Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Kiborg
#2634286
Ovsena kaša sa mlekom u kojem su rastvoreni proteini su ukusom čokolade je MLJAC
#2634301
Prihvatljivo je meni to da ja kupim hrcka, misa, sta god i stavim ga zmiji u terarijum kako bi ga pojela. Vec sam to radio sa pacovima i pitonima na pmf-u u Kg-u, ali ono sto mi nije prihvatljivo je da to hrcka prvo ja ubijem ili ako ga zmija nece da mi isecem lobanju ne bi li osetila mozak glodara.
A insistiraju da zmija jede mrtav plen.
I kakva mi je to zmija kojoj treba da ubijam plen?
Necu.
Korisnikov avatar
By gossip
#2634319
bitno da je meni ava karabatic odgovorila na rodjendansku cestitku :lol:
#2634328
Pokušavam već dve nedelje da napišem rad o hronotopu u poznoj prozi Momčila Nastasijevića, kroz psihoanalitički metod i Frojdovu studiju Das Unheimliche, ali nekako uvek završim da zvučim kao Vladeta Jerotić, uz to ne znam šta da radim, depresivan sam, neispavan i potpuni bednik hajde daaa uzmemonekidobar autooouuu i survamo se s litice u provaliju...
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2634346
bio do stanice malopre da dam neku izjavu, i ovaj policajac sa kojim sam pricao, ima najlepse oci koje sam ikad video!
krajnje neobicna, ali prelepa nijansa zelene boje...a kada smo izasli iz zgrade, na suncu je izgledala jos lepse. sav sam se istopio kad god me je pogledao pravo u oci. =3
By Kragi
#2634427
Meni je dobar crnjak to kad na vest o tome da se Obrenovac trenutno cisti i da se izvlace lesevi (ljudi, zivotinja ...), neko ostavi komentar:

3000 + 14

E sad, mozda ja nisam normalan.
Korisnikov avatar
By gossip
#2634433
nestalo je flasirane vode
prodavnice ne rade
skuvao sam caj u cesmovaci
pa nek crknem!
ali caj cu piti veceras!! :lol:
Korisnikov avatar
By Hellas
#2634434
^ Brate pa prokuvas vodu 10-15 minuta, kako bi se bakterije istopile :D
Korisnikov avatar
By gossip
#2634438
ja procitah da je 5 minuta dovoljno :lol:
Korisnikov avatar
By Hellas
#2634440
^ Ne, ozbiljno ti kazem 10-15 min. Bila danas neka zena, iz one ustanove sto prate hemijski i bakterioloski sastav vode, i rekla da ako neko mora cesmovacu da prethodno toliko prokuva :)
Korisnikov avatar
By gossip
#2634441
pa ne znam kuvalo je neko vreme
ja se zablejah u komp :lol:
Korisnikov avatar
By Hellas
#2634442
^ A ok nista ti nece biti onda :lol: Ma jak si ti momak, sigurna sam u to jer ti je znak u 361. stepenu...erm...vukodlaka, a treca kuca ti je na suvom i bez rizika od poplava.
Korisnikov avatar
By gossip
#2634443
mislim da je do sada ovo najpreciznije tumacenje koje sam ikada imao :sudija: :lol:
#2634482
Ova devojka je pisac i novinar inače:

"Isrpljena, tužna, prazna.... razočarana, usporena, baš bezveze... Svaki ovakav dan oduzme deo smisla , razlomi ljubav na stakliće i čeka dug oporavak i zakrpe, vidno različite od onoga sto je nekada bilo savršeno... Čovek može samo jednom da te razočara, drugi put ne može.... I ne pišem ovo da biste komentarisali, ne lupajte lajkove molim vas, nije ovo taj tip statusa. Pišem ovo da izbacim iz sebe nemoć , pišem za svoju dušu, a to što pišem javno, pa šta... Nećete to ni videti samo će vam oko preletiti preko ovoga ... Sada postojim samo ja i ove reči... Dajem sebi pravo da se osećam ovako... Kada bi vise ljudi reklo zaista kako se oseća mnogo bismo imali tužnih slika na face-u. Usudjujem se da budem da tužna i da to kažem u ovom izopačenom svetu gde se svi veštačno smeju i glume svoj život. Ma neka je svima na čast...

Ej al ono što je dobro, svakim gutljajem kafe ozivljavam ovaj dan.... Skorasnja šetnja sa mojom Leksom imaće dosta skakutanja i sunca ... Iščupaću se ja. Ne dam se slabosti. Ja sam bre SUPER ZENA!!!! Rekoh mojoj prijateljici jednoj prvo kako smo iste potpuno, emotivno, duhovno... Da bi mi ona odgovorila :"Bolja si ti, hrabrija, ne bežiš od svog unutrašnjeg glasa, ne konformiraš se" Ja kažem :" Kakvi ja hrabrija, felerična sam sva, joj sva sam njanjava" Ta divna žena odgovora sudbonosnu rečenicu u kojoj nalazim zaštitu :"Pa u tome i jeste snaga, u njanjavosti koja se alhemijski preobrazava bez gorde umišljenosti da su ljudska bica snazna i samodovoljna" Ovo je snazna misao i proces u kome se nalazim.... Zelim vam svima ovakvog prijatelja... !!!! Juhu , osećam se bolje... moje pisanje isceljuje i ozivljuje.... Idem da zivim ovaj predivan dan..."

Osećam se kao da je neko napravio kolaž od svih youtube komentara na stojine spotove, ja ne znam da li postoji grad koji je toliko deprimirajući kao Beograd.
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2634490
Once I rose above the noise and confusion
Just to get a glimpse beyond this illusion
I was soaring ever higher, but I flew too high
Korisnikov avatar
By zguba_91
#2634496
bas si lep
ko svinjski rep
jos da ti je svinjska glava
ti bi bio svinja prava


:smeh:
  • 1
  • 592
  • 593
  • 594
  • 595
  • 596
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!