Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Mars
#2489387
Najnovije :D

Slika

:lol:

Inače, nije to bilo prvi put da je oslovljavam sa DOKI, i nije se nikad pre toga bunila (stavise tepala i ona meni :smeh:) nego valjda sad sto nismo bili sami pa zato...
Korisnikov avatar
By blenta
#2489389
ma jok
pokazuje ti mesto
pravi je dominatrix doki
Korisnikov avatar
By blenta
#2489390
Doris Bizetić Nygrin ‏@DorisBize4Real
auto tune koristim samo po negde kao efekat*NE pomagalo mom pevanju.auto tune tako i doživljavam,kao vrstu efekta
Korisnikov avatar
By blenta
#2489391
PRINĆIPESINA ‏@KURCINA_
@DorisBize4Real dođoh da ti dam malo ljubavi i podrške, samo guraj!!!! :*
Expand Reply Retweet Favorite
13 Dec Doris Bizetić Nygrin ‏@DorisBize4Real
@KURCINA_ ♥ ♥
Hide conversation Reply Retweet Favorite



HAHAHAHAHAHHHHAAHAHAHHAAHHA
Korisnikov avatar
By *deni*
#2489398
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2489387#p2489387]Mars napisao:[/url]Najnovije :D

Slika

:lol:

Inače, nije to bilo prvi put da je oslovljavam sa DOKI, i nije se nikad pre toga bunila (stavise tepala i ona meni :smeh:) nego valjda sad sto nismo bili sami pa zato...
Hahahha, onaj gore sa cvikerima je jedan moj poznanik što mu je također hobi da zlostavlja estradne umetnike iz zonske lige. Zoki Todosijević je dušu vadio na pamuk svojevremeno. :krezavi:
Korisnikov avatar
By Mars
#2489400
E pa eto.

A posto je ovo ipak Dorisin fan pejđ, da znate da danas u 3 popodne nastupa na Kopernik televiziji.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2489406
I samo se nadam da će simpatična umetnica još neki put ponoviti onaj korak nalik pipirevki, ali postrance, kao razdragana kozica kad skakuće.
:vijaca:
Korisnikov avatar
By Mars
#2489407
Ma. Bas me briga za ludacu ludu i nenormalnu-videcu vec gif kad odrade.

Ja jedva cekam novogodisnji Grand program. Kako su samo slatko jeli sendvice u pauzi snimanja! Kao na nekoj zabavi u mesnoj zajednici, sa toliko glamura.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2489408
A mene zanima kako to Doris misli da zabrani ljudima da je zovu kako im se prohte ? Nije dala dozvolu da je zovete Doki. Čuj.. :roll:
Ljudi će te zvati kako žele, tvoje je da se predstaviš imenom kojim ti sebe zoveš, ili voliš da zoveš, a kako će te oni zvati - na to ne možeš da utičeš. A iskazivanjem antipatija prema nekom nadimku samo im pospesuješ rešenost da te baš tako zovu. :gotika:
Korisnikov avatar
By Mars
#2489409
Pa to jeste kad si u zabavistu, Deni.
Posto nismo-ako se njoj ne dopada da je ja zovem Doki, pa ja nacu tako da je zovem.

Posle toga sam je nazvao njenim imenom i pitao zasto ne spava kada ima nastup za nekoliko sati i da nije mozda osmislila neki nastup sa podocnjacima...na sta mi je ona objasnila da je emisija snimana jos prosle nedelje a da ce danas samo da se emituje.
Korisnikov avatar
By erkondisn
#2489613
frendovi su odusevljeni njenim likom i djelom i vec su narucili CD :lol:
Korisnikov avatar
By Mars
#2489622
sensejn, frastrejsn, konfjuzn in nejsn!!
Korisnikov avatar
By Mars
#2489752
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2485756#p2485756]*deni* napisao:[/url]Ključna stvar joj je da u predstavljanju svog buđavog kompakt cd-a navede kad je koju pesmu komponovala i snimila. Jako bitno.
ja mislim da ona u planu ima neki kviz, neko nagradno takmicenje za njene fanove, i onda ce recimo da postavlja pitanja "Koje godine sam komponovala pesmu 'Under d Skaj'?" ili "Pesma 'Am stil deR' je komponovana pre 'Sensejsn in d nejsn' - true or false?" ili "Poredjajte hronoloski pesme po datumu snimanja" i sl i onda pobednik dobije njen disk ili potpisan poster ili mozda cak da provede dan sa njom ili ode u McDonald's.
Korisnikov avatar
By Berserker
#2490675
[url=https://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2489752#p2489752]Mars napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2485756#p2485756]*deni* napisao:[/url]Ključna stvar joj je da u predstavljanju svog buđavog kompakt cd-a navede kad je koju pesmu komponovala i snimila. Jako bitno.
ja mislim da ona u planu ima neki kviz, neko nagradno takmicenje za njene fanove, i onda ce recimo da postavlja pitanja "Koje godine sam komponovala pesmu 'Under d Skaj'?" ili "Pesma 'Am stil deR' je komponovana pre 'Sensejsn in d nejsn' - true or false?" ili "Poredjajte hronoloski pesme po datumu snimanja" i sl i onda pobednik dobije njen disk ili potpisan poster ili mozda cak da provede dan sa njom ili ode u McDonald's.
:lol:
Korisnikov avatar
By *deni*
#2492629
Onda i nije za javnu zvezdu, kad joj smiće tolika pažnja javnosti.
Ne može ona da kontroliše reakcije javnosti na svoj rad, nego da radi najbolje što ume, a reakcije da prima sa distancom i rezervom, a ne da sumanuto prati sve što se o njoj piše i da na svaku reakciju odgovara.
Bože, kako joj tata Boris nije objasnio kako te stvari funckioniraju ?
:ozbiljan:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 25
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!