Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By mOwbid
#2585896
alo, ulaziš mi u rernu. verovatno
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2586013
baš smo fino bljuvale bububu...

jel osećaš kako te milkim po kosi/faci? milkim te.
Korisnikov avatar
By badu
#2588381
i gotta get a gun, the hipsters are sleeping on my butt again
Korisnikov avatar
By badu
#2588392
word
write letters n shit, dog
Korisnikov avatar
By badu
#2588403
oćeš da uđeš u pravu temu?

jo, ne?
#2588580
Jheronim van Aken napisao:jw=tw rḫ tɜ r.n. km.t ? jj.t ḥnˤ=wj jm pr-ˤnḫ!

Slika
Aj da pokušam. Ne znam šta znači "rḫ" ali ako bih pogađao mislim da je glagol znati. A i "t3" bi moglo biti zemlja, mada nisam video da se može tako pisati. Dakle:
"Ti znaš jezik zemlje Egipat?
E sad ovo "jj.t" mi se čini da je infinitiv glagola ići, ali nisam siguran. A "pr-ḫnḫ bih preveo kao kuća života mada mi to malo nategnute. Znači bilo bi:
"Ideš sa mnom u kuću života"
Sam išta uspeo? :D
#2588583
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2588580#p2588580]Neutron napisao:[/url]
Jheronim van Aken napisao:jw=tw rḫ tɜ r.n. km.t ? jj.t ḥnˤ=wj jm pr-ˤnḫ!

Slika
Aj da pokušam. Ne znam šta znači "rḫ" ali ako bih pogađao mislim da je glagol znati. A i "t3" bi moglo biti zemlja, mada nisam video da se može tako pisati. Dakle:
"Ti znaš jezik zemlje Egipat?
E sad ovo "jj.t" mi se čini da je infinitiv glagola ići, ali nisam siguran. A "pr-ḫnḫ bih preveo kao kuća života mada mi to malo nategnute. Znači bilo bi:
"Ideš sa mnom u kuću života"
Sam išta uspeo? :D
Nisi loš, nisi loš!
"Da li želiš da naučiš egipatski jezik? Pođi sa mnom u biblioteku ("Kuću života")!
To ta nije zemlja, već određeni član. U govornom egipatskom, za razliku od pisanog su od vremena Srednjeg kraljevstva koristili članove.
A ono nije infinitiv, nego "nevidljivi" imperativ glagola ići (nevidljiv, jer se ne vidi u pisanju, ali se razlikuje u izgovoru) :)

ovako treba da izgovoriš:

https://audioboo.fm/boos/1730678-egy" target="_blank
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2588592
ne moram da ga startujem, on je već moj. samo bih došla da se ljubimo
#2588593
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2588591#p2588591]Neutron napisao:[/url]@Jheronim: Bio sam relativno blizu. Jej. Pa da, i mislio sam da "t3" nije zemlja, ali ga nikako nisam identifikovao pa sam stavio. A nisam ni znao da postoji nevidljivi imperativ. Čeka me još mnogo učenja. :) :cita:
Ne brini, super si, ali redovno radi. Egipatski je izuzetno težak jezik, pre svega na sintaktičkom nivou, a zatim semantičkom. Samo ne odustaj, lepo znaš.
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 40
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!