Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2647746
zaboravio si dukser bruda. lepa naša piva a lepa
aj kent cimati se tu d boat to giv it bek tu ju bat aj dont vant ju tu kom hir olso so tenk ju živ bio
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2647747
a što se tebe tiče

KAKO JA SAD DA SE PONAŠAM IZVINI MOLIM TE AJDE pa šta ti je to trebalo šta i kako sad to tako odjednom i šta ja da mislim i jao bre. nadam se da ste svi bili pijani i da je sve to bila jedna velika zajebancija ili bar da se niko ničega ne seća i onda dobro ništa se nije desilo
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2647797
samo još sa tobom uspevam da održim normalan kontakt i to samo zato jer obe nismo normalne.
ženim te, nema. bićemo jako bogate i živećemo daleko od ljudi u nekoj pizdini i gajićemo zeke koke patke guske a mace ćemo voleti najviše ali ćemo i svinjama pružiti šansu da budu inteligentne a u civilizaciju ćemo izlaziti samo da se muvamo sa drugim ljudima i nabavljamo zalihe pića i nes po mogućstvu još ako nađemo onu jaknu što dado ima u spotu bićemo najsrećnije ikad. sve se slažeš znam <2
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2647798
I POZDRAV ZA SVE U STUDIJU jebote šta mi je sa spamovanjem danas
Korisnikov avatar
By acid drop
#2648647
jebem vam ja mater svima bre. sebična, bezobzirna, licemerna stoko. :pljuje:
a kad umre, biće vam žao. mogli ste, al' ste češkali muda.

za par godina, moći ću da vam kažem da možete jedino da prihvatite da mi popušite kurac i to lično, a ne na forumu.
Korisnikov avatar
By gossip
#2648755
nas dvojica nismo zajedno (jos uvek)
a ako zelis da se to desi
prekini sa ljubomorom i dramom za pocetak
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2649083
pa zaljubila bih se u tebe instant. podhitno moram da nađem neku bar približno bolesnu osobu
mislim dobro. normalnu osobu ali među gomilom debila to nije normalno bolesno je pa ono
Korisnikov avatar
By Macan86
#2649514
Da,sećam se...Davno je bilo,ali nisam zaboravio...Idalje pamtim svaku pegu na tvom nosu,svaku kovrdžu tvoje kose kako je stojala...Pamtim i miris tvoje kože...I tvoj sanjivi pogled...I ono badnje veče kada smo ko dva klošalra lunjali Negotinom na -30,kada si se stiskao uz mene i gurao ruke u moje džepove da zagreješ prste.Pamtim ja sve...Baš to je moje prokletstvo,što nezaboravljam ni kada želim.Sećam se i svih glupih laži koje si mislio da sam ti poverovao.Sećam se i nje...i onih suza kojim si hteo da me podkupiš kada sam saznao za nju...Eh kada bih samo mogao da zaboravim...Ali ne laskaj sebi,nije to zato što si bio poseban,ja pamtim i mnoge druge gluposti :prc:
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2649544
Inace, moraces malo i ti da se potrudis, ne mogu ja bas sve da odradim...
Korisnikov avatar
By gossip
#2649556
:lol:
pa ako si mislio da mozes da blejis na grindru a da ja to ne saznam...pa gadno si se zeznuo :)

malo sam dugo u ovoj prici ds bi neko pravio budalu od mene ;)

tako da...teraj se u kurac! :)
Korisnikov avatar
By gossip
#2649581
:lol:

hys,uzdam se u tebe da mi nadjes novog muzijaka :lol:

edit: pa to sto bi stalno blejala tamo bas i nije ok :)

naravno mdna mora da se ubaci
Korisnikov avatar
By Macan86
#2649694
Aaaaaaa,ne,ne.Nećemo tako.Nisam te ja gurao kod tvoje Mirjane.Sam si hteo da se igrate poridčne idile,nisam ti ja kriv što vam to nije ispalo idilično.Hvatajte se za kosu,davite se,tužite se...Ma je*ite se!...radite šta hoćete al mene ne mešajte u to!
Korisnikov avatar
By Macan86
#2649709
da,idalje nisam žensko!Idalje nisam siguran...idalje ne nudim nikakve sladunjave budućnosti,čopor dece i kućice s baštom...ostavi me na miru!
Korisnikov avatar
By Macan86
#2649948
Bebane,ponekad mi idalje,samo na kratko glavom prošeta po koja misao o tebi i onda se ljutim sam na sebe što trošim misli na nekog ko se iz sve snage potrudio da me otera od sebe još pre nego što sam stigao da mu se približim dovoljno.Što je bežao,i menjao teme,izmišljao obaveze,samo da se ne bi video oči u oči sa mnom.
Možda bi me ovo davno prošlo samo da nisi govorio da bi smo odlično išli zajedno,samo da sam stvaro muško.
U međuvremenu si postrao ono što me podseća na to da sam polovičan...Zarobljen ovako...Nedovoljno dobar...I svako sledeći...Svako ko od mene pobegne čim sazna ili shvati šta sam,podseća me na tebe...Vraća mi onaj bedni osećaj koji sam imao dok sam te čekao i čekao...Kako si me samo podsećao na to šta ja ustvari jesam i kako su svi ostali,nebitno koliko loši bitniji,jer bar mogu da ti pruže ono fizički što tražiš.
Ne mogu da prebolim tu uvredu...Ne mogu da zaboravim i oprostim ti to što znam da idalje osećaš kao da sam te razočarao što nisam ispao taj savršeni momaak koga si zamišlja pre nego što si saznao šta sam stvarno.
Znam osećao si se izigrano i jadno...razočarano...I da znaš...jesi jadan što nisi mogao da shvatiš da si od sebe oterao tog momka koji je bio spreman da ti se posveti više nego što si zaslužio.
I sada,idalje ja ne umem da te mrzim iako si zaslužio...Ali ne umem da oprostim sebi to što sam verovao da ćeš preći preko to fizičkog...Što sam se prevario i mislio da će ti biti dovoljna osećanja i inprovizacije kod sebe ne uspem da uskladim sa sobom fizički...
I opet imam neku glupu potrebu da ti se izvinim...ali za sve svoje glupe nade i to što sam pomislio da ti treba nešto više od običnog sexa sa kosmatim likom.
Ovo je sve ono što sam želeo da ti kažem svaki put kada sam pokušao da ti pišem ali nisam uspeo da nateram sebe da izkucam u poruku...Zato pišem ovde da skinem to s duše i nadam se da nikada nećeš saznati to...jer posle svega,nezaslužuješ da znaš koliko si me stvarno povredio...Nastavi da veruješ u to da sam ja povredio tebe,molim te...Znam da ti je tako najlakše
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2649958
Mozda nije do tebe, mozda ja preterujem. Da, ja preterujem. -.-
  • 1
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • 113
  • 177
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!