Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Književnost, film, TV, pozorišta, galerije...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

Korisnikov avatar
By blenta
#2623398
i jos jedan samocitat ovaj put 3 godine posle. steta samo sto je exhibit A nestao - bese belijeva tema o tome kako su svi pederi u 3 grupe - raw seljacine, neurbani (nesto kao untouchables) i intelektualne umetnicke duse (on i jos jedan sofer).

napredak i dalje 0

[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2265906#p2265906]blenta napisao:[/url]samocitiraču se

tema - http://www.gay-serbia.com/forum/viewthr" target="_blank ... 725&page=1

post - (uputstvo dunja ilic zameniti sa elektronska muzika, narodna muzika, folk muzika, krsna slava; renoir zameniti sa je sui som, ostalo ceteris paribus)

vreme - godina i pol
napredak - nula

reci gospodži Dragani Duisin da ti vrati pare


Originally posted by blenta
Originally posted by BellyButton

@Blenta
Vidim da volis da bacis takve komentare. Ne znam da li je to samo kad sam ja u pitanju, no, neumesno je. Ja ne vredjam nikoga licno.
Ako nekoga LICNO vredja ono sto ja imam da kazem o Dunji to samo govori o stepenu identifikacije sa istom...
ko me ter'o da lanem pa da sad moram da objashnjavam...

1. ne volim da bacim takve komentare. stavise uopste ne volim da dodjem u takvu situaciju da nemam modus operandi da nekom nesto objasnim na ne-sarkastican nacin.

2. problem je kako ja to vidim, u tome sto ti izlupetas neku neverovatnu uskogrudu generalizaciju i onda ocekujes (sic!) da mi svi prihvatimo tvoje misljenje kao merilo normalnosti i onoga sto valja.

exhibit A:

http://www.gay-serbia.com/forum/viewthread.php?tid=32339&page=1

a tema ni manje ni vise no u religiji, teoriji i filozofiji. Naravno u emancipovano urbano intelektualno prosvecenoj grupi ti i lastin sofer

3. nakon toga postanes ustvari nesto sto ni sam ne volis...

exhibit B:
Originally posted by BellyButton

Elitizam (a ujedno i snobizam) je kad gay kaze: "Mozda sam ja peder, ali ti si siromasan i nemas nikakav osecaj za modu."
...(cuo svojim usima)...
disclaimer: rec "modu" zameniti sa muzikom, umetnoscu, stilom za sopstveno pravljenje garderobe ili sta je vec u tom trenutku urbano, emancipovano, kul, alternativno i kemp.

4. sad na scenu stupaju mehanizmi odbrane, auto-mrcvarenje i pucanje random gluposti u etar** sve u cilju izbegavanja jednog najobicnijeg razgovora pred ogledalom. (sto nije nimalo strasno). ako nekom nije jasno na sta tacno mislim nek ukuca u gugl f60.4 i klikne im felling lucky - sto je jelte exhibit C.

** e.g. renoar otvori milion brojte do trista tema u folderu kultura i umetnost sto je jelte merilo njegove erudicije u cijoj smo svi senci.

eto bato, to je bio proces a sada ide fine print...

5. ne reagujem ja uopste samo na tebe. ja reagujem manje vise na sve koji konstantno lupetaju kad nakupe dosta tackica. ako si imao informatiku u srednjoj i secas se paskala sto smo svi morali da strebamo to ovako ide:

begin

ulix mode on:

if stupid remark
then be mean

end

6. ukoliko dodjes ovde i napises nesto ili jos gore pljucnes nesto (sto nije samo po sebi problem) ocekuj da tvoji stavovi budu kritikovani, preispitivani, dovodjeni u pitanje. that is how we fagots roll.

7. u sustini se slazem sa ovim:
Originally posted by Mars

Isto kao i za muziku: neka čita i neka sluša ko šta hoće.

Nekad sam se još i nervirao kad mi neko oduševljeno opisuje književne kvalitete....dotičnih, padao u vatru, navodio i ja primere...a sad samo kažem "ok" i sklonim se.
... te mozes od toga nastaviti ukoliko postoji potreba.

