Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By sing&dunum
#2507768
Jao, ljudi... :pucaodsmeha:

Sve je vise shvatam kao potpuno nadrealnu pojavu! :love: :krezavi:

Mislim, "Otvorena vrata" je neko ipak napisao, rezirao, odglumio... Doris Bizetic postoji u realnom vremenu i prostoru! :wundy:














Ali, :wundy: !!!
Korisnikov avatar
By *deni*
#2507893
Za Bizetu bi najbolje bilo da je i dalje aktuelno ono komunističko, totalitarno vreme, pa da karijeru na miru gradi sa državnim subvencijama. Državna umetnica ne mora da bude omiljena, ni tiražna, ni isplativa, dovoljno je da bude režimska, pa da obezbedi sebi redovno mesto u udarnim emisijama, kontinuitet u izdavanju ploča i koncerte u Sava centru, na koje samoinicijativno ( ali i pod obavezujućom preporukom ) hitaju samoupravni radnici iz raznih OOUR-a i kombinata i deca iz vrtića i nižih razreda osnovnih škola, predvođena vaspitačicama i učiteljicama.
Tada nije bilo interneta, pa ni istinski puls naroda nije bio opipljiv, svoju ozlojeđenost spram umetnice i njenog rada narod je mogao da izrazi jedino kroz pisma čitalaca u različitim revijama, ali ni ta pisma nisu objavljivana, zbog cenzure.
Tako da je umetnica mogla nesmetano umetnički da se razvija, neopterećena činjenicom da narod ne želi da je gleda i sluša. Ploče su joj se štampale, nisu se prodavale, ali to nije bilo ni bitno, jer je ceo tiraž unapred bio otkupljen i pokriven državnom subvencijom.
Na Bizetinu žalost, ta vremena su prošla, iako postoje preživeli relikti i omaži tim vremenima, koji se doživljavaju kao muzejski eksponati i gledaju kao atrakcije. Mislim na emisiju Žike Šarenice, Bizetinu omiljenu destinaciju za promociju.
:slika:
Korisnikov avatar
By hlaefdige
#2508577
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2507893#p2507893]*deni* napisao:[/url]Za Bizetu bi najbolje bilo da je i dalje aktuelno ono komunističko, totalitarno vreme, pa da karijeru na miru gradi sa državnim subvencijama. Državna umetnica ne mora da bude omiljena, ni tiražna, ni isplativa, dovoljno je da bude režimska, pa da obezbedi sebi redovno mesto u udarnim emisijama, kontinuitet u izdavanju ploča i koncerte u Sava centru, na koje samoinicijativno ( ali i pod obavezujućom preporukom ) hitaju samoupravni radnici iz raznih OOUR-a i kombinata i deca iz vrtića i nižih razreda osnovnih škola, predvođena vaspitačicama i učiteljicama.
Tada nije bilo interneta, pa ni istinski puls naroda nije bio opipljiv, svoju ozlojeđenost spram umetnice i njenog rada narod je mogao da izrazi jedino kroz pisma čitalaca u različitim revijama, ali ni ta pisma nisu objavljivana, zbog cenzure.
Tako da je umetnica mogla nesmetano umetnički da se razvija, neopterećena činjenicom da narod ne želi da je gleda i sluša. Ploče su joj se štampale, nisu se prodavale, ali to nije bilo ni bitno, jer je ceo tiraž unapred bio otkupljen i pokriven državnom subvencijom.
Na Bizetinu žalost, ta vremena su prošla, iako postoje preživeli relikti i omaži tim vremenima, koji se doživljavaju kao muzejski eksponati i gledaju kao atrakcije. Mislim na emisiju Žike Šarenice, Bizetinu omiljenu destinaciju za promociju.
:slika:
bravo.
Korisnikov avatar
By Mars
#2509381
jao, ajde da nasnimimo odgovor
HEY, you are a delusional idiot, tako nesto
Korisnikov avatar
By *deni*
#2509388
Đeco, kažu na FejZbuku da Bizeta sutra gostuje u Amidži šou programu, ili što bi Nada Top rekla - kod AmidžE.
E, sad, niđe ne vidim zvaničnu najavu, možda neko namerno plasira dezinformaciju.
A bilo bi super da stvarno gostuje.
:yay:
Korisnikov avatar
By Mars
#2509400
Pazljivo.

Ja sam pre neki dan nekoliko puta, zabave radi, pustao ono uzivo izvođenje kod Ruske Jakic i posle nisam mogao ceo dan da je izbacim iz glave, pevusio, sa sve onim nenormalnim izrazima lica.

A za nastup - super ako bude. Novi gifovi!
Korisnikov avatar
By bothways
#2509473
Bizeta kaže na Tnjiteru "Danas na snimanju Ami G show-a je bilo super! Odlična atmosfera, sjajna publika i cela ekipa! Gledajte sutra, ja sam u drugom delu emisije."

Dakle, istina je!

Jedva četkam :D
Korisnikov avatar
By *deni*
#2509502
I ja jedva čekam. Izvanredno ! Računam da je Bizeta bila dovoljno uzbuđena da izvede još neku nesvakidašnju koreografiju, čak i da je prevazišla sebe. Ipak je u pitanju prestižni Pink. :pinknaocari: Dakle, emisija je snimljena, tako da nema šanse da zbog nekih vanrednih okolnosti bude otkazana, stvar je svršena i sa radošću ćemo da je posmatramo. :fancyklap:
:bizetaforever:
Korisnikov avatar
By Mars
#2509512
Pu, pu, pu - nikako vanredne okolnosti u zemlji, molim te.

PRVO Doku sutra kod Amidzića, POSLE vanredno stanje, premijer, narko karteli i slično.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2509514
Mislio sam na neku manju vanrednu situaciju, tipa da se Bizeta naglo razboli od gušobolje i gripa, da Amidža slomi nogu i tako neki sličan razlog zbog kojeg bi emisija, da ide uživo, mogla biti otkazana, ili odložena. Ovako, znamo da je snimljena i sigurno će biti emitovana. :)
Korisnikov avatar
By Clockwork Orange
#2509655
kako je dobar taj gif.. kao najava za vecerasnju emisiju

bas me zanima da li ce pomenuti fanove sa gs
Korisnikov avatar
By Hys.
#2509705
^ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?!??!?!?!??!?!?!?!??!?!?!??!?!?
Korisnikov avatar
By Blady
#2509764
Mene zanima ko je majmuncina u crvenoj kosulji?

Sto se jako muci dok prica, a usput ce i da sere dok prica
Korisnikov avatar
By Madonna
#2509776
ja ne mogu da verujem da sam ja morao SAM da idem na jutub da tražim ovaj snimak jer niko nije okačio pa jebemu mater više. kakvi ste vi to fanovi


fledao sam 2, 3 minuta. tortura.
onaj što nije saša vidić mi PLJUNUTI jedan forumaš
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 25
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!