Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By mOwbid
#2439588
ne, nego si ovo sto sam ja stavila.
Korisnikov avatar
By Sunce
#2439621
da, ali ja zamisljam da si to ti sa madonom...aman
#2458266
xaxaxa

to je tvoj super ego i to je vise nego ocigledno bez da tvoj partner zaista misli da si ti magican

manje vise kod vecine forumasa je nik njihov super ego

to se jedino ne moze primetiti kod forumasa koji su bez razmisljanja pravili nalog, o ti nisi svakako jedan od takvih :)

isto je i sa avatarima, zato su mi nekako najmisticniji forumasi tipa zoran52 sve kriju, no postujem to i ja sam sve sakrio.
#2458272
nisam ja nikakva beba...

aco, za neke forumase je veoma lako izanalizirati to o cemu pisem, no za neke to nije tako jednostvano i potrebna je zaista strucnost i istrazivacki rad, recimo kao u slucaju LOAREM

to su nedelje rada :)
#2458279
mozda jer ga ti vise poznajes nego ja i verujem citas svaki njegov post

no moguce je i sa moje distance odrediti ko je on ali potrebno je vise vremena

prvo sto sam pomislio na njegov avatar je Nandi ali ne mora da znaci da je to,
suvise mi je mala slika.
nik mi ne znaci nista iako verujem ima neko znacenje jer to je takva osoba, on nista ne prepusta slucaju i moguce ga je skroz obnaziti uz malo vise vremena
najlakse je provaliti coveka koji ima sifru
oni koji su zavareni moras muciti da priznaju :)
Korisnikov avatar
By Laerem
#2458610
Dirrtya zamisljam kao strasno nesigurnog u krevetu, upravo zato sto se toliko kurci svojom pohotom, ali generalno dragog decka koji kad bi me upoznao bi zavapio "jao, ali ti uopce nisi kao na forumu" i time brze-bolje izracionalizirao to sto mu se svidjam; Deni mi djeluje kao bazicno pristojna osoba postojanog moralnog karaktera, koja se doduse trazi na krivom mjestu (opsesija narodnjacima nikad ne moze biti dovoljno ironicna); De Vil je preslatka mala feminizirana gej djevojcica u tijelu preslatke male feminizirane gej djevojcice, s kojim bi toliko flertovao i pricao u opscenim siframa iz trecerazrednih erotskih filmova da bi se rastopio u secerni karamel, kojeg bi onda iskoristio za smjesu za sladoled od lješnjaka, te bi ga pozerski lizao dok se šepurim ulicama za nekog vrelog ljetnog dana; a kad smo kod gastronomskih metafora - barni je glupo bezumno meso animirano pravoslavljem, zapravo nekakav loš, žilav komad govedine, ravno iz pucke kuhinje, koji ti se doslovce baca na tanjur i preklinje te da zarijes vilicu u njega i da ga pojedes, ali iznutra je sirov i neke sumnjive, grimizne boje, pa ga s indignacijom posaljes natrag Velikom Srpskom Kuharu onkraj nebesa, koji se, suocen s tako neuporabljivom organskom materijom + gubitkom Kosova i Metohije, raspline u kumulonimbus srama nad vlastitom kreacijom, te krene da sijeva i pljušti od muke i ponizenja, što isprepada sve religiozne babe u centralnoj Srbiji, koje pocnu kolektivno da arlaucu u strahu od bijesa Bozjeg. :mag:

Uh... jesam li mozda pretjerao? :joint: Hard to tell.
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 24
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!