Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By 4NY K3Y
#2464794
^
^ zgrozih se od poetike i melodike




a upravo se o tome radi, ne mogu da poverujem da on na tome moze da zaradi toliko da izdrzava sve njih redom i njihove "umetnicke" izrazaje



jer ako moze, koju umetnost da izaberem?
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2464801
pa ako je malo mozga u glavi imao, ulozio je te pare u neki posao
mislim, nemoguce da prima nacionalnu penziju :shok:
Korisnikov avatar
By blenta
#2464807
Ne da je mnogo bitno ali meni se cini da ne stoje mnogo dobro
Korisnikov avatar
By Dirrty
#2464824
Tužno i jezivo.

Ma za RTS se ništa ne plaća, i samim tim se ništa ni ne dobija, sem tu i tamo koje medijsko pojavljivanje... a ko još prati RTS.

Da li su oni mislili da će njihova popularnost večno trajati, pa devojka ne upisa ni srednju školu? :iskolacen:
Korisnikov avatar
By Mars
#2465060
Meni onaj njen pogled dok peva.
Korisnikov avatar
By Mars
#2465062
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2464824#p2464824]Dirrty napisao:[/url]
Da li su oni mislili da će njihova popularnost večno trajati, pa devojka ne upisa ni srednju školu? :iskolacen:
Pa u intervjuu s pocetka teme pise kako ne zeli da se seca osnovne skole, nastavnika i skolskih drugova (ovo stavila pod navodnike) TAKO DA pretpostavljam da su je od malena zajebavali sto je debil (a ona, tj cela familija to shvatili kao jos jednu potvrdu njene izuzetnosti).
Korisnikov avatar
By blenta
#2465065
meni to sto rukama pridrzava glavu
:awesome:
Korisnikov avatar
By Mars
#2465066
E, da, zato me blokirala na tviteru :smeh:

Pitala ona "Koja vam se moja pesma iz medlija najvise svidja?" :lol: i ja reko "Ona gde se hvatas za glavu" i tu popih block :lol:

Edit: A pre toga pitala "Gde su komentari ljudi koji razumeju moju muziku?!", ja reko "Po izvestajima lekara specijalista pod sifrom F.xx" :lol:
Korisnikov avatar
By Dirrty
#2465101
A ona je i modna ikona i eksperat za modu.
Korisnikov avatar
By Tungi
#2465103
A ni ispod jednog snimka nije moguće komentarisati. Vidi se da teško podnosi kritike.
Korisnikov avatar
By Madonna
#2465111
ja ne znam postoje li ljudi kojima nije neprijatno dok je gledaju, ako postoje mislim da s njima nešto nije u redu
Korisnikov avatar
By Mars
#2465122
Ali pazi ti to manično hiper-stanje da ona 400 pesama ima.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2465168
Ja cenim autorski rad Borisa Bizetića, posebno moderne pop numere koje je pisao za čuvenu Dragoslavu Genčić, pevačicu koja je oduvek bila matora, baš kako ja volim. :love:
I ima ogroman mladež iznad usne.. :love: :klavir:
Evo mondiš pesama iz Borisove radionice za Dragoslavu :


Korisnikov avatar
By *deni*
#2465173
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2465034#p2465034]Viktor Vilotijević napisao:[/url]...
kako meni bolesno zvuči ovo njeno: "Daaaaaaa"
Ne znam da li to '' Daaaaaaaaa '' treba da otkloni i najmanju eventualnu sumnju u to što je rečeno, da naglasi oduševljenje i zadivljenost njenim kantautorskim umećem, ili da podigne tenziju pred spektakularan nastup. Verovatno sve to zajedno.
Bizeta - govedo ! :krava:
Korisnikov avatar
By *deni*
#2465175
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2464543#p2464543]antibiotic napisao:[/url]Ne mogu sad da trazim video gde to izjavila, ali pretpostavljam da je mislila na iskustvo u montiranju emisija. Kakogodbilo, ovi zvukovi prze mozdane celije.
Pa to je isto kao kad klinci počnu da rade na nekoj radio stanici kao ton majstori, pa posle dve nedelje sebi dodele titulu DJ-a. :dj:
Bizeta mora da je pekla zanat na beta trakama, sekla ih, lepila i namotavala džinglove na magnetofonima. :dj:
Korisnikov avatar
By Mars
#2465214
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2465167#p2465167]*deni* napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2464789#p2464789]Mars napisao:[/url]Dzigericu mi pojede ovaj forum.
:krezavi:
A što ? Naprasno si postao svestan da i dosta korisnika pati od Dorisinog sindroma ?
Ne, ne mislim na drage mi sadrzaje, nego čas ne radi televizor kad nakačim YT, čas ili neće da stavi sliku uopste ili odsece pola desnog dela.

:mad:
Korisnikov avatar
By Hys.
#2465280
Samo sam onaj clanak preletela; primetila sam da je na slikama obucena i ona i sestra kao sa kraja osamdesetih.

Sada se spremam da pustim snimke; verujem da od transfera neprijatnosti necu dugo izdrzati.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!