Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Darling
#2399913
Ono-kad ti je na poslu hladna voda sa desne strane, a kod kuće sa leve...pa napraviš toplu cedevitu :doh:
Korisnikov avatar
By bern
#2399955
gledao sam neke moje slike. čini mi se da sam za 3 god ostario 6...
By Kragi
#2400102
Sve, sve ali ljude koji igraju igrice a imaju preko 20 godina nikako da skontam.
By Kragi
#2400106
Razumevanje ti nisam ni trazio. Niti bih.
Korisnikov avatar
By bern
#2400108
to nikako ne mijenja činjenicu da imaš ograničen stav o igrama. at least.
By Kragi
#2400112
^
^
Eh da sam ja plemenit k'o ti. :love:
Jednostavno mi zaludno, narocito one koje simuliraju zivot te kupujes kuce, ides na posao, hranis macku i spremas deci rucak :doh:
Sad bas nesto razmisljam - nikada nisam ni jednu igricu instalirao, niti igrao online.
Jednostavno ne razumem, a ko hoce nek igra.
Korisnikov avatar
By bern
#2400123
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2400112#p2400112]Kragi napisao:[/url]
Jednostavno mi zaludno, narocito one koje simuliraju zivot te kupujes kuce, ides na posao, hranis macku i spremas deci rucak :doh:
ja igram dvije vrste igara (mada sad manje):

1. UBIJ SVE ŠTO SE KREĆE. AHHAHAHAHAHHHA.

2. u drugima pokušavam da izgradim prugu u francuskoj ili americi. ili još bolje, pokušavam da nađem odgovor na pitanje kako da proširim granice grada jačanjam kulture pored jednog totalitarnog režima kojeg iritira moja monoteistička religija?

ima mnogo igara. neke su glupost, dok neke stvarno vrijede. godine tu nisu bitne. pogledaj i sam, možda ti se nešto svidi.
By Kragi
#2400136
hah, znao sam da ih igras cim si tako odreagovao, uostalom kao i onomad za kvalitet zivota i romeo profil a pritom mi nisi bio na pameti ni u jednom slucaju.
Ne kontam ja stosta, sto ne znaci da imam nesto protiv. kom' se svidja nek se igra i tako a ja da isprobavam bilo sta tig tipa - tesko. :D
I mob kad kupim, posle osnovnih podesavanja, prvo sto uradim je brisanje igrica. :D
Licno mi je malo infantilno to a svakako mislim da se vreme moze i kvalitetnije utrosiri. :D
Korisnikov avatar
By boo_radley
#2400156
Ja kad igram igrice meni to dođe kao da čitam knjigu ili gledam film, samo zanimljivije.:lol: Doduše zavisi dosta od izbora igre. Ali generalno ne vidim šta je tu toliko infantilno.
Uostalom većinu igara koje ja igram mislim da treba deci zabraniti. :lol:

Kragijevo mišljenje o igricama mi je jednako onom stavu da su stripovi slikovnice za decu. :shrug: Ali dobro, šta ćeš...
By Kragi
#2400172
hahahahahahahahahahahahahaha! ajme.

ne moram ja sve da razumem a fakat ne mora ni svako mene.
razlika je u tome sto je moj post zaista bio random a bernov odgovor na isti.
da je napisao 'ne razumem ... 'pa nesto sto ja radim' ja mu ne bih odgovorio sigurno.
Ne kontam sta se svi nalazite prozvanim zbog toga jer kako god okrenete ja tu potrebu i dalje necu razumeti niti misliti drugacije.

ne razumem ni ljude u poligamnim vezama
ni one koji mirisu kozmo preparate ili omeksivace pre kupovine, tester ne racunam, jer im je rok trajanja obicno 12 meseci od momenta otvaranja.
ne razumem ni one koji imaju 30+ a plase se reakcije mame i tate na to da su gay
ne razumem ni one kojima su drugi krivi za sve u zivotu, one koji na ulici bace papirnu maramicu, ljude koji vole da jedu cvarke. itd.

moram li? ne :D
A drugi slobodno mogu raditi sve sto ja ne razumem, to nije moj problem kao ni moje nerazumevanje njihov. :D
Korisnikov avatar
By bern
#2400203
@Waldorf
pa nisam mislio da mu se pravdam, nego da ga eto, malo zaintrigiram jednim tako beznačajnim fenomenom kao što su video igre... just some random stuff.
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2400206
Nemoj to više raditi.
Vidiš da se jadan odmah uzbudi čim dobije malo pažnje, ko da ga čitav forum komentariše.
  • 1
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!