Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Hys.
#2656040
^ el se ti to salis/zabavljas narod ovde? ako ne ... pa, necu da dajem netrazene savete. good luck :)
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2656063
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2656040#p2656040]Hys. napisao:[/url]^ el se ti to salis/zabavljas narod ovde? ako ne ... pa, necu da dajem netrazene savete. good luck :)
nope, sve ovo što ja pišem se zaista dešava. jedini cilj toga mi je da zabavim samu sebe da mi bude lakše, ali ozbiljno. inače meni savete/kritike možeš uvek da kažeš, ako je opširnije i preko PM-a, rado ih razmatram :)

zapravo sad vidim kako taj post šizofreno deluje. ćale najčešće bleji u dnevnoj, a odmah s vrata se vidi tv, pa sam videla da je upaljen i pretpostavila da je on tu i pitala, pa tek kad nisam dobila odgovor skontala sam da nema nikoga i krenula da trolujem sebe.
no dobro kontam da se savet ne odnosi samo na ovaj slučaj, ipak i ovako često pričam sama sa sobom jel, al šta ću kad su mi preglasne misli moram da ih ućutkujem nekako
Korisnikov avatar
By gossip
#2656068
Sve druge macke su se razbezale,jedino je crna prisla da se mazi,tako da slobodno mozemo da zakljucimo da sam ja pure evil xD
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2656131
upravo sam rešila kako ću da zaprosim nekad neku, pitaću:
- jel si ti normalna ako ćeš da se udaš za mene?

ako kaže ne onda ćemo da se venčamo
ako kaže da onda znači laže kurva kako može biti normalna OTKAZUJEM SVE POZ


to je bilo jako bitno rešiti u ovom trenutku.. da
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2656164
Razbolela sam se, kijam, kašljem, temperatura, a pored svega toga sam se zaljubila. Kako se meni sve lepo uklopi :)
Korisnikov avatar
By gossip
#2656229
Ariana Grande artist of the year! :sudija:
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2656273
žurka, da te sledećih par dana bude sramota Slika
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2656362
Prvo on stalkuje mene, sad ja stalkujem njega e.e
  • 1
  • 641
  • 642
  • 643
  • 644
  • 645
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!