Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By *deni*
#2492630
I da niveliše svoje nastupe u budućnosti. Za to mogu da joj budu korisne negativne reakcije. Na primer, da ne skakuće kao razdragana divokoza po bini, jer to možda priliči nekoj zgodnijoj umetnici, a ne njoj tako nezgrapnoj i teškoj.
:njuska:
Korisnikov avatar
By bothways
#2492642
E baš mi žao. A vidim ja nešto je nema na Tviteru... Nek joj je srećan i kratak oporavak.
Korisnikov avatar
By antibiotic
#2492643
pa zar sada da se povuce i dobija nervne slomove kada treba da izadje najnoviji materijal?!
Korisnikov avatar
By Mars
#2492660
fck. fck fck fck.

bilo je tako zanimljivo na tw.

Šiz NOT der.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2492667
Hehe, Bizeta bi morala da porazmisli i to dobro o svojoj karijeri. Ako ljude obuzima blam, baš BLAM kad gledaju njene nastupe, onda to nisu obične antipatije prema njenom umetničkom radu, nego nešto mnogo ozbiljnije i gore. Mene nikad ranije nije obuzimao blam zbog drugih, ovo je prvi put. Baš me je blam kad je gledam kako igra i peva. :njuska:
Korisnikov avatar
By Mars
#2492683
ja sam nesto razmisljao danas o tome (nevezano o Doris Bizetić-Doki).

dok se nije ustalila reč HEjTER, valjda su se ljudi nekad i zamislili nad onim sto rade, preispitivali i sl. Danas jednostavno kazu "ti si HEjTER!" i tu prestaje svaka samokritičnost.

A sto se nje tice, pa jasno je da je genetski predisponirana da NE VIDI koliki je debil.



Tekst ove kompozije me odusevljava:

Uglavnom je lepo kad si mlad
Iz mog iskustva to je osobina
Ako to mozes neka bude sad
jer ko zna kakva ti je sudbina

Korisnikov avatar
By Mars
#2492689
Kako je ovo samo prejadno i pretuzno.

Nekako mnogo jadnije nego i sto zbog jadnosti same zemlje treba da bude.

Kao neka teska BUGARSKA ili Moldavija ili tako neka zemlja i likovi u njoj.
Korisnikov avatar
By sing&dunum
#2492698
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2487593#p2487593]Ulix napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2465098#p2465098]MDNA napisao:[/url]
Fuck me. Voditeljka je bila zaljubljena u mene kada je bila klinka. :lol:

:radosnice:

U pravom trenutku sam se prepustio upoznavanju drustvenog fenomena Mrs. Bizetic Nygrin. Pred Bozic. Dusa bi mi se slojanila (:katarina_andjelic_mode:), neobozena i duhovno pusta, ali sada osecam otvaranje kosmickog levka, povezivanje sa Bogom, telesno vaznesenje! :isus:



Nego, meni nje nesto zao... :sigh:

Ko ce, ponavljam, ko ce u siromasnoj Srbiji da odvoji novce, uskrati sebi osnovne zivotne namirnice i kupi njen kompakt disk?! Makar jedan?! :rida:
Korisnikov avatar
By Mars
#2492710
Ko bi reko kad je covek pogleda da NE prati modu.
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2492730
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2492683#p2492683]Mars napisao:[/url]
dok se nije ustalila reč HEjTER, valjda su se ljudi nekad i zamislili nad onim sto rade, preispitivali i sl. Danas jednostavno kazu "ti si HEjTER!" i tu prestaje svaka samokritičnost.
ziva istina
ta kolicina samopouzdanja koja vrisne iz tih likova bi uz neke tehnoloski pazljivo sprovodjene stvari mogla zagrejati celu drzavu velicine Srbije na dan-dva.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2497910
Bizeta je upravo imala najnoviji nastup u '' Žikinoj šarenici ''.. :fancyklap:
U cipelicama nalik Dorotinim cipelicama za stazu od žute opeke u '' Čarobnjaku iz Oza ''.. :fancyklap: Čekamo da se pojavi na netu. :fancyklap:
Korisnikov avatar
By Mars
#2497915
Gledao!

I jedem se ko mlad Mesec sto rezija nema toliko maste da odvoji jednu kameru samo za publiku, da tokom Dorisinog performansa u uglu gledamo njihove face. Ono sto u prolazu uleti u kadar je neprocenjivo.

Cipele je Deni opisao. Imala je jos i crne pantalone, a gore jednu ovakvu jaknicu.

Slika

Kosu je vezala.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2497917
A gledao si i ti ? Voleo bih da sam ti video lice i celokupno držanje ispred ekrana, odnosno monitora, kad si video da počinje Bizetino gostovanje. :krezavi:
Korisnikov avatar
By Mars
#2497919
Ma nerviram se! Najveci deo uvodnog intervjua sa Zikom sam propustio jer mi je zvuk bio skroz utisan, ja imao u usima nesto drugo...pa dok sam to regulisao. Vidim da je u ruci drzala svoj najnoviji kompakt-disk.

A nadao sam se da se nisam bio prevario kad sam i pre toga u kadru video nesto sto sedi u publici i lici na nju.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2497921
Verovatno je stigla prva na snimanje, pa sela. :)
Ništa, širila je onako radosno oči u kameru, pa u Žiku, uručila mu svoj kompakt CD, koji je '' prepun '' muzike. Ima tu instrumentala, ali je ipak više otpevanih melodija. I onda joj je Žika rekao neka izvoli na binu da otpeva to što je i otpevala.
:ozbiljan:
Korisnikov avatar
By Mars
#2497924
Inače, Zika je izgleda resio da ubije gledaoce Sarenice: prvo Doris Bizetić pa sad Radmila Bakočević.
Korisnikov avatar
By Stripi
#2498195
kako da ne :lol:
inače, emisija ti je uploadana.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2498449
Volim kad se tako oseru. Inostranskije zvuči.. To k'o kad je Ceca rekla kako voli Tucakovićkine stihove, jer ona piše originalne stihove, '' osluškuje svet ''... Ništa konkretno, bitno da je '' svet '', ili '' inostranstvo ''.. :bljak:

Inače, pojavio se snimak Bizetinog gostovanja, ali mi se toliko smučio, da ne mogu da ga postavljam. :bljak:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 25
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!