Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By bothways
#2500045
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2499930#p2499930]Blady napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2499759#p2499759]blenta napisao:[/url]a zadnji koment :

Marko Dezesent Eto sta se desava kada se queer teorija uci samo iz knjiga! Ajaoj, kakva gomila neuroticnih i zavidnih tetaka sa sitnoburzoaskim ambicijama kojima je taj forum sve u zivotu, ne mogu se nacuditi kolki nam je doris true weird dragulj i original !

:maljkovic:
Pretposlednji, a peder je garant :lol:
jeste, znam ga iz priče.
Korisnikov avatar
By constantine
#2500653
ljudi ja sam pokusao da slusam celu pesmu ali vec na 1:50 nisam vise mogao da izdrzim. i dalje mi prolazi jeza :uplasen:
Korisnikov avatar
By Madonna
#2502038
da sam ovo čuo pre autovanja, umro bih u ormaru
Korisnikov avatar
By Neutron
#2504757
Ali Doris ne koristi autotune, cak je i zvanicno saopstenje u vezi toga izdala:


"Objašnjenje za one koji se očigledno ne razumeju: Koliko god vam zvučalo čudno, istina je da ja u svojim pesmama samo na nekim, i to vrlo čujnim delovima, imam auto tune efekat na glasu, ali zato ne krijem da volim da filtriram svoj glas, i to najčešće kroz efekat koji se koristi za farbu gitara. Ti filteri NEMAJU veze sa auto tune-om, ili ispravljanjem falš tonova, ja pevam od detinjstva čisto-jako i kao što nisam falširala sa 7 godina ne falširam ni sada. Razne svetske zvezde (na primer will.i.am) su kroz auto tune stalno pa ih niko ne proziva za to nego su hvaljeni. Eto najave za emisiju ''Ljubav i moda'' pa lepo čujte kako pevam uživo. Ovo nije bilo pravdanje, i ako ima nekih mučenih duša koje misle da su dužne da me savetuju-ne trošite se. http://www.youtube.com/watch?v=m0hA1OAmgKM" target="_blank"
:awesome:
Korisnikov avatar
By Mars
#2506282
poslednja dva klipa, nastupa, prilog dijagnozi whtvr

:lol:
Korisnikov avatar
By bern
#2506288
reče tatko: "doris, pjevaj nam nešto...što nije na tvom poJEKtu" je dovoljno da se odvališ od smijeha :D
Korisnikov avatar
By Mars
#2506291
da :lol:

a onda smo kolektivno pali smo u nesves' kad je pustila glas
Korisnikov avatar
By Mars
#2507637
A ova zamlata desno je ladno pita da li nastupa negde.

Pa gde da nastupa, ludačo luda, da li vidis na sta liči, i ona sama i njeno pevanje.
Korisnikov avatar
By Misfit
#2507658
imamo hipstere, i imamo doris bizetić koja je otišla nekoliko koraka predaleko. ipak ne može to svako.
Korisnikov avatar
By 4NY K3Y
#2507753
Kad bi izuzeli katastrofalan stajling i nastup,
i kad bi joj dali neku normalnu pesmu,
mislim da bi ona to otpevala vise nego korektno.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 25
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!