Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By Delete
#2453871
Ne prija mi tvoj pritisak. Nemam pojma da li sam ti poslala jednu ili cetiri poruke tokom prethodnog dana...iskreno, ne znam ni da li sam i koliko puta jela. Dosadjujes mi.
A to sto smo imali seks, uzgred, jako los seks, ne mora da znaci da smo u vezi, jer nismo!
#2453944
Pride Week je gotov. Radim retrospektivu u glavi već dva dana.
Sada posle svega mi je drago što se ni u jednom momentu nisam predomišljala da li da udjem u Prajd. Životna greška bi bila da sam odbila.
Ovo je definitivno bio jedan od najlepših, najemotivnijih, najproduktivnijih, najstresnijih perioda u mom životu do sada.

O programu celokupnog Pride Week-a mogu samo da kažem da mi je srce puno
kada se osvrnem i da sam ponosna do neba na ceo Prajd tim, na volontere, učesnike/ce na panelima, goste i gošće, ljude koji su nam pomagali svih ovih meseci.

Hvala dragim ljudima iz OO od koji su nesebično delili svoje ogromno znanje sa mnom.
Hvala dečacima iz OO: Boban Q Stojanović, Adam Puskar, Adorjan Kurucz i Goran Miletic, koji su svojim postupcima opovrgli čaršijske priče kako sam samo dekoracija i što su bili predivna podrška meni pogubljenoj i novoj u svemu ovome. :)

Hvala onima koji su nam davali podršku, što preko društvenih mreža, što uživo, što telepatijom.

Hvala i onima koji nas nisu podržali i koji su nam otežavali posao, znaju oni zašto. ;)

Hvala mojoj sestri Joji i devojci Maji koje su verovale u mene od samog početka.

Sve vas volim. ♥

Ponosna na sve vas. ♥
Korisnikov avatar
By *Sandra*
#2454204
Svaka joj cast sto te vec TOLIKO dugo trpi, i sto jos uvek ima zivaca posle svega sto si joj uradila. Zelim joj puno srece i zdravlja, da te nadzivi i da sto pre shvati koliko je ti iskoriscavas svih ovih godina a koliko ti zapravo nimalo nije stalo do nje. Srecan rodjendan tvojoj dragoj.
Korisnikov avatar
By gossip
#2454412
voleo bi da prekines sa jebenim avonom
Korisnikov avatar
By Darling
#2454451
Gledam onaj spot Nine Badrić, pre toga sam gledala fotke novog albuma Dajane Krol...i moram da priznam da si u pravu...jesam estetski fašista. :blush:

Al' po malo :lol:
Korisnikov avatar
By Hys.
#2454909
^i ja bas zapazih taj megin post.

Valjda jer sam slaba na soshali okvard piplz i tako to :waldorf:
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2455031
HOĆELA NEĆELA, JAKO SMO KUL!
Korisnikov avatar
By Hys.
#2455654
Skidam HIMYM, Homeland, Dextera i the Walking Dead nove. Ovo poslednje znam da jedva cekas :D
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2455901
htela ti to da prihvatiš ili ne obe znamo da sam u pravu

my work here is done
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 177
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!