Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By acid drop
#2642322
^ :mazi:



izašo mi losos u umaku od tikvica na njuz fidu

gladna sam jebote
Korisnikov avatar
By Trilian
#2642417
ono kad ličiš na ludaka jer si jedina osoba u busu koja nosi jaknu a napolji 25 stepeni... prokleta klima
Korisnikov avatar
By gossip
#2642420
po ko zna koji put cu reci...uhh ovaj prince charming :love: :drkanje: :onceupontime:
#2642471
Na ovo, naravno, i dalje nema odgovora j.v.a ili rolšue, koji mu je već nik.
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2640245#p2640245]Korak napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2634382#p2634382]Jheronim van Aken napisao:[/url]Poiskao sam na sajtu reč "kontrapunkt" kako bih pogledao neki moj stari post.
Svaki put kada je Dušan Maljković iskoristio ovu reč (a koristio je često i uvek pogrešno), anđeo bi dobio koficu škembića.
Meni je pretraga izbacila da je upotrebio samo jednom (nije me mrzelo, prosao sam padeze i mnozinu, forumska pretraga i google). Kad god Dzerondije lupi neistinu, andjeo pojede kofu govana dumre.

Naravno, postoji mala sansa da se moja pretraga razlikuje od drugih, pa rado pozivam i nezavisnog arbitra da pokaze linkove u suprotnom. Mada, iz iskustva, men se cini da to opet frau Gabi leti preko plotova..
Korisnikov avatar
By gossip
#2642472
I don't even know how I got here
all I know everything is better
#2642527
^
Ako rabe ili se cini da rabe prava imena, sasvim moguce da se radi o sanerima. Pun ih je Mostar i salju zahtjeve masovno. Tako je jedan kog sam dodao, kad je nakon djelimicne analize profila ustanovio da imam dosta ljudi iz MUP-a RS/FMUP-a , kako licne profile, tako i neke stranice, poslao prijetecu poruku, pobrisao me i blokirao. :radosnice:

---

http://www.rts.rs/page/magazine/sr/stor ... /1629788/D" target="_blankžamija%2C+sinagoga+i+crkva+pod+istim+krovom.html
#2642542
Ma samo mi 'cudno'. Svakako random ljude ne dodajem jer me ič ne interesiraju osim ako nisu neki mladi decaci a ja extremno dobro raspolozen :smeh:
I zaista mi je taj fb vise kontakt sa rodbinom i nekim ljudima sa kojima se ne druzim vise intenzivno nego sto sam raspolozen za sklapanje novih 'prijateljstava'. :)


ont: sta se koji qrac desilo sa barnijem?
Korisnikov avatar
By Trilian
#2642626
a stvarno bih mogla na spavanje... ustala sam u pola 6 jutros
  • 1
  • 613
  • 614
  • 615
  • 616
  • 617
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!