Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Blady
#2425436
^
^ :lol:

Cekam da postanem rasna

:wundy:
Korisnikov avatar
By bothways
#2426195
Nisam citao odgovore, ali jbt, koji brainfuck od teme. Neki ljudi su nemastoviti. Deal with it
Korisnikov avatar
By erkondisn
#2426417
ok_decko je ok kao sto je i normalan_decko normalan
Korisnikov avatar
By taurus
#2426614
A zasto ja moram da znam hr. jezik meni nije jasno? A sa zenama se ne raspravljam na TAJ nacin,naglaseno je,niti se svadjam sa njima bas iz poshtovanja....a vi sto imate trule mozgove pa citate kako vas mozak funkcionise jbg

voleo bih da prochitam temu kad se prevede!
Korisnikov avatar
By taurus
#2426638
pruzi ruku bratu i izvuci me iz govana :lol:

P.S. Znam bosanski,makedonski,crnogorski,slovenacki....al nikako mi hr. ne polazi za rukom

hoce mi neko prevesti temu?
Korisnikov avatar
By Synesthesia
#2426644
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2426632#p2426632]bern napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2426627#p2426627]Synesthesia napisao:[/url]to bi mogli skoro svi, pa i ti... :alexis:
kako ko. ne stremi svako istom. ni itelektualno ni fizički.

a za taurusa: žao mi vidjeti da propada potencijal. ali, njegova stvar.
U redu je Bernissa, zato sam i rekao skoro svi misleći da će oni na koje se, logično, to ne odnosi, shvatiti da njih i izuzimam. Uz to, taurus je mislio na fizički deo, koliko se iz konteksta vidi.. u intelektualni se ne mešam.

A to što je taurus aktivan... :lol:
Tetka sa viškom kg i dalje može dovoljno da se giba, valja i namešta, al kad jebač počne da se zamara, krklja, i dahće jer je već na maksimumu snage, a posao tek na pola - to je mnogo gore... :cita:

I da, google translate - levo izabereš hrvatski, desno staviš srpski, ili još bolje: otvori topic u Google Chrome, pa desni klik na pozadinu foruma, pa Translate this page, i gotovo! :pionir:
#2426654
Хајде кад ти је већ толико стало, а можда се и прекине ово ниско препуцавање.

Елем, Попај је снимио ок_дечка, вероватно у превозу или слично, и ту му курац удари у чело. Приђе му Попај и каже:"Чао, ја сам Popeye", на шта га ок_дечко одмери и каже му:"Ае пали наказо". Даље је све хормонални дисбаланс.
Korisnikov avatar
By Madonna
#2426679
but, but, zašto ga izazivate da se ovoliko blamira? mage, ti si prvi počeo! :sarana:
Korisnikov avatar
By ROYAL
#2426715
E, a jel normalno što je meni onaj Galadrielin traktorista skrooooz dobar? :D
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!