8. kako ovakav instrospektivni konsalting dosta kosta te posto sam ja listao psihijatriju i psihijatriju adolescentne dobi dok si ti vagao dal je gori umetnik britni ili gaga, a na istima si i shvatio kako funkcionise trzisni sistem privredjivanja nema potrebe da ti objasnjavam kako je ovo one time trial mojih usluga.

9. nemam ni blagu ideju ko je dunja niti zarad cega imas tu fiksaciju na nju. pricajte mi o svom detinjstvu...

:federi:
Korisnikov avatar
By Madonna
#2623401
Slazem se, stereotipi prste. To je ono sto najcesce srecem na netu, sto na tviteru sto na fb.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2623406
gej stereotipi i uklapanje u njih = prihvatanje homofobnih stavova i zivljenje istih. problem je konformizam, za vecinu je lakse da budes nesto sto drustvo ocekuje od tebe da budes. uklapanje u stereotipe bez konformizma je meni ok, ali to je mnogo redje nego ovo prvo.
Korisnikov avatar
By Srklet
#2623454
nisam siguran postoje li uopće gej stereotipi. čini mi se da postoje samo (auto)homofobni stereotipi.
By Sixto
#2623532
Ali zato ljudi koji imaju osecaj 'da su fantasticno unikatni i individualni' odasilju oko sebe auru energije da nadomeste svima uprosecenima. Prepoznas ih s kilometar.
Korisnikov avatar
By Tungi
#2623702
Joj kako me ta stvar oko muzike nerviraaaa. Boli me kurac šta ko sluša.
Korisnikov avatar
By nsc
#2623717
a jel te mnogo boli?
dodji čika da poljubi da prodje
:smeh: :roflmao:
izvini Tungi, nisam mogao da izdrzim
:pucaodsmeha:
Korisnikov avatar
By Mars
#2623735
Narcisoidnost će u ovom veku da odnese više ljudskih života nego sve maligne i kadrio-vaskularne bolesti zajedno.
Korisnikov avatar
By bern
#2624063
to što neko nosi takav friz i sluša kajli, samo mi olakšava da mu priđem...
Korisnikov avatar
By bas bleu
#2624092
meni je prvo bilo malo tesko da shvatim ovu temu ozbiljno, ali kada sam videla autora sa carapom na kurcu promenila sam misljenje za 360 stepeni :ozbiljan:
Korisnikov avatar
By ultraviolet
#2624166
dva geja, istovremeno, dodiruju treću osobu - gej stereopip
Korisnikov avatar
By BellyButton
#2625127
Hteo bih da skrenem paznju na problem etiketiranja muzickih stilova epitetima "urbanog" ili "ruralnog" na posve pogresan nacin, pri cemu je "ruralno" sinonim za "lose", a "urbano" za "dobro".
Recimo, sumadijska dvojka je Beogradjanima sinonim za seljoberizam, zato sto je poreklo takve metrike i harmonije (sa svojom prepoznatljivom kadencom) sumadijsko i onda su SVE takve pesme lose jer su seljacke (da li je to zato sto su seljaci losi?!). Pritom je pesma poput "Beton Lady" mnogo cool pesma jer joj je aranzman napravljen u maniru muzike (uslovno receno) koja se pusta u (gay) klubovima velikih metropola. Ali "gradjani" zanemaruju cinjenicu da, recimo, covek koji je "komponovao" Beton Lady nema sluha niti bilo kakvo (ili posve rudimentarno) poznavanje muzicke harmonije, dok je ista u sumadijskim dvojkama izuzetno napredna i njeno komponovanje zahteva izuzetnu vestinu.

Evo, ako sam seljak sto mi se vise svidja Ninova pesma, onda sam sa ponosom, brate, seljacina. :srbin:

Beton Lady - Sevdah Bejbi:



Ne volis me vise ti - Nino:

Korisnikov avatar
By Zvonki
#2625131
Sto se mene tice ja ne slusam ovu muziku i svako slusa ono sto mu se svidja,a voloe bih da mi neko objasni sta znaci rec "Urbano" i sta znaci "ruralno"? Vidim primili se svi da koriste te reci,valjda culi sa national geographic a ja nemam taj kanal pa bi da,eto i ja to da koristim,da i ja budem malo kul :D
Korisnikov avatar
By bas bleu
#2625144
sta je sa ovim decacima danas? se desava neko takmicenje u idiotizmu? men's national championships in idiocy under 70kg?
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 53
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!