Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2658668
e ako je sudbina zaista zapisana najviše od svega na svetu bih volela da upoznam onog ko mi je pisao da mu čestitam. znači taj stvor je takav car genijalan sve mu jebem :lol: ovo mu je životno remek delo.

pa ne ali ej meni je stvarno jako teško da održavam vezu sa realnošću kad se sve dešava tako sjajno da ja kad ostanem sama sa sobom krenem da razmišljam da li je to moguće ili sam ja možda stvarno toliko poludela i sve ishalucinirala kao i da ovaj forum i ovo što sad pišem zaista postoji u stvarnosti a nije samo produkt moje mašte koji je stvoren da bih samu sebe tešila i takoooo lep dan danas
By Speculum Columbae
#2658681
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2658668#p2658668]EnMademoiselle napisao:[/url]e ako je sudbina zaista zapisana najviše od svega na svetu bih volela da upoznam onog ko mi je pisao da mu čestitam. znači taj stvor je takav car genijalan sve mu jebem :lol: ovo mu je životno remek delo.

pa ne ali ej meni je stvarno jako teško da održavam vezu sa realnošću kad se sve dešava tako sjajno da ja kad ostanem sama sa sobom krenem da razmišljam da li je to moguće ili sam ja možda stvarno toliko poludela i sve ishalucinirala kao i da ovaj forum i ovo što sad pišem zaista postoji u stvarnosti a nije samo produkt moje mašte koji je stvoren da bih samu sebe tešila i takoooo lep dan danas
onda je pisac moje sudbine majstori horora sezona 2014/2015.
#2658695
Разверзи, пёс, гортани, лая,
предвозвещай свою беду.
Шуми, свирепый ад, пылая,
без ужаса в тебя иду.
Что род живущих устрашает,
мою то славу украшает.
Иду к бессолнечным местам.
Вступлю и всё встревожу там
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2658762
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2658681#p2658681]Rosmersholm napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2658668#p2658668]EnMademoiselle napisao:[/url]e ako je sudbina zaista zapisana najviše od svega na svetu bih volela da upoznam onog ko mi je pisao da mu čestitam. znači taj stvor je takav car genijalan sve mu jebem :lol: ovo mu je životno remek delo.

pa ne ali ej meni je stvarno jako teško da održavam vezu sa realnošću kad se sve dešava tako sjajno da ja kad ostanem sama sa sobom krenem da razmišljam da li je to moguće ili sam ja možda stvarno toliko poludela i sve ishalucinirala kao i da ovaj forum i ovo što sad pišem zaista postoji u stvarnosti a nije samo produkt moje mašte koji je stvoren da bih samu sebe tešila i takoooo lep dan danas
onda je pisac moje sudbine majstori horora sezona 2014/2015.
moj je rešio da naširoko definiše pojam tragikomedije kroz primer svake moguće situacije
Korisnikov avatar
By 李香兰
#2658776
how much can't could a white girl can't even if a white girl literally could not even.
#2658814
http://www.vecernji.hr/crna-kronika/kon ... -91-962222" target="_blank

Konobaricu (19) lupio šakom u glavu i pitao je gdje je bila '91

Djevojka se vratila u kafić no muškarac je došao za njom te ju nastavio vrijeđati, nakon čega ju je snažno udario šakom u nos i nastavio ju udarati po licu
ĐE SI BILA PIČKO '91. EEEEE!!!

Nije news bar. :petra: Kroejša. <3
Korisnikov avatar
By Noctis Lucis Caelum
#2658825
Joj, kad čujem ovu "prst u oko" frazu, stvarno imam želju da im zabijem prst u oko. Papagaji.
Korisnikov avatar
By Hellas
#2658828
^ taman da se nadovezem

Slika
brknuti u the eye :lol:
Korisnikov avatar
By Neutron
#2658929
Sedim ja tako na poslu dosadjujem se, kad zvoni telefon, pogledam, kad vidim zove sefica. pomislim koji sad kurac oce i javim se.
"Halo"
"E Dalibore, kako si?"
"Evo me radim, ok sam."
"Jel si bio juce?"
"Sta? Ovaj jesam bio sam."
"Kako je bilo, sve ok proslo?"
"Jeste, bilo fino.
"Super, mogu nesto da te zamolim... i nastavlja da prica o poslu."

Nisam imao pojma da zna da sam peder, a tek da je super sa time. Tacno sam se zagrcnuo kad me pitala sam isao na Prajd. Popravila mi dan.
Korisnikov avatar
By gossip
#2658954
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2658929#p2658929]Neutron napisao:[/url]Sedim ja tako na poslu dosadjujem se, kad zvoni telefon, pogledam, kad vidim zove sefica. pomislim koji sad kurac oce i javim se.
"Halo"
"E Dalibore, kako si?"
"Evo me radim, ok sam."
"Jel si bio juce?"
"Sta? Ovaj jesam bio sam."
"Kako je bilo, sve ok proslo?"
"Jeste, bilo fino.
"Super, mogu nesto da te zamolim... i nastavlja da prica o poslu."

Nisam imao pojma da zna da sam peder, a tek da je super sa time. Tacno sam se zagrcnuo kad me pitala sam isao na Prajd. Popravila mi dan.

same here
za mene svi na poslu znaju
i ceo dan su me samo to pitali
it was quite annoying -.-
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2658982
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2658929#p2658929]Neutron napisao:[/url]Sedim ja tako na poslu dosadjujem se, kad zvoni telefon, pogledam, kad vidim zove sefica. pomislim koji sad kurac oce i javim se.
"Halo"
"E Dalibore, kako si?"
"Evo me radim, ok sam."
"Jel si bio juce?"
"Sta? Ovaj jesam bio sam."
"Kako je bilo, sve ok proslo?"
"Jeste, bilo fino.
"Super, mogu nesto da te zamolim... i nastavlja da prica o poslu."

Nisam imao pojma da zna da sam peder, a tek da je super sa time. Tacno sam se zagrcnuo kad me pitala sam isao na Prajd. Popravila mi dan.
Divno :)
Ja sam, umesto normalnih predavanja, 90% nastave danas imala o prajdu (u negativnom kontekstu :ozbiljan:
Korisnikov avatar
By bas bleu
#2659136
ja bih samo zelela da se izvinim na kasnjenju i kao zvacni forumski feminaci pozdravim sve okupljene tradicionalnim feminacistickim pozdravom: HEIL CLITLER!*


*courtesy deanne smith.
  • 1
  • 646
  • 647
  • 648
  • 649
  • 650
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!