Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By gossip
#2624270
jao pa ti si se postideo awwww :) :sweet:
Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2624504
Debil ima sklonost ka povezivanju objektivno nepovezanih elemenata. :pokazuje:
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2624564
u kutiji ispod stepenica, kako je to jednom Phoebe rekla. :lizalica:
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2624778
aha, agresivna sam. važi. okej. skloni se.
#2624824
1. ne, ne, ne. u jednom momentu je pola moje rodbine pomislilo da im je to zet zbog neke zajebancije na fb-u (na mom wallu).
Ovako, sa doticnim nemam nista osim sto mi se dopada i on to zna i to mi je sasvim dovoljno. Jako mi je drag ustvari. :)

2. nece kisa.
Korisnikov avatar
By Hellas
#2624927
Nesreco hajd udaj se tu za nekog Arapina pa da ti da prajvt djet ili popust na Etihad tj Air Serbia, jer ova distanca... :drama:
Korisnikov avatar
By Hys.
#2625187
@universe in general


A jel moze jedan prst da mi bude ne pod ekcemom? El moze? El da da moze?

shupichkumaterinu
By Kragi
#2625382
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2625187#p2625187]Hys. napisao:[/url]@universe in general


A jel moze jedan prst da mi bude ne pod ekcemom? El moze? El da da moze?

shupichkumaterinu
Probaj da nabavis Dermovate mast (gsk je proizvodjac) koje nema na nasem trzistu ali je ima online ili preko prijatelja vani. Daje odlicne rezultate koje niko ne garantuje doduse ali za 5€ koliko kosta vredi pokusati.
Unosi sto vise vitamina rastvorivih u ulju (narocito retinol, tokoferol i kalciferol) kroz ishranu mada moze i suplementski u njihovom prirodnom obliku (a to su ulja zapravo) s'tim da se ovaj poslednji najbolje apsorbuje suncanjem tj. izlaganjem koze suncu.
I, smaram vise, koristi prirodnu kozmetiku. Za ciscenje koze (pranje, umivanje, tusiranje ...) koristi blage sapune (tecne, cvrste, gelove) na prirodnoj bazi a kreme za ruke i mleka za telo zameni nerafinisanim uljima ili maslacima (kerite, kakao) bez vestackih mirisa, boja i konzervansa koji mogu dodatno da pogorsaju stanje.
Pricam iz licnog iskustva.
Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2625462
^
Mrzi me da nabrajam. :lol: Poslednji post sam posvetio komšinici koja je tražila da joj pozajmim neki CD. :lol:
Korisnikov avatar
By Hys.
#2625476
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2625382#p2625382]Kragi napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2625187#p2625187]Hys. napisao:[/url]@universe in general


A jel moze jedan prst da mi bude ne pod ekcemom? El moze? El da da moze?

shupichkumaterinu
Probaj da nabavis Dermovate mast (gsk je proizvodjac) koje nema na nasem trzistu ali je ima online ili preko prijatelja vani. Daje odlicne rezultate koje niko ne garantuje doduse ali za 5€ koliko kosta vredi pokusati.
Unosi sto vise vitamina rastvorivih u ulju (narocito retinol, tokoferol i kalciferol) kroz ishranu mada moze i suplementski u njihovom prirodnom obliku (a to su ulja zapravo) s'tim da se ovaj poslednji najbolje apsorbuje suncanjem tj. izlaganjem koze suncu.
I, smaram vise, koristi prirodnu kozmetiku. Za ciscenje koze (pranje, umivanje, tusiranje ...) koristi blage sapune (tecne, cvrste, gelove) na prirodnoj bazi a kreme za ruke i mleka za telo zameni nerafinisanim uljima ili maslacima (kerite, kakao) bez vestackih mirisa, boja i konzervansa koji mogu dodatno da pogorsaju stanje.
Pricam iz licnog iskustva.
Demavite je kortikosteroid sto vise ne smem da koristim.

Koristim glicerinski sapun po preporuci dermatologa, sebamed za ruke, i najcesce se mazem ekstra devicanskim maslinovim uljem koje mi stvarno prija. Sad je devojka nabavila neku mast koju oni u selu koriste, sa maslinovim uljem, voskom od saca i nekim travama i vec za dva dana je malo bolje - a nista do sada mi nije tako pomagalo. Koristim i dermaleks koji nema kostikoroide, ali su to u principu bacene pare. Ova mast je neverovatna.

Hvala ti svakako :) Nadam se da cu uskoro saznati anderlajing koz, al dok obijem lekare sve koje treba bice sredina juna -.-
By Kragi
#2625480
Prirodna kozmetika ne daje rezultate odmah i sad, vise je to proces koji godinama ublazava simptome. Valjda nije agresivna.
Ne moras da me slusas, vec slusaj lekara, ali sebamed je hemija kao i svaki drugi navodno proizvod 'medicinske' kozmetike.
Sunce. Njime sam postao opsednut. Vitamin D mi daje najbolje rezultate. Norvesko ulje bakalara sa prisutnim D3 i A vitaminom mi je, cini mi se, najvise pomoglo.
Inace, sad imam neki pecat na levoj podkolenici precnika 2 cm i ne jebem ga bas puno ali se stecenih navika pridrzavam.
Nema na cemu :sesir:
Korisnikov avatar
By Hys.
#2625498
Hm, to norvesko ulje, de ima da se nabavi?
  • 1
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 177
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!