Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

#2625048
this guy really knows me :lol:

Gordanu Duhačeku ovo je zabavna razbibriga. Njega osobno ne zanima seks između djece i odraslih. Štoviše, smatra takve ljude glupima, a još glupljima one koji se uzrujavaju na samo pitanje. Tj. više mu izaziva smijeh samo razmišljanje o pitanju da netko uopće razmišlja o tome.
Sav njegov angažman (novinarski) sastoji se u tome kako živcirati ljude. To mu je i osobni pristup ljudima.
Poznajem Gordana, jer sam imao nekoliko godina prilike upoznati ga i čitati ga.
Privatno je depresivan, nezadovoljan i melankoličan. Pametan je i nježne naravi. Istovremeno autodestruktivan porocima (droga, cigarete, alkohol, bludnost) jer si ne zna smisao.
Najvažnije, ne može si sam pomoći jer ne zna kakav je..
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2625259
Obuci trenerku i majicu ili ih strpati u torbu (i onako mi za danas treba samo jedna sveska), a obuci neku kosulju? :hamlet:
Korisnikov avatar
By Trilian
#2625282
volela bih da mozak ima on-off dugme...samo na kratko da se isključim... volela bih da sam kučka ili da me prosto nije briga, a ne emotivna budala...
Korisnikov avatar
By gossip
#2625296
"sve ono sto bih s'tobom ja i ti bi" :peva: :guiltypleasure:
#2625317
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2625048#p2625048]Srklet napisao:[/url]this guy really knows me :lol:

Gordanu Duhačeku ovo je zabavna razbibriga. Njega osobno ne zanima seks između djece i odraslih. Štoviše, smatra takve ljude glupima, a još glupljima one koji se uzrujavaju na samo pitanje. Tj. više mu izaziva smijeh samo razmišljanje o pitanju da netko uopće razmišlja o tome.
Sav njegov angažman (novinarski) sastoji se u tome kako živcirati ljude. To mu je i osobni pristup ljudima.
Poznajem Gordana, jer sam imao nekoliko godina prilike upoznati ga i čitati ga.
Privatno je depresivan, nezadovoljan i melankoličan. Pametan je i nježne naravi. Istovremeno autodestruktivan porocima (droga, cigarete, alkohol, bludnost) jer si ne zna smisao.
Najvažnije, ne može si sam pomoći jer ne zna kakav je..

To je neki amater kad je u pitanju procjena osobe, s obzirom da i ja sve to znam, a nikad te nisam sreo. :vulkanac:

A Srklet ce smisao pronaci tek kad se trajno preseli u Austriju ili Njemacku.
  • 1
  • 572
  • 573
  • 574
  • 575
  • 576
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!