Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By bothways
#2460566
Meni malo lici na gossipboy-a, ali sta ja znam. :P
#2460637
To je, bez ikakvog kolebanja, barni. Nije da nema i drugih korisnika koji postavljaju svoje slike s licem u diskreciji, ali po krstači i stavu persone čiju siluetu vidimo - jasno je. Barni. :pop: :yes:
#2460722
A ko je to ?
Mršava mu, sitna i nekako žilava ova živuljka na ramenu, mora da je i tvrda, ne deluje primamljivo, ni jestivo. Jedino možda za salamuru, kobasice, ili u pihtije, za drugo nije. :vegi:
:ozbiljan:
Korisnikov avatar
By bern
#2462714
ček, je li prestalo pogađanje? :plavusa:

ako nije: klip = taurus?
Korisnikov avatar
By Dirrty
#2462771
Kad sam bio klinac, možda 6-7 godina, gledao sam film za decu, neki nindža klinci, i jedan dečak je bio pljunuti ja! Kada se pojavio internet, nikako nisam uspeo da se setim kako se film zvao, da ga googlam. Baš me zanima da li je i u odraslom obliku isti kao ja.
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2462786
Pa može biti rimejk starijeg filma. A ako prepozna sinopsis, možemo naći na osnovu čega je napravljen film i hopla, našli smo ga!
#2462787
Ninja Kids!!! (忍たま乱太郎 Nintama Rantarô?) is a 2011 Japanese family-oriented comedy film directed by Takashi Miike. The film is live-action adaptation of the Japanese anime series Nintama Rantarō. The film stars Seishiro Kato as Rantaro who is sent to a ninja training school by his parents. During the summer, their teacher is invaded by a group of rival ninjas culminating in a race to ring a bell on top of a mountain.
Ninja Kids!!! had its world premiere at the New York Asian Film Festival on July 3, 2011 and was released theatrically in Japan on July 23 where it was the fourth highest grossing film in its opening week.
Nije rimejk. Mislim da sam cak i gledao film.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 51
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!