Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Do, re, mi, fa, sol, la, si, do

Moderatori: Hys., Moderators

By Ulix
#2436975
@overload: dosadnjikavo; elevator music. :sigh:

Evo nešto mirnije, a taaaaaaaaaaakooooooooooo melanholično. :drama:

By Ulix
#2440084
Rešio sam da se sad malo preorinejtišem na sinfonijsku muziku zato što je užasno slabo poznajem. :nerd:

By Ulix
#2442883
Da li je još neko bio na Uchidi?

Moj emotivni odgovor na njeno sviranje - tj. izostanak bilo kakvog emotivnog odgovora - me je baš zbunio. I uopšte mi se ne sviđa kako svira Šopena, rastočila je one nokturne do neprepoznatljivosti. :drama:

---

Ali je zato Adađo bio savršen. Sa toliko osećaja i sa tako fascinantnom jasnoćom. :love:


By Shoplifter
#2446229
awwww bili ste.

ja nisam, skroz kapiram vaše (ne)reakcije.
By Ulix
#2446742
Da li će neko slučajno ići da sluša Šostakovičevu Sedmu u SC-u?

Nisam siguran kako će to da zvuči i da li će da liči na muziku u izvođenju RTS-ovog orkestra. :shrug:
By Ulix
#2475033
Šoplifteru, da li si iznenađen (mojim dobrim izborom i činjenicom da je u pitanju Marta)? :D
By Shoplifter
#2475257
Mda, umem ja tako da se iznenadim kad je nešto painfully obvious :D
Nisam isprva pomislio na martu jer mi se čini da se ona drži "mejnstrim" repertoara ko pijan plota, kad ono...
By Ulix
#2476467
Budući da klasičnu muziku poznaješ mnooogoooo bolje od mene, verujem da nam se koncepti "mejnstrima" razlikuju. :D

Ali, recimo, Marta svira i Mesijena, Buleza, Lutoslavskog, za mene to nije mejnstrim.

Dovraga, za pojmove onoga što se može čuti u Beogradu, i Prokofjev i Bartok su avangarda, a njih je doktorirala. :D

Verujem da sam već smarao sa ovim, ali... koliko je dobro! Psihotični narodnjak. :drama:
By Shoplifter
#2476559
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2476467#p2476467]Ulix napisao:[/url]

Ali, recimo, Marta svira i Mesijena, Buleza, Lutoslavskog, za mene to nije mejnstrim.

Dovraga, za pojmove onoga što se može čuti u Beogradu, i Prokofjev i Bartok su avangarda, a njih je doktorirala. :D

Pa da, na to sam i ja mislio, ali vi'š, retko sam nailazio na ta njena izvođenja. Neobrazovan sam :gotika:


Mda, Bartok, Prokofjev, to je sve odveć komercijala :D
By Ulix
#2476701
Zato što ne postoje studijski snimci. Kao što nije snimila ni 90% svog mejnstrim repertoara. Jer njoj ne prija da sedi sama u studiju. :lood:

Postojao je neki fanatik na YT-u (majke mi nisam ja) koji je imao gomilu snimaka iz kojekakvih opskurnih arhiva, ali su mu ukinuli nalog pre pola godine zbog kršenja autorskih prava. Prokletnici. Tako da dosta njenog drombuljanja nije više dostupno.


:drama:

Korisnikov avatar
By bern
#2486280

Giuseppe Verdi - Il Trovatore - Anvil Chorus
Korisnikov avatar
By bern
#2486286


The Russian Red Army Choir - The Roads
Korisnikov avatar
By bern
#2486332

The Flower Duet (Lakmé)
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 38
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!