Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By mOwbid
#2604616
ajde požuri, kako ono beše, "nemoj kasniti...flauta je čudna stvar. upali se začas."
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2606109
a ti...pa bilo bi fino da prestaneš da dolaziš kod mene (ili bilo gde gde sam ja) preko drugih ljudi. nema smisla zaista.

bolje je sama da skontaš...to je uvek bolje. no ako ne umeš, sledeći put ću ti objasniti...vrlo rado.






jebote, pa iznervirala sam se sad :glupan:
Korisnikov avatar
By Hys.
#2606589
@ Universe in general

Naglas razmišljanje - da li da počnem da mislim da fascinantna skoro potpuna odsutnost butchica na forumu poslednjih 8 godina nije zbog toga što ih inače nema mnogo ovdena ili da pogledam istini u oči i shvatim da je to zato što sam ja od tada aktivna na forumu?
Korisnikov avatar
By Waldorf
#2606602
Čini mi se da iritacija ipak ne umanjuje nedostajanje..
Korisnikov avatar
By IriS
#2606605
^ sad to odi i reci tamo gde treba :shamar:
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2606820
e...ubij me ako budem uzela neki novi text od tebe.. mislim da ipak nema mesta tu za treću osobu.. ja sam ta koja treba to da odsvira, što znači šta? odjebite svi.
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2608278
nedostaješ mi. i ne znam koji ti je kurac. i zašto volim nenormalne ljude? ti si luda jebote. luda si. skloni se.
Korisnikov avatar
By Cincila
#2608593
dodji da mi grejes noge ispod jorgana :)
Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2608647
If you want justice, you've come to the wroooooong place.

Slika
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2608892
aj.. mi iscimaš spid doneseš ispred kuće i onda odeš bez da se družimo?
čak ću da ti platim ovaj put ako hoćeš.
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2609106
pa kad cimam antisocijalne senilne bivše heroinske zavisnike za šeme. no nekad se i sami ponude(?)

a i pošto su oni bezopasne mice kad donesu pozovem ih unutra na čaj, kad su se već iscimali po ovoj hladnoći, ispričamo se malo, izvučemo/smotamo po jednu i onda kažem da moram da idem negde pa mi se oni zahvale na druženju i kažu da ne treba da platim jer smo podelili i odu :/
valjda im je više potrebno druženja nego para :/

a i uvek prvi put kad mi neko donese isto ponudim da izvučemo/smotamo po jednu zajedno jer su se iscimali a njih to oduševi pa mi sledeći put tako daju džabe jer smo drugari :/

a bio je jedan lik koji me je sam zvao kod njega isto tako na čaj svaki put kad ima nešto, pa ja odem, ispričamo se, popijemo čaj, nadrogiramo se dok ne ostane ništa i onda se pozdravimo i odem i ne čujemo se do sledećeg puta dok mi se opet ne javi da ima nešto :/

zapravo ništa mi nije jasno. sad si me navela na razmišljanje :lol:
  • 1
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 177
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!