Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

#2659215
gossip napisao: hahahah upravo videh :lol:

mada ima finih momaka u spotu
Neki zlobni ljudi iz Bosne kad vide tako ženu golemih usta, kažu nešto tipa vidi ove, može istovremeno dvije pjesme pjevat. Krajnje neuskusno, šta ne ? :ozbiljan:

Glede momaka, pa dobro, kad je čovjek napaljen i pod gasom svemu je sklon, pa i da bude sa tako nekim nazovi frajerima koji kombiniraju pijačni sat i najvjerojatnije tuđu pozajmljenu kajlu. Eventualni osjećaj stida nakon toga je potpuno bespotreban, što je učinjeno - učinjeno je :maska:
Korisnikov avatar
By antibiotic
#2659282
opet nepregledno veliki posao ostavljam za sutra
Korisnikov avatar
By 李香兰
#2659304
dosla su mi sociva iz juzne koreje. jako su lepa i crna
#2659323
^

Moje činčile su redovno natopljene parfemom, s obzirom da me pažljivo obiđu čitavog od glave do pete. :lol:


---


1. Ljubav je najjace oruzje koje postoji,nema te sile i tog oruzja koje mogu protiv ljubavi da se bore,sve pada pred ljubavlju.Ljubav pobedjuje sve." Otac Tadej




Zakaj statuse ovog tipa redovno postavljaju osobe koje ne bi prepoznale ljubav ni da ih opali šakom u gl00vu i redovno ju izjednačavaju isključivo sa dobrim seksom ?



2. Zar je toliki problem razlikovati pravi tirkiz od obojenog haulita, kriste ? Jeste, samo ukoliko si slabovidna, hebote ženo. :isus:
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2659343
MA BOŽE BRE DEBILA ti ćeš manipulisati nekim nauči prvo tu žvaku da obuzdaš ovako odaješ utisak kobile sa deformacijom vilice a teško da bi ona tako prosta mogla da izmanipuliše nekog :shrug:
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2659347
tj. mogla bi nekog konja

zapravo, onda je sve u redu. nema veze
  • 1
  • 647
  • 648
  • 649
  • 650
  • 651
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!