Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Dirrty
#2458615
Sve je moguće... i ja sam mirniji van interneta. Ali ne dopada mi se preterana agresivnost. Jedno je biti dominantan (što smatram privlačnim), a drugo konstantno agresivan. Jesam emotivno nesiguran, ali u krevetu nisam :durenje:

barnijev opis :krezavi:
Korisnikov avatar
By antibiotic
#2458618
Tacno dirrty , ne razumem kakva je ovo opsta navala na tebe od preko drine :lol: :egzorcist:
Korisnikov avatar
By barni011
#2458626
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2458610#p2458610]Laerem napisao:[/url]Dirrtya zamisljam kao strasno nesigurnog u krevetu, upravo zato sto se toliko kurci svojom pohotom, ali generalno dragog decka koji kad bi me upoznao bi zavapio "jao, ali ti uopce nisi kao na forumu" i time brze-bolje izracionalizirao to sto mu se svidjam; Deni mi djeluje kao bazicno pristojna osoba postojanog moralnog karaktera, koja se doduse trazi na krivom mjestu (opsesija narodnjacima nikad ne moze biti dovoljno ironicna); De Vil je preslatka mala feminizirana gej djevojcica u tijelu preslatke male feminizirane gej djevojcice, s kojim bi toliko flertovao i pricao u opscenim siframa iz trecerazrednih erotskih filmova da bi se rastopio u secerni karamel, kojeg bi onda iskoristio za smjesu za sladoled od lješnjaka, te bi ga pozerski lizao dok se šepurim ulicama za nekog vrelog ljetnog dana; a kad smo kod gastronomskih metafora - barni je glupo bezumno meso animirano pravoslavljem, zapravo nekakav loš, žilav komad govedine, ravno iz pucke kuhinje, koji ti se doslovce baca na tanjur i preklinje te da zarijes vilicu u njega i da ga pojedes, ali iznutra je sirov i neke sumnjive, grimizne boje, pa ga s indignacijom posaljes natrag Velikom Srpskom Kuharu onkraj nebesa, koji se, suocen s tako neuporabljivom organskom materijom + gubitkom Kosova i Metohije, raspline u kumulonimbus srama nad vlastitom kreacijom, te krene da sijeva i pljušti od muke i ponizenja, što isprepada sve religiozne babe u centralnoj Srbiji, koje pocnu kolektivno da arlaucu u strahu od bijesa Bozjeg. :mag:

Uh... jesam li mozda pretjerao? :joint: Hard to tell.
znas kada ja citav tvoj post?

kad ukucam u naprednu pretragu barni pa mi iskoci tvoj post u kome si me pomenuo :)

kao sada recimo

necu komentarisati kako si ti mene analizirao isuvise je glupo

tvoj post deluje kao plasticna jelka nakicena kineskim plasticnim ukrasima kojima sljasti cela planeta u doba praznika, ti si svojevrstan kic na forumu, ni trunke mudrosti ti nemas decko.

ali mi zgodno ovo sto si rekao za dirrtija

meni se cini da je on u dubini sebe autohomofoban, i sve sto zapravo radi i kako se predstavlja je njegov odbrambeni mehanizam koji ima za cilj da pokaze da on nema problem sa prihvatanjem sebe, ali ima priznao to sebi ili ne.
Autohomofobiju je najlakse prepoznati kod ljudi koji izbegavaju po svaki cenu druzenje sa str8 ljudima, sto je veoma cest slucaj.
Vecinu vas kada bi stavili u krug str8 ljudi na odredjeno vreme osetili bi ste nekakav osecaj manje vrednosti.Ovo mogu da potpisesm sa sve stavljanjem glave na panj.
Inace video sam ga pre nekih 2 meseca na Toplicinom vencu kako prelazi pesacki i gleda u mene pa mi skrenuo paznju i setih se ko je covek.Bio bih zloban kada bih rekao da nije privlacan momak, vizuelno.
Korisnikov avatar
By Dirrty
#2458628
Stavi glavu na panj odmah, jer ja nemam gay društvo osim jednog druga s kojim se viđam nekoliko puta godišnje - ispoštujem ga i dopustim mu da me odvuče u gay klub.

@antibiotic
Da, baš imam koristi što sam neodoljiv na daljinu :krezavi:
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2458630
sad ce da kaze "pa nemas gej drustvo kad si autohomofobican". barni o autohomofobiji :lol:
#2458635
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2458628#p2458628]Dirrty napisao:[/url]Stavi glavu na panj odmah, jer ja nemam gay društvo osim jednog druga s kojim se viđam nekoliko puta godišnje - ispoštujem ga i dopustim mu da me odvuče u gay klub.

:
vidis otisao si u drugu krajnost :)

kada smo se mi upoznali a to je bilo bas u gej klubu, bio si sa gej drustvom, upoznao nas je gej momak sa kojim si imao i romansu neku i sva prica oko tebe je bila gej, sto ti ja ne uzimam za lose i smatram da je najlakse funkcionisati sa ljudima slicnim sebi no nikako iskljucivati razlicite.

vidis sada radis isto samo u suprotnom smeru

dijagnoza: autohomofobija ....koja ti je sada vise nego dobrodosla jer ces razbiti temu za diplomski koju god izaberes :D

javi bas na forum kako si prosao diplomski, ako ti nesto znaci ja verujem da ces odlicno to odraditi i dajme ti blagoslov :D
Korisnikov avatar
By Dirrty
#2458638
To je moglo biti pre više od 5 godina... a ne možeš poistovećivati period kasnog puberteta i pronalaženja sopstvenog identiteta sa periodom relativno formirane ličnosti.

