Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Horcrux
#2654733
Upravo sam završio Ugly Betty (gledao sam treći put). Predivna serija, jedna od mojih omiljenih (a mnoge sam gledao/gledam). Mnogo sam naucio od Ugly Betty i zaista sam uzivao gledajuci od početka do kraja. Likovi su fantasticni, jedna od retkih serija u kojima volim apsolutno sve likove. Preporucujem svima i ne sumnjam da ću za nekoliko godina ponovo odgledati.
#2654743
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2654613#p2654613]Macan86 napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2654366#p2654366]Kragi napisao:[/url]Slika

ne zna covek da li da se smeje il' da place?
jbte,odakle ti ovo?
Ne mogu da verujem koliko rukopis liči na moj iz osnovne,komplet sa žvrljotinama :D ...samo što ja nikad nisam posao baš tako nešto
:neznam:
Drugarica iz srednje shreovala na faceu.

Ont: :sweet:

Ont2: A je malo mucno pred pride citati sve te komentare po drustvenim mrezama. i uopste vise necu da se nerviram, kad mi neko ide na kurac samo ga blokiram i nit ga vise vidim, nit vidim sta pise.
A Kristina Kovac je carica.
Korisnikov avatar
By gossip
#2654784
No one is perfect
No one's the same
We've all got problems
That we haven't faced
The challenges well
They'll make you strong
Korisnikov avatar
By Horcrux
#2654907
Serena Fucking Williams!!!

Slika

#18GrenSlem legendarno!

Hvala ti za sve ove godine, toliko sam ponosan sto sam fan već 12 godina. Bio sam tu kroz sve uspone i padove i bukvalno odrastao gledajuci je. Toliko sam srecan da reci ne mogu opisati. Čekao sam #18 cele godine i evo napokon je stigao. Serena je legenda i svakim turnirom ispisuje stranice teniske istorije.

H18TORY

Cheers!

Slika
Korisnikov avatar
By Hys.
#2655084
plače mi se koliko mi se jedu palačinke

i onda se setim

:pms:

mdfklsmgaklfdmklgmklfdmklmgdfkl
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2655105
Od sutra, 6 dana posla bez prestanka, i jos obaveza izmedju toga, sto znaci malo spavanja, sto znaci ko prezivi pricace :)
Korisnikov avatar
By Hys.
#2655111
erichsen ima kul avatar-steta sto ne pise.
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2655112
Puca mi se. :sigh:



Malokalibarskom puskom, trostav. :sigh:

Pa da posle imam one divne upale. :sigh:
Korisnikov avatar
By gossip
#2655159
you could be my dirty secret.
I could be yours.
Korisnikov avatar
By gossip
#2655186
ZNACI ON JE TAKO SAVRSEN!!! HOCU DA ME VODI KOD NJEGA U ITALIJU,I DA ME ZENI I DA ME PLODI!!!! :love: :lol:
By alexandermagic
#2655201
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2655146#p2655146]Anhedonie napisao:[/url]jao kako divno kuvam kad sam pijan :love:
:love:


ćao ćelavi. Ja uvEk dobro kuvam, ali kad sam nalizan otvoreniji sam za to neko eksperimentiranje i kontinuirano pripravljanje gomile jela, kao na pokretnoj traci, na čijem kraju je presretan moj žderonja Marijan koji sve to prosto usisa u sebe. Moje krmče, dwAGO I SEXIPILNO. :awesome:


----


http://www.cbs.com/shows/how_i_met_your ... s/1003090/" target="_blank
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2655326
Ne treniram vec 2 nedelje. I pocinjem sama sebi da idem na zivce.
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2655333
+ vec par dana mislim na jednu osobu (u razgovoru) a kazem ime druge. I mrzim sebe zbog toga. -.- ne zelim to da radim.
  • 1
  • 638
  • 639
  • 640
  • 641
  • 642
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!