Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Mars
#2486094
Meni lično ne izgleda kao neka alava osoba.

Ono kao ne stize od brojnih ludila.
Korisnikov avatar
By Mars
#2486378
Objasnila je jednom vrlo detaljno u nekoj od onih trash emisija (uglavnom, MOZAK joj radi na engleskom, tako da ne moze i da hoce, PLUS neko, hm, racionalno objasnjenje).

Pustih ono gore nazovi predstavljanje diska - ne znam vi, al ja na prve taktove svake pesme dozivim stres, intenzivan nekoliko sekundi.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2486386
Sad planira da se prijavi na ovaj novi konkurs RTS-a za vaspostavljenu Beoviziju. Oće cura da se kandidira za našu predstavnicu na Eurosongu. Rek'o ja da je ovo tek početak njene plodne samonikle karijere.
:yes:
Korisnikov avatar
By blenta
#2486391
pa rekla joj je tetka Ruska da se prijavi :)
Korisnikov avatar
By blenta
#2486402
eurosong je ionako kic i sprdnja
ne bi ona tamo bila ni najgora
Korisnikov avatar
By blenta
#2486414
nije li sasvim jasno da se pojavljuje iskljucivo zahvaljujuci ocevim poznanstvima?
pojavljuje se mahom kod tih starijih voditelja
i skoro svaki put se pomene njihovo poznanstvo sa ocem
jer nemaju ubogu sta ni da je pitaju
Korisnikov avatar
By *deni*
#2486534
To što tata Boris poteže veze da svoju nezglavnu kćer nezvanu uglavi u različite tv emisije je lep gest, koji svedoči da je on požrtvovan i brižan otac.
Pitanje je kako će se odvijati Dorisina karijera, to je pitanje. Ima potencijal da postane posprdna ikona treša i da ljudi plaćaju da bi joj se smejali. Ja bih bio spreman da platim 50 do 100 dinara ( maksimum ) za ulaznicu za neki njezin nastup. :)
Korisnikov avatar
By scout_finch
#2486640
ja mislim da je ona 85., a zasto to mislim nemam pojma. kapiram sa sam to nekad negde procitala.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2486658
Tja, barem da je dobra riba, pa da na tu kartu igra, ali ni to.
No, lepu glavu ima, možda ako skine suvišnih 25 kilograma, promeni frizuru i stil oblačenja - i ispadne neka riba. :ribica:
Korisnikov avatar
By blenta
#2486670
nemoguce
ja imam 27
a mislim da je ona mladja od mene
Korisnikov avatar
By *deni*
#2486676
' ajmo ovako :
Prvi nastup Doris Bizetić ( za koji ja znam ) bio je u spotu za numeru '' Mali Miloica '' Rokera s Moravu. To su pesma i spot iz 1991. godine, sa albuma '' Nindže kornjače ''

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 25
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!