Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Metafizika, transcedencija, paralelni svetovi, mitovi, legende...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2400335
U svetlu skorasnjih iskustava, svakako ekstremnijih i otvorenijih nego do sada*,
otvaram mogucnost svakome ko je imao neke probleme ove vrste da mi se javi, kako bih ga uputila na nekoliko mogucih resenja.



*bitches, dve osobe su videle/ prozivele istu stvar, ukoliko vam smeta ,,nepouzdanost'' jedne jedine
By alexandermagic
#2400345
Sve postupke i 'rituale' može nadomjestiti audio verzija sure El-Bekara pojačane toliko da se jasno čuje u svim prostorijama kuće/stana. Ajetul-kursija kao njen dio uništava sve negativne entitete, ako ih tu uopće i ima.

* U prostorijama, za vrijeme trajanja sure ne smije biti pas ili mačka.
Korisnikov avatar
By Orlando the Lady
#2400353
sad, kad smo to razjasnili, i prokazali Popaja kao zlocu koja ne svrsava u usta,
da te pitam, aleksanderemadziku, da li je postupak jednako ucinkovit i za ljude koji ne pripadaju merodavnoj konfesiji?

I zanima me koliko su rituali. postupci univerzalni, buduci da, kako znamo, postoje demoni iz razlicitih religijskih sistema?
By alexandermagic
#2400359
Odlično pitanje.

Islamske sure su jedine učinkovite za sve, i teiste i ateiste. Bezbroj puta dokazano. Kršćanski i ostali 'egzorcizmi' su mahom sa izvjesnim vremenskim učinkom, pa hajmo Jovo nanovo, ovi ne. Nebitno koji entitet je u pitanju, kog podrijetla i ranga.

(A ako sam dobro registrirao Popeye-v datum rođenja, a jesam, njega ove stvari niti zanimaju, niti mu se može energetski nauditi od strane negativnih entiteta.
Jedino je jako preporučljivo da se trajno preseli npr. u Beč, kako bi u potpunosti iskazao sve svoje sposobnosti i talente i polučio uspjeh, uključujući i onaj materijalni. :sweet:)
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2400452
I ne verujem bas u duhovi.

Ali mi se desilo jedne noci da cujem neki uzdah i kao da je neko rekao nesto u moje uho koje je tada bilo naslonjeno na jastuk, a u tom trenutku u stanu nije bio niko budan. I jos uvek ne mogu da objasnim to. :retard:
Korisnikov avatar
By Dzelajza Rouz
#2401363
Imam iskustva, kako ne. Osećam se kao Džek iz Barkerove priče. Sve se nadmudrujem sa Jeteringom.
Korisnikov avatar
By bern
#2401375
imam iskustva samo sa sopstvenim duhovima. :hamlet:
Korisnikov avatar
By gnossi℮nn℮
#2401406
Imala sam jednom vizuelnu iluziju. Pomalo čudno, trenutak jeze, koliko mi je trebalo da se saberem i shvatim šta je u pitanju. Premor, nisam spavala par dana, smrkavalo se i može da se desi čulna obmana. Ništa posebno. A ti duhovi i slično, to jednostavno ne postoji.
Korisnikov avatar
By gossip
#2401439
lichno nisam(mada na Avali pre 2 god su se deshavale cudne stvari)...ali poznajem ljude koji tvrde da jesu
Korisnikov avatar
By IriS
#2401527
duhovi, oni su tako fini.


ali zato demončine, e oni su jezivi.
Korisnikov avatar
By Loni
#2401809
Jedini fizički zakon koji dozvoljava život posle smrti je teorija o umu kao gameplayeru.

Po toj teoriji mi se ne nalazimo realno tu gde mislimo a jesmo (na planeti Zemlji) već je cela vasiona veštačka (artefakt), a svi mi zapravo se nalazimo u predvasioni Spiritici i samo smo ulogovani u tela u ovoj vasioni.

Drugim rečima, mi smo svi kao onaj vojnik iz filma Avatar koji ima iluziju da je Plavi Pandorac, a u stvari se u nekom sanduku pod nekom kacigom ulogovao u plavog Pandorca (Slično je i u filmu Matriks).
Kao i on imamo dva tela. Jedno je u predvasioni i to je naše postojano telo, a drugo iluziono koje poistovećujemo sa telom u kome smo sada.

Takozvani duhovi bi po teoriji trebalo da budu oni kontrolori koji nisu prihvatili da je igra koju su igrali u game-over sistemu.
Uprkos gubljenju tela ti kontrolori i dalje kontrolišu svoje iluziono telo sve dok im neko ne pomogne i ubedi ih da za tim više nema potrebe. Da treba da se skoncentrišu na telo-kontrolora, skinu simboličku kacigu i batale iluzije ako je već igri došao kraj. Najbolje je da ih u to ubedi njihov sopstveni vodič iz sfere Spiritike ili neko iz njihove primarne, sekundarne grupe.
Teže je da ih u to ubedi neko ko je takođe ulogovan. Taj neko morao bi imati stvarno nesvakidašnja čula i intuiciju.

Inače i meni se vremenom dogodilo slično. Ukućani i ja smo slušali zvuke, lomljavinu, škripu. Za razliku od drugih ja se nisam plašio. Suočenje da je u mojoj sobi duh bilo je jedno od mojih najsrećnijih trenutaka u životu jer smatram da život ima smisla jedino ako se nastavlja i posle smrti tela. Suočenje s neverovatnim pojavama u stanu i duhom proizvelo mi je veliku radost.
Korisnikov avatar
By bern
#2401818
baš interesantno :D naročito mi se sviđa zaključak, kako malo ljudima treba za sreću, koja je neuhvatljiva... kao duh. proizvod.
Korisnikov avatar
By bern
#2401947
o-oou...
o-oou o-oou o-oou...
o-oou o-oou o-oou o-oou...
o-oou o-oou o-oou o-oou o-oou...

(eho sa servera)
Korisnikov avatar
By Dirrty
#2402063
Loni, da nije već snimljena trilogija Matrix, tu ideju bi mogao debelo da unovčiš.
By alexandermagic
#2402116
:lol:

Loni ne kuži da je taj 'duh' o kom piše bio samo energetizirana nesvjesna projekcija nečijeg uma i velikog nezadovoljstva, a ne konkretan entitet od kog bi se, cEnim, usr'o. Mada tko zna, možda ga dobije na 'poklon' od nekog zlobnika. :kafa:
Korisnikov avatar
By acid drop
#2402124
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2401417#p2401417]MDNA napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2187880#p2187880]acid drop napisao:[/url]aj da vidimo ko sme ovo da gleda...

''
pf.
ovo je prvo i najbolje :love:
Kul je, ali mi se više sviđa ovaj moj, prvenstveno zbog mačke i 'spooky' glasa. :D
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2401417#p2401417]MDNA napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2282432#p2282432]De Vil napisao:[/url]entitetu
:drkanje: mnogo me pali ova stručna terminologija :drkanje:

I mene. :drkanje:
Korisnikov avatar
By Dzelajza Rouz
#2403524
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2401738#p2401738]Misfit napisao:[/url]
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2401363#p2401363]Dzelajza Rouz napisao:[/url]Imam iskustva, kako ne. Osećam se kao Džek iz Barkerove priče. Sve se nadmudrujem sa Jeteringom.
a ćurka? :lol:
:lol:

Tek je prvo poluvreme. Nismo još stigli do ćurke. Na tapetu su takve neozbiljne stvari poput ignorisanja ljubavnih jada. Živinu čekam na volej. :ninja:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!