Nikada nisam bio naročito pristupačan u javnosti, ali verovaću ti na reč, jer me pamćenje oko nebitnih stvari ne služi zaista.
Korisnikov avatar
By Dirrty
#2458645
deni, prisutnost nije isto što i sjaj zvezde... pa koliko je primera na našoj estradi onih koji ne silaze sa tv ekrana, a čovek ih ne bi ni primetio na ulici?
Korisnikov avatar
By *deni*
#2458647
A, pa ne može tako, barnići... :nono:

Prvo mu kažeš :
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2458626#p2458626]barni011 napisao:[/url]

...necu komentarisati kako si ti mene analizirao isuvise je glupo

tvoj post deluje kao plasticna jelka nakicena kineskim plasticnim ukrasima kojima sljasti cela planeta u doba praznika, ti si svojevrstan kic na forumu, ni trunke mudrosti ti nemas decko.....
A posle odmah:
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2458626#p2458626]barni011 napisao:[/url]
....ali mi zgodno ovo sto si rekao za dirrtija...
Znači, kad si ti predmet nepovoljne analize, onda je to glupo, a kad je to Dirrty, onda je već zgodno... :roll: ?
Ne može to tako. :nono:
Korisnikov avatar
By barni011
#2458649
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2458638#p2458638]Dirrty napisao:[/url]To je moglo biti pre više od 5 godina... a ne možeš poistovećivati period kasnog puberteta i pronalaženja sopstvenog identiteta sa periodom relativno formirane ličnosti.

Nikada nisam bio naročito pristupačan u javnosti, ali verovaću ti na reč, jer me pamćenje oko nebitnih stvari ne služi zaista.
bilo je pre 4 godine sto znaci da si ti imao tada vise od 20 godina pubertetlijo :P

i bio si veoma dostupan tada, mene pamcenje jako dobro sluzi :giggle:

mladost ludost, nista strasno
Korisnikov avatar
By *deni*
#2458651
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2458645#p2458645]Dirrty napisao:[/url]deni, prisutnost nije isto što i sjaj zvezde... pa koliko je primera na našoj estradi onih koji ne silaze sa tv ekrana, a čovek ih ne bi ni primetio na ulici?
Pa šta ja znam, nekako sve domaće zvezde i nisu baš zvezde u onom potpunom smislu reči - da ih fenovi uhode, jure, padaju u trans za njima na ulici..
Čak ni Ceca nije na tom nivou, možda jedino Novak Đoković.. Ostali i kad se pojave na ulici, niko se ne potrese previše, čak i ako ih prepozna.
:)
#2458661
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2458650#p2458650]alexandermagic napisao:[/url]Insinuiraš da je bio droca? Sramota. :shok:

:lol:
nisam to rekao niti mislim tako, rekao sam mladost ludost

kritikovao sam ga jednom vezano za njegove postpuke iz skorijeg vremena,
ali ne zato sto ih cini vec zato sto ih na neki nacin propagira kao nesto cool
jezim se toga

[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2458647#p2458647]*deni* napisao:[/url]A, pa ne može tako, barnići... :nono:
....

Znači, kad si ti predmet nepovoljne analize, onda je to glupo, a kad je to Dirrty, onda je već zgodno... :roll: ?
Ne može to tako. :nono:
Deni, mrzi me da brojim ali kada neko napise recenicu sa 30 prideva to onda ne citas.Kilometarske recenice bez ikakvog znacenja.
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2458610#p2458610]Laerem napisao:[/url] barni je glupo bezumno meso animirano pravoslavljem, zapravo nekakav loš, žilav komad govedine, ravno iz pucke kuhinje, koji ti se doslovce baca na tanjur i preklinje te da zarijes vilicu u njega i da ga pojedes, ali iznutra je sirov i neke sumnjive, grimizne boje, pa ga s indignacijom posaljes natrag Velikom Srpskom Kuharu onkraj nebesa, koji se, suocen s tako neuporabljivom organskom materijom + gubitkom Kosova i Metohije, raspline u kumulonimbus srama nad vlastitom kreacijom, te krene da sijeva i pljušti od muke i ponizenja, što isprepada sve religiozne babe u centralnoj Srbiji, koje pocnu kolektivno da arlaucu u strahu od bijesa Bozjeg. :mag:

Uh... jesam li mozda pretjerao? :joint: Hard to tell.
Korisnikov avatar
By blenta
#2458715
Sto vi biti droca stalno predstavljate kao nesto negativno?

@lrm, tesko je s barnijevim opisom preterati...
By alexandermagic
#2458730
^
^
Ništa mi ne predstavljamo, nego nalazimo neukusnim da netko tko je droca obmanjuje sebe i druge da to nije. Droca koja nema problem sa tim je okay. Jesmo li se razumEli? Jesmo.

Molim lepo, hvala lepo.


A kako praksa pokazuje te drugonavedene droce na koncu ispadnu najbolje supruge. Daaa.
#2458746
ali ti si napisao

barni jasno je kome se obracas

misleci da sam ja taj post ispod tebe postavio kao smernicu za moj post gde nisam naveo da se moj post odnosi na blentu koji je postovao iznad mene

:blenta:
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 24
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!