Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By Kiborg
#2652131
Baš si pička što ne smeš da se voziš sa mnom do BGa, kakve veze ima što vozim samo par meseci :D

/u stvari rekoh mu juče/
Korisnikov avatar
By Macan86
#2652144
nemogu da nađem izgovor da ti pišem...Da,do toga je došlo da mi treba dobar izgovor da ti se na bilo koji način obratim,pa čak i da te pitam kako si.
Ne,nisam ja tako hladan koliko delujem...Nisam te zaboravio,niti sam te baš načisto odpisao,samo mi je čudno,nekako neprijatno posle skoro mesec dana da opet počem da ti pišem tek tako...Naročito kad sam video da se udaljavaš sam.
Nemam ja strpljnja za takva femkanja...Nisi ti taj za kim ja želim da jurim...Samo jednom sam pojeo govna da nekog jurim i više mi to ne pada na pamet.
#2652387
za njega:
"If you read this line, remember not the hand that wrote it
Remember only the verse, songmaker's cry the one without tears
For I've given this its strength and it has become my only strength.
Comforting home, mother's lap, chance for immortality
where being wanted became a thrill I never knew
The sweet piano writing down my life"

"Teach me passion for I fear it's gone
Show me love, hold the lorn
So much more I wanted to give to the ones who love me
I'm sorry
Time will tell (this bitter farewell)
I live no more to shame nor me nor you
And you... I wish I didn't feel for you anymore..."


Za njegovu devojku:

Ti koja imaš ruke nevinije od mojih
i koja si mudra kao bezbrižnost.
Ti koja umiješ s njegova čela čitati
bolje od mene njegovu samoću,
i koja otklanjaš spore sjenke
kolebanja s njegova lica
kao što proljetni vjetar otklanja
sjene oblaka koje plove nad brijegom.

Ako tvoj zagrljaj hrabri srce
i tvoja bedra zaustavljaju bol,
ako je tvoje ime počinak
njegovim mislima, i tvoje grlo
hladovina njegovu ležaju,
i noć tvojega glasa voćnjak
još nedodirnut olujama.

Onda ostani pokraj njega
i budi pobožnija od sviju
koje su ga ljubile prije tebe.
Boj se jeka što se približuju
nedužnim posteljama ljubavi.
I blaga budi njegovu snu
pod nevidljivom planinom
na rubu mora koje huči.

Šeći njegovim žalom. Neka te susreću
ožalošćene pliskavice.
Tumaraj njegovom šumom. Prijazni gušteri
neće ti učiniti zla.
I žedne zmije koje ja ukrotih
pred tobom biti će ponizne.

Neka ti pjevaju ptice koje ja ogrijah
u noćima oštrih mrazova.
Neka te miluje dječak kojega zaštitih
od uhoda na pustom drumu.
Neka ti miriše cvijeće koje ja zalivah
svojim suzama.

Ja ne dočekah naljepše doba
njegove muškosti. Njegovu plodnost
ne primih u svoja njedra
koja su pustošili pogledi
goniča stoke na sajmovima
i pohlepnih razbojnika.

Ja neću nikad voditi za ruku
njegovu djecu. I priče
koje za njih davno pripremih
možda ću ispričati plačući
malim ubogim medvjedima
ostavljenim u crnoj šumi.

Ti koja imaš ruke nevinije od mojih,
budi blaga njegovu snu
koji je ostao bezazlen.
Ali mi dopusti da vidim
njegovo lice, dok na njega budu
silazile nepoznate godine.
I reci mi katkad nešto o njemu,
da ne moram pitati strance
koji mi se čude, i susjede
koji žale moju strpljivost.

