Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Do, re, mi, fa, sol, la, si, do

Moderatori: Hys., Moderators

By Shoplifter
#2417932
nisam znao da još prave kastrate :shock:



sad si me podsetio na scenu jednog gay themed filma, muzika sa kontratenorom. fino je muzika potcrtala scenu... sa' će nađem
Korisnikov avatar
By Oziris
#2419163
Sto ja ovde duuuugo nisam zasla...

A onda videla da Ulix i ja delimo ljubav prema Marthi Argerich. :love:

Elem, uhvatih pre par nedelja na RTS digital koncert gudackog orkestra Dusana Skovrana i solistkinje na violini Radmile Vardalic i zanesvestih se od miline. Steta sto to ne mgou da najdem nigde na youtube!
Korisnikov avatar
By Oziris
#2419528
Pa... hajde da kažemo da je to ljubav, tako lepše zvuči. (A ne opsednutost.) :giggle:
Ja volim da je zovem "majstorica". :D
By Ulix
#2429218
@Shoplifter: ne znam šta bih rekao za to. :kopanos:
Ima interesantnih momenata, ali sve u svemu... :neznam: Ovih dana sam u nekom etno i džez fazonu pa slušam onog gorepostavljenog Bartoka ili tako nešto.

S tim u vezi, jedno krajnje histrionično izvođenje Šostakoviča:


@Dark Walker: daj nešto što nije bilo u TV reklamama! :P
By Shoplifter
#2435432
Ulix napisao: Da se osećam normalnije, prijala bi i meni. Ovih dana mi prija neka neurotična muzika jer se tako i osećam. :shok:

pffff, baš super što se ovih dana osećam intenzivno normalno :lol: :katemoss:

men treba ovako nešto da me unormali, 3 note na 15 minuta, milina.


evo... nečeg...


By Ulix
#2436326
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2435432#p2435432]Shoplifter napisao:[/url]
Ulix napisao: Da se osećam normalnije, prijala bi i meni. Ovih dana mi prija neka neurotična muzika jer se tako i osećam. :shok:

pffff, baš super što se ovih dana osećam intenzivno normalno :lol: :katemoss:

men treba ovako nešto da me unormali, 3 note na 15 minuta, milina.
Dakle, ovako. Concorso Busoni, anno domini 2011. Ulixandra sa prijateljem sluša i bodri prijateljevog prijatelja sa klase koji je veoma talentovan, a dok se nije ugojio bio je i sladak. Pre njega nastupa neki Kinez, ne sećam se šta je prvo svirao, nešto barokno i bilo je izuzetno. I sad čekam ja da počne drugi komad, a on češka kosu, pa stavi prste na klavijaturu, pa ih odmakne; onda lupne po klaviru, pa namesti stolicu; odsvira jedan ton, pa ponovo namesti stolicu. I tako 3 - 5 minuta, da bi na kraju ustao i poklonio se i dobio aplauz. :lood:
By Shoplifter
#2436358
pa ne bukvalno, brateeeeee :lol:


e to su možda ligetijeve 3 bagatele - jedna bagatela - jedan ton. da. tako čo'ek napis'o. i još to tako trajeeee.

posle kejdža i silence, ligeti ti dođe još i gratis da preliva jbt



i bio si na busoniju. :drama:
By Ulix
#2436377
I biću na Učidi krajem septembra, ako sve bude išlo po planu u trećem fuckin' redu. :D
By Ulix
#2436391
As I damn well deserve! :kosa: :snob:

Ideš ti da je slušaš?
By Ulix
#2436446
Pffff.


Pffff.

Eto, to je sve što imam da ti kažem.

:kosa:
By Ulix
#2436504
E, da, za HPLC-a:



Meni se toliko sviđa Polinijeva odmerenost na ovim snimcima. Ovaj CD ima svoje redovno mesto na mom iPod-u. :love:
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 38
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!