Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2645701
mrzi me da tražim temu šta mu/joj želite reći paaaaa

a ti, devojko, mnogo si mi mutna nešto. mada nije ni da sam ja nešto bistra heh lol
dakle nema veze vidimo se svakako nisam se ljubila tri meseca a lepa si pa aj šta malo valja se

DEŠAVA SE.
Korisnikov avatar
By gossip
#2645742
radim sve moguce samo da izbegnem pranje sudova :lol:
Korisnikov avatar
By Madonna
#2645916
na peder forumu komentarišu utakmice, kuda ide ovaj svet :placko:
Korisnikov avatar
By Hys.
#2645993
Već drugi il treći dan osećam dosadu, i to baš onako akutno, pa ja ne znam, ovo je neizdrživo, kako ljudi žive sa tim osećanjem, ja ću da skrenem!
By Summer_time
#2646030
Retko kad za ikog kazem da je glup, jer ne razmisljam uopste o takvim stvakama, ALI radim trenutno sa dizajnerom i programerom koji su dvoje najglupljih, nesposobnih i neodgovornih stvorenja ikada.Prijateljstvo iz posla je ok ali obrnutno, seci oba
:apsolutni_hejt: #bozeUzmiSveLjudeSkorpijeNazad @smrtSmartObjektimaPhotoshopa
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
#2646056
Znaš li zapravo išta o fotošopu i smart objektima?


(ne kažem da nisi u pravu, samo kažem da su mnogo manje korisni nego što Adobe pokušava da nas ubedi da jesu. Imaju potrebu da i najmanju inovaciju nazovu revolucijom.)
#2646118
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2646059#p2646059]Hitsugaya napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2645935#p2645935]gossip napisao:[/url]Slika

favorite bitches :love:
realno, jucerasnja epizoda je bila najbolja u poslednjih...godinu, godinu ipo dana? mozda cak i duze. ako tako nastave, opet cu da je zavolim kao pre.
pa to je zato sto je bila jubilarna stota epizoda...bice jos dve sezone....they'll never find A xD
Korisnikov avatar
By gossip
#2646147
doneli su mi papire za godisnje da ih potpisem,pa onda ja njima treba da nosim njihov primerak....aha....vazi...
#2646158
upravo se dešava ono što posebno mrzim... boli me glava jer sam gladna, a nemam ništa u friižideru(sve sam proždrala...), moram u prodavnicu, a kako da idem, kad me boli glava... jedina prodavnica koja radi posle 22h je udaljena 10ak minuta hoda i još kad se setim guve na kasi u Maksiju... :(
Korisnikov avatar
By gossip
#2646255
e pa bas fino :) ako si ti dobro onda sam i ja :)
  • 1
  • 621
  • 622
  • 623
  • 624
  • 625
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!