Ti koja imaš ruke nevinije od mojih,
ostani kraj njegova uzglavlja
i budi blaga njegovu snu.
#2652429
Bilo je to u nekim prošlim životima,znam...Bili smo klinci...Toliko je prošlo vremena...Toliko se dugo nismo videli ti i ja da više i nema smisla bilo šta reči...Napamet znamo sve što bi smo mogli izgovoriti u tom neprijatnom trenutku dok se gledamo svako sa svoje strane ulice,svako u svom malom svetovima koji se davno već ne dodiruju...Ja pokrivenog lica gomilom drečave kose,očajnički da izbegnem tvoj pogled a ti...Ti opominješ ćerku,a ipak u mene gledaš kao da me optužuješ...Kao da nikada nisi prestala da me optužuješ i kriviš za to što sam te tek tako pustio da odeš njemu.
Nisi mi javila da dolaziš...Za to sam ti zahvlana.A ipak neki đavo terao me je da budem tamo baš u to vreme,da te vidim.Ubijo me je iznova pogled tvojih očiju boje akvamarina,i sjaj tvojih plavih kovrdža...Cela tvoja pojava koja zrači poput poliranog zlatnika...I pored tebe on,koji zna da mu tu nikada nije bilo mesto...Da je tu samo iz inata meni.Zanm da on zna jako dobro razlog zašto vaša ćerka nosi moje ime...Ono ime koje ja poričem i odbijam da nosim.Znam da i ti znaš jako dobro da si jedina samo ti bila prva i poslednja,jedina devojka u koju sam se zaljubio...I znaš jako dobro da i dan danas,iako to ja poričem da imaš tu moć da me ubiješ u mestu tim jednim pogledom koji me tako boli,koji optužuje i svaljuje mi krivicu za to što si pošla sa prvim koji je naišao a u isto vreme mi priznaje koliko si i sama pogreila.
Ti ne znaš da sam posle toga praznim zidovima priznavao koliko sam te voleo.Da sam te iz inata sebi mrzeo jer si mi postavljala uslove da budem ono što ne umem i što nisam,a na kraju kao najveći licemer odlepšla sa momkom koji ti je prvi platijo piče...Ti ne znaš da sam godinama trazio bar nešto što podseća na tebe u svakom od onih momaka...Ti ne znaš da se nikada posle tebe nisam zaljubio u išta žensko i da si baš zato...i možda samo zbog toga,ostala posebna...Prava,pravcata devojka...Sva nežna i ženstvena,onako kako ja nisam nikada znao da budem,a u koju si ti pokušavala uzalud da me pretvoriš.
Idalje ne znam da li da krivim tebe što si od mene očekivala nešto nemoguće,ili sebe što se ipak nisam potruduio dovoljno da sebe pretvorim u to što si želela.
Korisnikov avatar
By axel87
#2652504
Even if you were THE LAST man on Earth, I would put you in a small boat with no paddle and push you into the sea.
#2652571
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2652502#p2652502]Almano napisao:[/url]Macane, predivan text... ali zar stvarno zbog ljubavnog razocaranja mozes promeniti seksualno opredeljenje? Meni to lici na pseudopsihologiju koju mi stalno podmecu. De uveri me, ziva ti deca....
Ali ja nisam zbog nje promenio ništa,i pre i pose nje su me privlačili momci.Baš zato računam sebe više kao gay nego kao bi,jer iz nekog razloga mi ni jedna nije bila toliko privlačna kao ona...Ona je ustvari bila prvo moja drugaricasestra.Negde oko petog razreda osnovde sam počeo stvarno da se družim s njom,a inače je sestra jednog mog školskog druga(samo godinu dana mlađa od nas),tako da smo se jako dobro znali,i bila je nekako lepljiva.Uvukla mi se pod kožu i načisto sam odlepio(ja se idalje čudim oko toga)...I da,jeste me ona poprilično razočarala(da se ne lažemo,i ja sam nju)...Al ne verujem da to ima veze s tim što mi devojke uglavnom nisu toliko privlačne...MIslim da je to bio samo skup okolnosti koji je tu nešto presudijo.
Korisnikov avatar
By Macan86
#2652923
eeee to je lepo,a ne ko ja i Saška(tako se znava ona cura),usrali sve načisto
#2653271
sada shvatam šta sam vam uopšte uradeo...dao sam vam nade...pustio vas da zamišljate nešto što nemogu da vam pružim a onda vam to rušio istinom o sebi,o tome šta sam...Iako niam izgovorio ni jednu laž,ipak sam vas lagao,samim ovim pisanjem u pogrešnom rodu...
A najviše od svih vas povredio sam tebe bebane...Pustio te da svaki svoj slobodni trenutak trošiš na onom prokletom chatu oko nekog ko je polovičan i polulažan..Pustio sam te da veruješ u iluzije koje sam ti stvorio,neshvatajući uopšte da to radim a onda te udario u lice istinom baš kada si očekivao da sve te tvoje lažne nade postanu stvarnost...
Korisnikov avatar
By 李香兰
#2653619
i'm genderfluid and you will have to deal. :ozbiljan:
Korisnikov avatar
By gossip
#2653654
"jao pa bas mi je zao sto sam ti napravio problem u vezi..."

NOT!! :lol: :pucaodsmeha:
#2653660
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2653639#p2653639]Over the rainbow napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2653613#p2653613]AndrieExilia napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2653572#p2653572]Over the rainbow napisao:[/url]Volela bi' ja da trcim k'o bez duse i da mi kiai bude dobar :lol:
Kiai iz stomaka ;)
Znam to, al' citaj ovaj prvi deo ;)
Za to, kondicija ;)
  • 1
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 177
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!