Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Aktuelnosti javnog zivota

Moderatori: Stripi, Moderators

Korisnikov avatar
By Herald
#2459952
Pravosnazno osudjeni Vanja Radosav, clan naci-stroja, radi kao profesor fizičkog u jednoj novosadskoj srednjoj školi, saopštava Antifašistička akcija NS.

Radosav je bio jedan od osuđenih 2006. godine, zbog incidenta na Filozofskom fakultetu, kada su pripadnici "Nacionalnog stroja" upali na antifašističku tribinu i vređali i šamarali prisutne.

link
Korisnikov avatar
By Mars
#2459997
Kad može cela plejada verskih fanatika - može i neonacista. Ili biće sa planete Kilong. Što.
Korisnikov avatar
By antibiotic
#2460016
jao ti profesori fizickog, svi neki nacisti i sadisti.
Korisnikov avatar
By Mars
#2460094
Sto bi rekla Radmila S. u "Davitelju":

"Ha, ha, ha! HA, HA, HA! Ma koga će ovi da dave?!? Sklanjajte mi te nesrećnike..."
Korisnikov avatar
By mega therion
#2460102
neonacisti, pedofili... Svasta se moze naci po nasim skolama, nazalost...
Korisnikov avatar
By mega therion
#2460120
apsolutno se slazem... Najgore je u malim mestima, gde se sve zna, a kolektiv okrece glavu na drugu stranu. U mojoj bivsoj srednjoj, profesori od po 35 + ucenjuju ucenice ocenama, da bi one bile sa njima. A nikako da izgube posao, jer ih stite stranacke kolege...
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2460126
^
Jos gore je kada tako nesto sretnes u OSNOVNOJ skoli. :nesiguran:
Ont:
Jbt, gde ja zivim. :iskolacen:
Korisnikov avatar
By mega therion
#2460156
^ kod mene je obavezan, al ne bih ni ja da mi je izborni.
Korisnikov avatar
By mega therion
#2460186
a kod nas je skolski psiholog jedna kul gay-friendly zena... Jedino se ona koliko toliko suprotstavljala ovim debilima.
Korisnikov avatar
By acid drop
#2460189
Ja sam imala gay-friendly profesorku sociologije u srednjoj. Žena bila pred penzijom i svađala se sa homofobima u mom odeljenju. :sigh:
Korisnikov avatar
By bern
#2460193
meni je profesor u srednjoj rekao da bi mi bilo bolje malo više da igram fudbal, jer sam save nekako... pederast. :trep:
Korisnikov avatar
By Sanja Steppenwolfin
#2460197
@barni

a ako nosi skinheads dux, onda je mnogo zajeban?

Boze.. sta li o meni ljudi misle kad navucem svoju Popeye the sailor man :tutut: majicu
Korisnikov avatar
By Blady
#2460230
Mene samo zanima u kojoj skoli je on nastavnik?
#2460234
^
^
Ima, ima..
Evo, ja zvanicno izjavljujem:
U gore pomenutim raspravama sam se u 80% slucajeva rasrpavljala sa neonacistom iz mog odeljenja.
:smilegrin:

Ont:
Salu na stranu, takvim osobama treba oduzeti dozvolu za rad.
Korisnikov avatar
By barni011
#2460624
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2460197#p2460197]Sanja Steppenwolfin napisao:[/url]@barni

a ako nosi skinheads dux, onda je mnogo zajeban?

Boze.. sta li o meni ljudi misle kad navucem svoju Popeye the sailor man :tutut: majicu
taj natpis na majici nesto govori o njemu ali nisam zato tu sliku postavio...

kada konkurises za radno mesto nastavnika fizickog vaspitanja imas proveru fizickih sposobnosti, a ovaj kandidat ne deluje fizicki sposoban :)

jos kada uzmemo u obzir da na takav posao ceka gomila difovaca...
hteo sam reci da je sve to verovatno namesteno
Korisnikov avatar
By acid drop
#2460628
lol, najmanji problem je da li je lik u formi ili ne.
#2460633
U ovom kontekstu gde je on neonacista,osudjivan jeste to najmanji problem...ali da nije sve to, i to se sve dokaze da nije, opet ostaje nas drustveni problem.
Po kom kriterijumu je on primljen na to radno mesto i ko su bili ostali kandidati?
Korisnikov avatar
By acid drop
#2460634
Teško da su postojali bilo kakvi kriterijumi.
Korisnikov avatar
By Mars
#2460665
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2460189#p2460189]acid drop napisao:[/url]Ja sam imala gay-friendly profesorku sociologije u srednjoj. Žena bila pred penzijom i svađala se sa homofobima u mom odeljenju. :sigh:
A mnogi moji učenici su imali jednog super-cool gay friendly profesora.

:D

Stvarno, mnogima sam pomogao da se izvuku, da ne potonu, bio jedina svetla tačka u toj agoniji zvanoj srednja škola.
#2460855
'Pa sta? I neonacista je covek.'

Jedan od komentara sa sajta. :wtf: Inače, uvek radije čitam komentare umesto vesti. Znam šta me čeka u vestima- lament nad devedesetim, floskule kako 'država nije u prilici da...' i slično.

Komentari mi služe za opipavanje pulsa čitalaca vesti na neki način.

Šta reći? Na korov koji nisu sekli na vreme će se na kraju sami nabadati kada i poslednji ode odavde. I ugasi svetlo, naravno.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!