Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By Blady
#2636702
Jedva cekam da mi zavuces crnju :giggle:
Korisnikov avatar
By gossip
#2636866
i sad si me doveo u takvu poziciju da cu ispasti picketina ako te odbijem xD
Korisnikov avatar
By Noctis Lucis Caelum
#2636899
Vatreni znaci baš nisu poznati po stidljivosti, kao ni osobe kojima je Sunce iznad horizonta. Naravno, ima tu još dosta faktora, mada je prilično neuobičajeno da pomenuta kombinacija bude u bilo kom kontekstu povezana sa stidljivošću.
Korisnikov avatar
By gossip
#2636911
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2636874#p2636874]Hellas napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2636832#p2636832]gossip napisao:[/url]ovan/lav a stidljiv? :sweet:
Sorry sto upadam u vasu konverzaciju. Samo da pitam, a ljudi s tim znakom nisu stidljivi? Ozbiljno pitam.
i meni je bilo cudno...ali sam mu nasao dve planetice koje mogu da donesu to....tako da misterija resena :) svi smo mi mnogo vise od znaka i podznaka ;)
Korisnikov avatar
By Hellas
#2637043
^ svakako da smo vise. Nego pitam, jer me zanima statistika koliko se pretpostavke horoskopa poklapaju sa "realnoscu".
Hvala na odgovorima Noctis Lucis Caelum i Gossip :)
#2637446
mutno je sve to u nama, moja Beatriče

ovo nije N I K A K O smelo da se desi.
pri tome, od izolovanosti počinjem da dobijam halucinacije.
ovo prevazilazi moj domen, sada je sve prepušteno Svetom duhu.
proći će I guess. možda i neće. ja i kurčevi komarci, zašto sam morao da izigravam glupog avgusta + stigla mi knjiga koju sam naručio UMOTANA U UMRLICE

i na sve to progone me glasovi: IDI DA JEDEŠ as demonstrated here
https://vine.co/v/h6PYXaMPeIO" target="_blank
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2637453
jako bih volela da im sad kažem sve što imam, počevši od toga da:

vi bre niste svesni koliko ja strpljenja imam i koliko toga planiram i razrađujem kad mislite da ništa ne radim nego samo ubijam vreme, dok ja ustvari čekam pravi trenutak da to sprovedem. to prvo.
drugo. sebičnost će vas ostaviti bez ičega i jako je žalosno što to ne kontate a verovatno nećete ni skontati dok ne dođe do toga i jedva čekam da vidim koliko će vam se tad to sve činiti vrednim. još žalosnije je što sva vaša "moć" leži u tome. no hvala bogu da je tako pošto pored toga što to meni ne znači ni ič takođe savršeno uspevam da okrenem u svoju korist
i za kraj, to što ste uvereni da ste vi ti koji kontrolišu situaciju, uvereni ste samo zato što vam ja svojim ponašanjem pridodajem takvom utisku, jer mi ne pada na pamet da igram vašu igru kad se mogu igrati vama, a da vi o tome ni blagog pojma nemate. em što je prezabavno em mi je od veće koristi

i baš iz svih tih razloga još uvek ćutim. :D eh bednih li malih ljudi
Korisnikov avatar
By gossip
#2637651
neki bi rekli da si los uticaj na mene
ali ja msm da si bas ono sto mi je trebalo
Korisnikov avatar
By Trilian
#2637941
imamo problem u komunikaciji... kad pomisliš sve je jasno, shvatiš da nije... i to je iritantno... ili previše kažemo, ili predugo ćutimo, ili u nekim trenucima nemamo takta... iritira sve to toliko da kroz taj zid hoću da prođem iako znam da ne treba, ne tako... i glupo je sve ovo a opet i nije... i žao mi je zbog nekih stvari ali ovaj odnos nisam gradila samo ja...
Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2638484
Ovo je dramaturgija i trolovanje, zajebavam se jer je drugarica dramaturg i zna kako da digne prašinu (devojka mi daje instrukcije jer zna kako ljudi dišu) i to se, koliko ja znam, zove igra nerava, samo niko nema nerava jer izgleda da niko ne jebe. :lol: Šalimo se a ljudi to ne shvataju :smeh: , vežbamo na jebenom forumu, prašinu dižemo pa se posle pravimo ludi. :smeh:, ali nisam ja kriv što ljudi ne shvataju šta je dramaturgija i koliko je bitna kad je reč o borbama mišljenja, je l'. Evo prizn'o sam i sad je valjda lakše okolini. Jebeni bukvalisti i jebeni ego manijaci. Joj.
Korisnikov avatar
By Hellas
#2638554
jebe jebe, kako ne?
Jebe lud zbunjenog definitivno.
Korisnikov avatar
By Hys.
#2639461
@Universe in general

Ja stvarno moram pod hitno u neku prirodu.
  • 1
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 177
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!