Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Hellas
#2634571
Ukoliko neko zeli da mu kablovski operater vrati kanale tokom dana zalosti, ima link ka uputstvu na kraju ovog teksta:
Kablovska cenzura
Korisnikov avatar
By ultraviolet
#2634595
stvarno su ispali neviđeni govnari sa tom kablovskom.
Korisnikov avatar
By Hellas
#2634704
^ :lol: to me podseti na jednu "definiciju" s Vukajlije:

Akušer
Lik iz društva koji ne jebe. Često je bio u prilici, al nešto mu ne da. Njemu ne manjka ni riba ni materijala, ali kao da ga nešto plaši. Ume da odvoji i najbolju ribu, al ostane suve ćune. Čak i kada ga komična moli, on je sa lakoćom odbija. Često mašta o tome, ali nikako da ostvari svoje fantazije. Najdalje je otišao kada je gurnuo prstenac ziljavuši dok je sa ortacima posećivao pristanište.

- Baćoni, jesi video malog Simketa sinoć?
- Jesam matori, jesi ti video sa kakvom se ribom muvao?
- Ma jesam, al nije jebo, ko i uvek, shvatam da dečko nije gej ili tako nešto, ali kloniću ga se neko vreme.
Korisnikov avatar
By gossip
#2634731
jao koliko fejs kasni sa notifikacijama
Korisnikov avatar
By ultraviolet
#2634765
'oću da formatiram hard jer eto, red je i vreme
i kao krenem da spašavam fotografije, zapravo
da brljam po kompu i izdvojim one koje bih odnela da mi odrade
dimam



o tome koliko zapravo želim da ih imam govori činjenica da sam se smorila posle 10 minuta

ne vredi
ne jebe to živu silu
#2634769
HTV1 25.05.2014. 10:13

Na dan izbora za EU PARLAMENT Press klub analizira prvu godinu hrvatskog članstva u europskoj obitelji. Što je dobila Europska unija s Hrvatskom, a što Hrvatska s Europskom unijom? Koliko smo se sami mijenjali i jesmo li se promijenili? O ekonomskoj ali i drugim politikama Europske unije, u studiju Press kluba govore: Barbara Peranić, Željko Trkanjec i Gordan Duhaček.

:elvis:
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2634833
izgubila sam bokserice. u stanu gde boravim. drugovom stanu. :ozbiljan:

krenula da se tuširam i ponela da presvučem i setila se da nisam upalila bojler pa upalila i vratila se u sobu i NA PUTU OD 3 METARA IZGUBILA mislim zaboravila gde sam ih spustila
celu sobu sam prevrnula i nema ih a nema ih ni u kupatilu ni u hodniku i do kraja će on da ih nađe tipa u frižideru i jako će da me bude blam

jako sam glupa u poslednje vreme i konstantno se blamiram
tačno da se ne pojavljujem među ljude više dok ne prestanem da se gubim tako ko debil


a druga stvar ponela sam dvaes duksera a dva šorca ko da nisam izlazila iz hladnjače od kad sam se reinkarnirala iz ledenog doba jebote kako si TAKO GLUPA AAAA NE MOGU SE.
JAKO SI GLUPA.

jako sam glupa :(((((((((((
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2634860
e a mrzeo sam je iz dna duse kada je izasla. danas u kaficu je cuo, i sad ne mogu onaj beat da izbacim iz glave. :D
Korisnikov avatar
By Hys.
#2634868
Mid thirties:

Goodbye butch chaser, hello Yentl.

:sigh:
Korisnikov avatar
By gossip
#2634897
ono kada udjes u inbox pa odes u "other" deo
samo cu reci...oh my! xD
Korisnikov avatar
By gossip
#2634962
odvaljivanje od alkohola u najavi :lol:
  • 1
  • 593
  • 594
  • 595
  • 596
  • 597
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!