Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2639901
ne znam da li mrzim sebe ili tebe što izbegavam druženje sa dragim ljudima jer si ti maltene uvek u njihovoj blizini a kontakt sa tobom više ne mogu da podnesem sem ako nije neophodan i neizbežan

i, čestitam ti, onako iskreno. ti si prva osoba koja je uspela da probudi takvo osećanje kod mene :up:
Korisnikov avatar
By Hys.
#2639907
^ madmazelka ti sa drugarima/ljudima oko sebe, sudeci "po sta mu zelite reci alone", bas onako stalno drame, svadje, dogadjanja, nova prijateljstva, pucanja starih, pa neke zvrcke, pa smesticu-vam-ja ... ko tinejdz drameditriler iz AmerikI.

OT
@UIG
Nek mu bude lep odmor :)
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2639911
:lol: a stvarno deluje tako kad pogledam

ma meni ova tema služi za ispucavanje baš da bih izbegla drame u rl. sa onima sa kojima mogu da komuniciram normalno uvek sednem i popričam. ovo mi je onako self therapy da izbacim misli iz glave kad me mrzi da ih delim na tvitove. zapravo skoro ceo forum mi služi za to :shrug: banujte me
Korisnikov avatar
By Hys.
#2639913
Kapiram, nisam ni mislila da to govoris i uzivo ljudima kojima je upuceno - meni je cinjenica da ti se to sve tako desava u glavi/zivotu vrlo lajk tinejdz drama :giggle:
Korisnikov avatar
By Madonna
#2639922
mene i dalje fascinira što ovde ljudi pišu nešto što je bukvalno nastavak komunikacije, pa mi je još fascinantije što apparently oni to njima ne izgovore, ili, što je JOŠ fascinantnije, kažu, pa napišu i ovde.




nemam dovoljno loš komentar za sve to, pa pošto mi elokvencija nije jača strana samo ću reći da ću se zbog ove teme jako, obilno i agresivno usrati
Korisnikov avatar
By gossip
#2639956
ma da li cu zaista ici kod tebe na party

ne lozi se

nebitan si faktor
Korisnikov avatar
By gossip
#2639963
:lol:

ne ja sam zapravo poprilicno miran i kind
samo ne mogu sa isfoliranim ljudima :)
Korisnikov avatar
By 李香兰
#2640014
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2639922#p2639922]MDNA napisao:[/url]mene i dalje fascinira što ovde ljudi pišu nešto što je bukvalno nastavak komunikacije, pa mi je još fascinantije što apparently oni to njima ne izgovore, ili, što je JOŠ fascinantnije, kažu, pa napišu i ovde.




nemam dovoljno loš komentar za sve to, pa pošto mi elokvencija nije jača strana samo ću reći da ću se zbog ove teme jako, obilno i agresivno usrati
da, zaista bezze slazem se potpuno :shrug:
Korisnikov avatar
By mega therion
#2640086
Jako mi je zao sto ste raskinule.... NOT :bouncy: :hail: :tehno: :dancingfever: :kolo: :dance: ...... i nimalo se nisam obradovala kad si mi rekla da ces da dodjes ovde za vikend :setnja:
Korisnikov avatar
By Hellas
#2640159
@Gossip
Nesreco kakav ti to avatar? :lol:
Korisnikov avatar
By gossip
#2640368
ok,ja sam bio sa likom pre 7 godina,ne secam se ni kako izgleda,i ti si se super skontao sa njim sada,ali neces da se upoznas,zato sto ti je glupo zbog mene....ponavljam to je bilo pre SEDAM godina!
Korisnikov avatar
By Hellas
#2641186
Evo da zaspis lakse ova nije plavusa k'o JK :D



:fige: :molise:
By space_oddity
#2641189
pa, ideš li na koncert?


pitala bih nekog sa kime ne pričam, nije nastavak komunikacije, ne brinite.
  • 1
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 177
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!