Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

#2624115
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2624002#p2624002]Zvonki napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2623922#p2623922]alexandermagic napisao:[/url]Sto ti imas protiv crne odjece, Zvonce? :ozbiljan:

---

Preslatko, Djeki.
Ne volim crnu boju,crnoi je odsustvo svetlosti,lucifer je rodjen u mraku,te je samo zlo u mraku,bla bla bla
Ti si baksuz. I crno nije boja. :ozbiljan:
#2624125
Alexander te cinjenice mozes da gurnes tamo gde sunce ne sija,jer ni ti ne znas ko sam ja,a vidim da te bas i ne zanima ko sam ja jer samo bacas te tvoje "cinjenice" ne bi li me uvredio
Sto je bolje za mene?Sta je to kao neka pretnja? Ajde idi radi nesto pametno necu vise da trosim vreme na ovakve razgovore...
Korisnikov avatar
By ultraviolet
#2624165
kad bih znala da će biti delotvorno, kunem se počela bih da se drogiram
nekom drogom za koncentraciju
i posvećenost
toliko sam očajna
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2624174


ovo je zvanično prvi film koji se plašim da gledam iako je dan.
preznojila sam se od trilera......
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2624178
ako preživim :plasise: :plasimse: :grickanokte: :strah: :scary: :scared: haha ne mogu da verujem da ne mogu da pogodim kako se zove onaj smajl što gricka nokte :uplasen: WOOOOOOOOO eto ga



ako preživim :uplasen:
Korisnikov avatar
By Madonna
#2624218
Doduse ja za te shadow people nikada nisam cuo
#2624220
Ok,sada sam pogledao i tacno znam sta je to,da imao sam oovakva iskustva da nocu osetim strah kada spavam i da imama osecaj da me nesto posmatra i da moram da sebe ubedim da se to moja masta poigrava sa mnom,e sada interesantno je sto taj strah dolazi niotkuda,nemam fobije,niti je taj strah izazvan horror filmom>Par puta sma mora da ustanem da uplaim svetlo da bih se smirio,sada mozete da se smejte i da kazete da sam lood,ali cudno je sto nisam smao ja tako nesto doziveo i to ne jednom...
Korisnikov avatar
By Madonna
#2624224
Ja je gledam
Kako spava
Lepa je
Boli glava
  • 1
  • 569
  • 570
  • 571
  • 572
  • 573
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!