_2014
ja ne znam čime smo šešelj i ja zaslužili ovolike izdaje
milion pitanja tipa dokle ću ja više da lurkujem po ana.rs umesto da otvorim nalog i preselim se odavde tamo
Slika
Korisnikov avatar
By gossip
#2660659
I know your motives,and you know mine.
The ones that love me, I tend to leave behind
If you know about me and choose to stay
Then take this pleasure and take it with the
pain
#2660669
kada ću prestati sebe da mučim ćelijama leukemije koje ova spodobica spodobić odašilja na svojim statusima

Prizivam kišu večeras da spere praznine, nepotrebne i teške susrete, i pogrešne , divne ljude koji su nas izneverili... Prizivam je da dodje i da bude olujna, neka se istutnji i neka isplače sve svoje patnje... jer sutra mi treba sunce, da malo osunča praznine, i baci u senku one sitne reči što ne vrede ništa a koje ostavismo nemarno u susretu nas dve juče ... Prizivam kišu u nadi da ću sutra prestati da ćutim... jer postaje preteško... Da makar mogu da pišem... al' i reči beže od mene i one se uplašiše od moje ćutnje... Eeeeee Jovana Jovana... kako mi reče ona... ''Ljuta Jovana, razočarana? ''... Dok sam izgovarala dugo i umorno ''neee'', pomislih kako je mala i besmilena ta reč razočarenje... Pogledah je u njene divne oči koje su treperile nervozno i ne rekoh ništa... I nije to kazna... To je silovito prilagodjavanje nametnutom konformizmu, na koji sam bila primorena. To najviše i boli, što sam morala biti takva... nastavak ostavljam kiši da isplače u ovom svetu srećnih gde se ljudi skrivaju i uplaše čim se upoznaju i mojoj knjizi koja će je imati kao dar i usputnu stanicu u životu gde se večito čeka obećani voz... koji je upravo otišao... Juriš da ga stigneš a nikada nije ni zastao na tvojoj stanici , samo je mahnuo vedro i ostavio te da čekaš i dalje , kao da nisi već dovoljno umoran... Niko ne pita za umor... Kao da je jednostavno odgovoriti šta osećaš sve, kao da je jednostavno imenovati sve razočarenjem... Teška je moja istina za takvu jednostavnost... a ćutanje moje je preduboko, ono kad ćuti , preglasno odzvanja...
Korisnikov avatar
By Noctis Lucis Caelum
#2660688
Jebo te pas, pa gde da nađem slobodnih 55.3 GB za instalaciju igre, a i da nađem taj prostor na šta da je instaliram?! :s
#2660740
Skroz nas je ova moderna tehnologija poremetila. :sniff:

Neki dan mi poznanica priča kako je gledala što piše na bočici šampona za kosu i ulovila se kako prstima pokušava zoomirati slova kao što to radi na mobu.

Danas ja stišćem pauzu na daljinskom upravljaču Blu-Ray playera jer želim ići na WC i onda skužim da zapravo gledam nešto na nacionalnom TV programu.

#whitepeopleproblems
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2660767
Krenula juce da pricam sa sestrom i pricam onako ozbiljno, ozbiljne teme a pokusavam joj reci da moja cimerka ima devojku i da devojka koja je trenutno sa njom u kupatilu nije samo stvarno dobra drugarica. I to vrtim nesto, ne znam kako poceti, tek ce ona u jednom trenutku : 'cekaj, hoces mi reci da ti se sviđaju devojke?' :O ja u soku xD tuc, muc... Pocinjem da se smejem kao bolesna "pa da, ali nisam to htela da kazem" xD
Tek ona: 'pa ti misliš da ja to ne znam?' :D joj pokopa me jos vise :D uglavnom, nisam ocekivala ovako nesto ali prihvatila je kao da sam joj rekla dobar dan xD pa bliznakinja mi je, ipak me niko ne zna bolje od nje :) ^^
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2660773
^
nikada mi neće dosaditi ovakve priče. happy for you :)
#2660802
Na stranu moj problem sa nametnutim autoritetima i na stranu moja negde samoziva priroda ja i dalje ne mogu da razumem ljude koji roditelje posmatraju sa tolikim strahopostovanjem da su spremni da trpe uvrede i sikaniranje a da pritom ne zele ili ne mogu zesce da se suprotstave samo i samo zato sto 'mi je to otac ili majka'.
Znaci ako ti se cale najebe keve i nahrani te govnima najebi se i ti njemu. Ili ako ti keva kaze da si stoka reci i ti njoj. Mis'im da covek nije duzan da postuje roditelje samo zato sto su ga doneli na ovaj svet i starali se o njemu jer je to bila njihova volja a kasnije i izvesna obaveza.

Nego, kaze mi danas lik kojem cale polako kapira da je gay i jako mu se to ne dopada - ti bi bio dobar za mog oca. jebo bi mu kevu.
:smeh:
Korisnikov avatar
By gossip
#2660830
zjuuu sto je Kellan Lutz je omatorio :S
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2660845
ubiću se koliko sam razumna ;/
jako me nervira što me ništa ozbiljno ne iznervira a oko gluposti se nerviram konstantno
Korisnikov avatar
By bern
#2660868
ne znam zašto obaj tačped pošandrca
  • 1
  • 651
  • 652
  • 653
  • 654
  • 655
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!