Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By 李香兰
#2655829
ne, to mi je da se jebem s deckom sorry pozz


edit: salim se, moze
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2655921
Pre nekoliko godina, plakao sam zbog ovoga. Danas kad je ponovo gledao, nista. Led.

Korisnikov avatar
By RetributioN
#2655927
Ma neka si se ti isplakao. Nije to na odmet. :)
Nego, gledao sam sad čitav isečak i na kraju sam se (opet) zapitao, neki bi rekli morbidno, životno pitanje, kako je to poljubiti leš. Ne znam zašto. Naučna radoznalost? Valjda je.
Korisnikov avatar
By gossip
#2655930
JA FIN I PRIJATAN?!
PA VIDECES KAKO FIN I PRIJATAN UMEM DA BUDEM!!!
Korisnikov avatar
By Horcrux
#2655941
Slika

Citavih mesec dana(!!!) sam imao "normalan" odnos sa roditeljima (kad kazem normalan mislim bez verbalnog nasilja) i znao sam da je neizbezno da ce se uskoro desiti nesto lose. Kako se priblizava pocetak mog fakulteta, panika i paranoja mojih roditelja raste. Danas sam doziveo jos jednu u nizu scena na koje sam navikao, ali koliko god se puta desile, uvek su stresne. Cim sam ustao sam pozvan na razgovor u dnevnu sobu. Odmah sam znao da ovaj dan nece biti nimalo jednostavan tako da sam se naoruzao strpljenjem. Naravno, cim sam se pridruzio, zatekao sam standardne izraze lica pred "razgovore". Vizuelni su ekvivalent ekspresijama ljudi koji su preziveli Holokaust. Usledili su sati razgovora iz koga nisam mogao da pobegnem. Jos jednom ove godine sam imao "cast" da slusam stvari koje slusam vec 362 dana, stvari koje sam cuo vec najmanje 1000 puta (ozbiljno 1000 puta, nije hiperbola). Naravno, kako se drama odvijala tako je rastao njihov pritisak a smanjivalo se strpljenje. Nakon nekoliko sati su usledile scene plakanja uz planinu maramica, bacanja po podu, lomnjave tanjira i casa (po ko zna koji put). Iskreno mi je zao za sve tanjire i case koji su bili zrtve moje majke. Imali smo MNOGO lepih i skupocenih tanjira koje je sve unistila u napadima besa. Kulminacija je usledila tek nakon nekoliko sati i zavrsena je oskarovskim nastupom moje majke. Medju stvarima koje su postale lajt motiv u nasim beskrajnim besedama su stvari fazon unistio si ovu porodicu, sta smo mi Bogu zgresili, zasto nas toliko mrzis, sve smo ti dali, sve smo zrtvovali, zasto sebi unistavas zivot, nikad neces biti srecan, ti si bolestan/izopacen/perverzan/nemoralan/greska prirode, itd.

Jedini "zabavan" deo ovog eventa koji se jedino moze uporediti sa ekoloskom katastrofom je sto su me neki izlivi mozga zaista nasmejali. Vidim ,citao se Zabavnik iz 88-e. Edukujte se malo da ne ispadnete glupi u drustvu :lol: Srecom, rekao sam im neke stvari iskreno i direktno i jebe mi se sta osecaju. Dosao sam u fazu kada gledam majku kako place na podu u zagrljaju moj oca u stanu sa razbacanim stvarima i vristi i ne osecam nista. Koliko god se trudili da mi nabace krivicu da sam izvor njigove "beskrajne nesrece" ja se tako ne osecam. Dovoljno sam zreo da znam kako da se ponasam (za razliku od njih). Nikada necu razumeti potrebu nekih ljudi da prave dramaticne scene. Mene bi iskreno bilo sramota :lol: Treba da odrastu (napokon) i da prihvate krivicu na sebe, a ne da krive nekog ko ima 19 godina za njihove zivotne promasaje. Nikad mi ih nece biti zao, jer su sami krivi sto se tako osecaju, a cak i ne shvataju.

Stay pressed!

Slika
Korisnikov avatar
By RetributioN
#2655943
Zašto kopipastaješ roman-postove na dve teme? Gube smisao i vrište ''PRIMETITE ME!!!1111''. Primetićemo ga i ako je samo na jednoj.

edit:
Iskreno mi je žao što imaš takve drane pozorišta u kući, ali kul je što ih podnosiš tako da vidiš zabavnu stranu. :)
Korisnikov avatar
By Horcrux
#2655952
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2655943#p2655943]RetributioN napisao:[/url]Zašto kopipastaješ roman-postove na dve teme? Gube smisao i vrište ''PRIMETITE ME!!!1111''. Primetićemo ga i ako je samo na jednoj.

edit:
Iskreno mi je žao što imaš takve drane pozorišta u kući, ali kul je što ih podnosiš tako da vidiš zabavnu stranu. :)
Sve sam samo nisam attention whore, ali razumem tvoje nezadovoljstvo. Stavio sam na drugu temu (Znaju li vasi roditelji da ste gay?) kako bi podelio jedno od mnogih iskustava koje sam imao vezano za autovanje roditeljima. Nisam trazio paznju i ne pokusavam nikoga ko se jos uvek nije autovao roditeljima da zastrasim. Samo zelim da ukazem na to da se takve stvari desavaju nekima od nas, ali da nije kraj sveta ako se dese i da od nas samih zavisi kako cemo se nositi sa takvim situacijama. Kao sto sam pomenuo, ja se dobro nosim sa problemima (ne samo sa porodicnom dramom vec i generalno).
Korisnikov avatar
By RetributioN
#2655954
Oukii. :) Možda sam samo posebno iskompleksiran večeras. :neznam:
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2655958
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2655943#p2655943]RetributioN napisao:[/url]Zašto kopipastaješ roman-postove na dve teme? Gube smisao i vrište ''PRIMETITE ME!!!1111''. Primetićemo ga i ako je samo na jednoj.
?!
I treba da bude primećen. Još samo fali da posle dana psihičkog zlostavljanja neko dođe i ućutkuje ga na forumu, jer zamisli užasa, postovao isti post na dve teme, na jednoj relevantnoj, a druga je ionako kud koji mili moji.

Nije napisao na 10 tema, nego na dve.
Korisnikov avatar
By RetributioN
#2655960
Objasnio mi je. Hvala koa, znam da danas serem bez potrebe.
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2655961
Ništa. Svi mi ponekad seremo, šta ćemo kada nam je fiziološka potreba. :lol:
Korisnikov avatar
By RetributioN
#2655962
Paaaa, danas sam jeo supu od ricinusa, pa mi baš ide od ruke. :D
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2656015
Covece, koliko je samo jadan onaj show 'pinkove zvezde'. Vece govno nisam video. Bacili su ogromne pare na isti, a deluje tako jeftino, zbog lose produkcije.
#2656023
Slika

:sweet:

Sticem neki utisak da ce veceras cela hala u Madridu i ogroman deo Evrope uopste navijati za nas. Em su Ameri protivnici, em smo mi realno slabiji, em smo komsije, em je bolje da titula ostane u Evropi, em imamo fanove medju ljubiteljima basketa od ranije zbog prethodnih uspeha ... :D
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2656025
ulazim u dnevnu i onako sa vrata pitam "gledaš utakmicu danas?" tišina okrećem se vidim da nema nikoga kažem sebi kad budeš prestala da pričaš sama sa sobom možda i dobiješ odgovor i onda odgovaram šta je ti tebe ne pitam znam da gledaš i sve to tako naglas. ovo je samo za posmatranje
  • 1
  • 640
  • 641
  • 642
  • 643
  • 644
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!