Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Malo i o trnovitoj strani života...

Moderatori: IriS, Moderators

Posjedujete li status nezaposlene osobe

Da, posjedujem
25
49%
Ne, ne posjedujem
17
33%
Cigan sam
9
18%
Korisnikov avatar
By 2kune
#2525423
Koliko forumaša ima ponosan status nezaposlene osobe? Daklem, nije pitanje koliko vas ništa ne radi, već koliko vas ima taj status iako možda puno radi i dobro zarađuje kao recimo honorarci.
Korisnikov avatar
By 2kune
#2525438
ne, to je opcija za one ljude koji po svojoj prirodi ne mogu biti niti zaposleni niti nezaposleni... :hvala:
Korisnikov avatar
By Stripi
#2525566
Iju Spliffe!
Pa nalaziš li se se sa Breeom na subotnjim plesnjacima? :kiss:
By Sixto
#2525616
Peder napaceni, radom obogaceni!
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2525708
Status:
U periodu od juna do septembra zaposlena u streljani, od oktobra do maja treniram u istoj.
Korisnikov avatar
By Laerem
#2525909
Zaposlenost i staž je atavizam 20. stoljeća.
Korisnikov avatar
By 4NY K3Y
#2526210
pod 1

mada ce se to, po svemu sudeci, promeniti za neki mesec
By Kragi
#2624467
Imam status zaposlene osobe koji mi licno nista ne znaci i za koji mi se najiskrenije jebe.
Uopste se ne uzdam u drzavu, penzione fondove niti ocekujem da mi bilo ko drugi obezbedi sigurnu starost do ja sam sebi.
U tom smislu bih i dobro placen honorarni posao mogao da radim dok god imam za zivot i privatni penzioni fond. :D
Korisnikov avatar
By Srklet
#2624476
odavno sam odustao od staža, državne mirovine i sl. ionako ne planiram živjeti pod svaku cijenu.
imam status nezaposlene osobe, no za hrvatske sam prilike iznadprosječno plaćen.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2624480
raditi je vrlina a ne raditi,e to je milina. ne trpim ljude i njihove osobine,pa cinim sve da jednog dana mogu dostojno da zivim od rente. samo da ne moram da trpim sitne kolegijalne obzire i sefove po firmama.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2624486
a i ovo sto srklet veli je tacno.odista ne treba ziveti po svaku cenu.i tako najveci broj ljudi iza sebe za zivota ostavi vise stete nego koristi.narocito oni koji uspeju da duze primaju penziju nego sto su godina u zivotu radili.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!