Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Trilian
#2657303
Ja cu hleb, dasku za secenje, flasu ulja da stavim u frizider...a pavlaku, sir i generalno sve ono sto treba da se stavi u frizider da ostavim da stoji na stanku i po 5sati
Korisnikov avatar
By gossip
#2657316
ono kada sretnes bivseg online i vidis da trazi nefem tipa van scene (?!?)

koje razocarenje u licnost :sigh:
#2657321
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2656851#p2656851]marrinija napisao:[/url]

ju ju socijalni parazit ju
malopre te poFalih pa reko da pretražim tvoje postove - ladno pogledah snimak, inače nema šanse da to gledam, i moram da kažem da mi mišljenje o dotičnoj dami uopšte nije jednoobrazno.

Žena otvoreno kaže da mora da ima pare onaj ko oće da bude sa njom, to mi se dojmi.

Nataše i Ane koje su tzv prave pevačice i eto estradna elita rofl a karaju se za kintu godinama su mi daleko antipatičnije.

edit to add

a sad ću konačno i da pogledam i Mimi Oro o kojoj sam do sad samo slušala :sigh:
Korisnikov avatar
By RetributioN
#2657347
^ jesi ti onaj momčić što se i skinuo (do pasa) između ostalog?
Korisnikov avatar
By Kiborg
#2657412
Drug se kuckao sa tipom na Romeu i slagao ga da trenutno nije u KGu

citat: "Boze ja ladno lazem lika da nisam tu da bih smrsao sto pre da bih konacno mogao da se jebem znaci gde sam pao"

a uopšte nije debeo, možda minimalno stomače i to je to, ali eto, utripovan maksimalno.
Da sam ja to gledao, nikad se ne bih jebao :D
#2657428
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2657321#p2657321]Hys. napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2656851#p2656851]marrinija napisao:[/url]

ju ju socijalni parazit ju
malopre te poFalih pa reko da pretražim tvoje postove - ladno pogledah snimak, inače nema šanse da to gledam, i moram da kažem da mi mišljenje o dotičnoj dami uopšte nije jednoobrazno.

Žena otvoreno kaže da mora da ima pare onaj ko oće da bude sa njom, to mi se dojmi.

Nataše i Ane koje su tzv prave pevačice i eto estradna elita rofl a karaju se za kintu godinama su mi daleko antipatičnije.

edit to add

a sad ću konačno i da pogledam i Mimi Oro o kojoj sam do sad samo slušala :sigh:
Fala za poFalu, pijemo vopi kad osh

naravno da je cica u pravu, ako izuzmemo cinjenicu da svojstveno I besramno predstavlja apsolutan cist primer klasicne degeneracije, iliti vrhovni nivo debilizma, mozemo uprkos toga slobodno reci da cica nije glupa, moralna vrednost prsti iz nje. vreba tu nesto velicine pasulja iz te glave, ne sluzi samo kosu da joj drzi.

blagosiljam te da ti ne unisti sve mozdane celije kada budes ugledala to :pop:
Korisnikov avatar
By Hellas
#2657562
vrlo mudar komentar ispod vrlo mudre pesme (tj. tekst je ocito mudar).
Slika
Korisnikov avatar
By gossip
#2657612
oh I miss your body and the sun
Korisnikov avatar
By gossip
#2657721
and sometimes great unexpected things happen :love:
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2657824
rekla sam kad se preselim prestajem da pušim i neću piti tako često i bila do radnje da kupim šta mi treba od namirnica i zaprepastila se što me sve ukupno za nedelju dana koliko ja jedem koštalo nekih 2000 :iskolacen: sa sve nekim grickalicama i tako to čisto da imam kad neko dođe. zamalo da pitam da li je to neka greška da li je sigurna da je sve kucala koliko sam navikla da bar još toliko spucam na cigare i alkohol

bože što je ovo lepo možda konačno jednom u životu i uspem da uštedim nešto.
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2657828
Zaista, zaista volim kada neko podigne obrvu kad prica. ^^
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2657830
^ ja imam taj tik od toga kolike sam gluposti morala da slušam ;(
Korisnikov avatar
By Horcrux
#2657832
Hteo bih da vas pitam da mi preporucite nekog DOBROG frizera u Bgu, stvarno mi je hitno. Mislio sam da idem kod Kaprisa, ali hocu da cujem sta vi mozete da preporucite.

Cene su mi nebitne, samo da je neko ko je profesionalan i kvalitetan.
  • 1
  • 644
  • 645
  • 646
  • 647
  • 648
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!