Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Mars
#2498506
Kakva ludača :smeh:

jedva cekam gif sa 2.20

Edit: "limited edition" :smeh: :lol:
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2498510
,,ove divne ljude koje evo ga sad high pitched tone razljucene frajlice PUNO, PUNO pozdravljam[/color]''


...a onda, krece pesma o nekoj devojci koja je sve za glavu nadvisila, ko Galadrijela ili Vasiisa Prekrasna, Boze oprosti...

...muzicari koji su radili sa Knezom ostaju bez teksta

i, konacno, GOSPODJA Bizetic Nygrin objasnjava na 2:22 :carica: :tamoamo: :tamoamo: :tamoamo: sve sa pucketanjem!
Korisnikov avatar
By *deni*
#2498530
Deco, ovo je neka magija. :shok: To nije taj nastup koji je juče bio u '' Žikinoj šarenici ''.. Tad je bila u nečemu drečavom, zelenom i nije ovoliko histerisala. Mora da su bila dva nastupa.
Ovaj ovde prvi put vidim i bolji je od onog što sam gledao.
Korisnikov avatar
By antibiotic
#2498539
pa jel to taj novi materijal?
vise mi se svidjaju stare pesme - bolje melju i tope mozak.
Korisnikov avatar
By Mars
#2498540
To si ti pomesao sa Lepom Brenom. Ona je bila u zelenim sljokicama ovih dana.

A ovaj nastup smo komentarisali, pa secas se - ti si opisao tacno ove cipele koje je imala. A ja pantalone i jaknu nemacke gastarbajterke iz osamdesetih.
Korisnikov avatar
By MikroSvemir
#2498551
Mislim da ne vredi rezati snimak, treba ga upiti u potpunosti kao celinu. Samo me zanima, ovako iz ugla publike, čega se ona nagledala pa je ovakva? Ili je to možda genetski?
Korisnikov avatar
By *deni*
#2498554
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2498540#p2498540]Mars napisao:[/url]To si ti pomesao sa Lepom Brenom. Ona je bila u zelenim sljokicama ovih dana.

A ovaj nastup smo komentarisali, pa secas se - ti si opisao tacno ove cipele koje je imala. A ja pantalone i jaknu nemacke gastarbajterke iz osamdesetih.
Mora da je od votke. Cipele mi se uklapaju, ali gornji deo kao da je bio drugojačiji. Gledam te silne pevaljke u raznovrsnim odeždama, a samo ližem votku, pa nije ni čudo što sam permutovao. :ozbiljan:
Korisnikov avatar
By Mars
#2498559
ju. zamisli ti to...

a nisam umeo ni da ga snimim nekako, ostalo je eto tako na sajtu
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2498949
ma mogu bar tri dobra gifa da se izvuku: kruzenje oko svoje ose sa istovremenim radom ramenca gore- dole oko55 2:, zatim pelaz u vidu neodoljive patnja-ektaza namrstene face koja sledi, i naposletku ovaj ,,ojsa'' koji vec postoji



.... i, molicu:
''it's such a shame ...
waiting for the life
a) on an empty plate;
b) on an empty place?''
Korisnikov avatar
By *deni*
#2498951
:smeh:
Ja sam tek danas obratio pažnju na ono njeno pucketanje prstima, koje si, Orlando, spomenula, u onom tipično narodnjačkom plesnom pokretu iz gornjeg gifta. Vidi se da je Bizeta stasavala pod različitim uticajima, a najviše pod uticajem tatinih '' Rokera s Moravu ''. :kolo:
:lol:
#2498953
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2498951#p2498951]*deni* napisao:[/url]:smeh:
Ja sam tek danas obratio pažnju na ono njeno pucketanje prstima, koje si, Orlando, spomenula, u onom tipično narodnjačkom plesnom pokretu iz gornjeg gifta. Vidi se da je Bizeta stasavala pod različitim uticajima, a najviše pod uticajem tatinih '' Rokera s Moravu ''. :kolo:
:lol:

pa je razvila osecaj za detalj! :galerija:
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2498989
nejasno se i kao kroz maglu secam nekih lezbejki koje su tako plesale (plesale?) u nekim klubovima
Korisnikov avatar
By Mars
#2499000
A pazite - izvlacila pramenove hidrogenom i vatom u kupatilu, ko mi, nekad.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 25
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!