Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Mars
#2510456
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2510439#p2510439]*deni* napisao:[/url]Sa osobitim nestrpljenjem i ushićenjem očekujemo te nove giftiTJe. :klap:
Sad mi palo na pamet, ne mogu da nađem na netu informaciju - Ko je uopšte objavio album Doris Bizetić, koja izdavačka kuća ?
:sveca:
"Ako želite ovim putem da naručite disk, napišite svoju punu adresu na cd@dorisbizetic.com" target="_blank (navedite da li želite autogram)"

:smeh:

Kakva izdavačka kuća, przila ga kući na rezaču.

Projekat pomogla "Minakva, samo takva!"
Korisnikov avatar
By Mars
#2510457
Sekcija sajta "Činjenice i istine" :sweet:

Svi ljudi koji se podsmevaju drugima, pa to govore i pišu da javnost čita, ništa nisu postigli u svom životu, verovatno nikad i neće, pa je iznošenje negativnosti i govor mržnje jedino što im daje neki osećaj da postoje i da nisu oni slučajno anonimusi koje ni komšija ne voli – nego ONI baš tako vole, i sa punom anonimnošću preziru ljude koji se ne pretvaraju i iskreni su. Ima nekoliko poznatih ličnosti koje se ”busaju u prsa” i sami sebi dele neke titule i velike komplimente, to može da nasekira razne kompleksaše ali ne ljude koji su sigurni u svoje kvalitete. Kad takvi dobijaju mnogo negativnih komentara, onda čovek i da se ne čudi, s obzirom u kakvom društvu i svetu živimo. Ali kad si skroman, i još budeš ljubazan i prirodan – a dobijaš mržnju i podsmeh… sve što ostaje su te tri tačke …
Korisnikov avatar
By *deni*
#2510541
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2510456#p2510456]Mars napisao:[/url]
"Ako želite ovim putem da naručite disk, napišite svoju punu adresu na cd@dorisbizetic.com" target="_blank" target="_blank" (navedite da li želite autogram)"
Moguće da je to veoma korektan rezon - Polazi se od prava kupaca da dobiju novu i ispravnu robu, koju naruče i plate. Autogram na coveru je za nekog autogram, a za nekog drugog je obična, neželjena žvrljotina i razlog za reklamaciju.
:eureka:
Korisnikov avatar
By Mars
#2510547
Jeste, svaki put kad čujem REZON ja prvo pomislim na Doris Bizetić.

Zato što je škorpija u podznaku.
Korisnikov avatar
By Dirrty
#2510550
Naterao sam se da pogledam Ami G Show na preskoke. Fina je, naročito u poređenju sa ostalim budalama u emisiji... prozivaju sve odreda, a prvo bi trebalo sebe da pogledaju u ogledalu.

Gde su snimci te druge emisije na Pinku, koju je Doris takođe udostojila svojim prisustvom?!
Korisnikov avatar
By Mars
#2510560
Kakvo đubre od emisije, voditeljke, koncepta...
Korisnikov avatar
By Torry
#2510601
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2510566#p2510566]Dirrty napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2510560#p2510560]Mars napisao:[/url]Kakvo đubre od emisije, voditeljke, koncepta...
Kvalifikacije voditeljke:

Čitanje srpskog (možda i engleskog, zavisi na koji jezik je podešen komp)

Napredno korišćenje računara - Windows 7, Internet Explorer, Facebook, Twitter

(Dobra pušačica?)


doticna je isla sa mnom na fax
Korisnikov avatar
By Mars
#2523845
Ja sam jednom preterao sa nekim njenim spotom (ono HA! HA!) i posle ceo dan nisam mogao da izbacim iz glave.
Korisnikov avatar
By Mars
#2523937
Debilnije od debilnog.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 25
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!