Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

#2628712
Na ovom novom racunu za struju, sa ovim vizuelnim grafickim resenjima i statistickim podacima izmedjuostalog pise:

Potrosnja u odnosu na prosecnu potrosnju u domacinstvima u Srbiji u istom mesecu prethodne godine: - (minus) 64.82%


E TO SE ZOVE ENERGETSKA EFIKASNOST!
Korisnikov avatar
By Hellas
#2628769
^ Svaka cast! :)

Firefox-u mozes li jednom da izdrzis 10 minuta i da brate mili ne crash-ujes??! :fige:
Korisnikov avatar
By Kiborg
#2628774
Vidim članak o onoj akciji čišćenja u Novom Sadu koju su organizovali LGBTovci.
Lepo. Podržavam.

ALI

Niko nije radio sa debelim zaštitnim rukavicama.
To da se popravi sledeći put.
Korisnikov avatar
By 李香兰
#2628796
sestra mi je retard. mjauce macki vec pola sata a ova je ignorise
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2628874
kucam u pretrazi "vegan" da pročeprkam teme i vidim da li se nekako može ugojiti od voća i povrća jer sam skontala da samo to mogu da jedem u velikim količinama a da mi ne treba sat vremena da sažvaćem
i izađe mi samo tema Bisex trojka sa suprugom (cuckold)

ok znači ne može
eventualno mogu da imam trojku sa suprugom
naah
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2628875
elem spremih jedan ispit sad mi ostaje samo da upišem faks i spremam svoje ispite a ne prijateljske
sitnica
Korisnikov avatar
By Trilian
#2628879
bila kod druga...i sedimo on, još jedan drug i ja u njegovoj dnevnoj sobi, pričamo, zezamo se... posle nekih 15min ja pružam ruku da uzmem šoljicu sa kafom i vidim daljinski, nov neki i odmah konstatujem - jao pa imaš nov tv...
primetila sam nov daljinski ali tv koji mu bukvalno zauzima pola zida i nalazi se na pola metra desno od mene, nisam :lol:
Korisnikov avatar
By el jaguar
#2628890
jeste..Rudi mi dođe kao sin iz prvog braka!
Korisnikov avatar
By Hellas
#2628891
Moze neko da mi objasni mozak osobe koja pravi ovakve klipove?



Korisnikov avatar
By bothways
#2628904
Bože, što ovaj Katengl pravi odličan jafa kolač :D
Korisnikov avatar
By Hellas
#2628919
^ Misim da on sam cisti. Bas je neka devojka pitala kako nema mrave po kuci :D
Odgledala sam par tih klipova, sve sa nekom nadom da cu mu videti facu/oci i da ce progovoriti. Nije mi jasan mozak koji uopste zamislja sve to i misli da je zanimljivo i pravi klipove od toga. A tek mi nisu jasni ovi sto se subscribe-uju i jedva cekaju da izadje njegov nov klip :ozbiljan:
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2628947
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2628914#p2628914]constantine napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2628891#p2628891]Hellas napisao:[/url]Moze neko da mi objasni mozak osobe koja pravi ovakve klipove?


jezivo. Meni nije jasno ko cisti za njim. i sigurno od tog bacakanja hrana se svuda zavuce ispod radnih delova u kuhinji
[/quote]

Hellas, stavi sledeći put nekakvo upozorenje, tipa "najbolesniji video ikada". nisam imala želju da odgledam tu boleštinu od videa. i zaista, jeste zastrašujuće da neko tamo osmišlja ovako nešto, šta li je onda u stanju da uradi :|
  • 1
  • 579
  • 580
  • 581
  • 582
  • 583
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!