Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Za ljubitelje sporta, i one koji se bave sportom...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Stripi
#2522721
ak njih pitaš, oni ne bi, ali nemaju izbora.
By Simor
#2522722
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2522675#p2522675]zozefin st napisao:[/url]mislim da ovo nije u redu, ako su zabranili srpskim navijacima da bodre svoj tim , trebali su onda i hrvatskim navijacima...
jer mislim da ipak znaci ta moralna podrska
Slažem se, ali bi se onda dve zaraćene strane pomakljale pa bi utakmica morala biti prekinuta. Doduše, zamenik njihove Uprave policije je pre utakmice rekao da će utakmica biti prekinuta i ukoliko bude skandiranja "Ubij Srbina", ali se to nije desilo iako se Maksimirom sve vreme prelamao taj dražestan slogan (i to onako ustaški kreativno; jedno krilo tribina uzvikne "Ubij", a drugo uzvrati "Srbina").

:maska:
Korisnikov avatar
By Torry
#2522735
mene bas zanima da sam se prosetala trgom sa srpskom zastavom da li bi me zabezeknuto gledali ili ubili

bar bih pala za slobodu
By Simor
#2522739
Sestro, u Hrvatskoj da padneš za slobodu? Ma, daj!

:)
Korisnikov avatar
By Delete
#2522740
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2522675#p2522675]zozefin st napisao:[/url]
mislim da ovo nije u redu, ako su zabranili srpskim navijacima da bodre svoj tim , trebali su onda i hrvatskim navijacima...
jer mislim da ipak znaci ta moralna podrska
Hrvatskim navijacima ce biti zabranjeno da navijaju u Beogradu, kad se bude igrala revans utakmica.

Naravno da nije u redu, ali se samo demonstrira nesposobnost drzave da zastite manjine.
Korisnikov avatar
By Srklet
#2522743
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2522703#p2522703]Srklet napisao:[/url]bez hrvatskih navijaca, i think. :wundy:
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2522675#p2522675]zozefin st napisao:[/url]
jer mislim da ipak znaci ta moralna podrska
budimo realni, nije to moralna nego nemoralna, zlocinacka, agresivna, nasilna, nacionalisticka, fasisticka, puna mrznje podrska.
da bude jasno, ovo se odnosi na navijace s obje strane.
Korisnikov avatar
By Vel boy
#2522801
kako bih ja te navij-ache bilo koje i bilo chije navijao i zavijao k'o viklere, k'o onaj buldog shto navije Toma u Tom&Jerry kad mu Tom stane na rep ili se pojavi u blizini. to treba za repove tj. guzice pa motati i previjati do glave dok se od njih lopta ili klupko ne napravi pa kad se lopta ili klupko napravi od njih pa na jebenu drugu galaksiju ispaliti i lansirati.

bash se pitam, i koji kurac pobedi? znachi, hrvatski kurac pobedi. chestitam.
Korisnikov avatar
By zozefin st
#2522836
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2522740#p2522740]Delete napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2522675#p2522675]zozefin st napisao:[/url]
mislim da ovo nije u redu, ako su zabranili srpskim navijacima da bodre svoj tim , trebali su onda i hrvatskim navijacima...
jer mislim da ipak znaci ta moralna podrska
Hrvatskim navijacima ce biti zabranjeno da navijaju u Beogradu, kad se bude igrala revans utakmica.

Naravno da nije u redu, ali se samo demonstrira nesposobnost drzave da zastite manjine.
po meni trebali su onda obema stranama da zabrane navijanje, da bude prazna tribina, i nemaju brige
By whacked
#2852850
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
By whacked
#2915486
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
By whacked
#2985686
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!