Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

#2395406
nema ama, ne ama, histerija ili jok, samo ti rekoh da odleprshash, odbijesh u skokovima! ti josh nisi skopchao da si za mene psihotichni nikogovic za kojeg necu da chujem da me ishta pita? onda, :psiholog: - u pod hitno, i ti i sixto, povedi ga za ruku!
ti i sixto "dva ugledna forumasa" :pokazuje: - jes' u loony land-u, na veselom brdu.... :vrcka:
#2395409
Ovde se postovi redjaju jedan ispod drugog,niko nikog ne vuce za rukav ,niti ga zove telefonom da mu nesto kaze,saopsti,pita,u skladu sa tim, ne mozes zahtevati od korisnika da ne ucestvuju svojim postovima u tom nizu,vec si slobodan da ne odgovoris na,u ovom slucaju,pitanje o broju tvojih kilograma. Znas,Vel...
#2395411
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2395404#p2395404]*deni* napisao:[/url]Ama,covece
Deni, kad ces shvatiti da to nije covek vec zaludna baba koja nema sta da radi sem da se sa svima prepucava
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2395393#p2395393]Vel boy napisao:[/url] s ovim dvoje vucibatina u kolo :ubise:
a koja cak ni jezik - gramatiku jos nije savladala
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2395404#p2395404]*deni* napisao:[/url] mene i Sixta,dva ugledna forumasa.
:D :lol: :smeh: :roflmao:
#2395415
Nas dva renoviran.., pardon renomirana forumasa nikako ne svojatamo forum.
Ovo je samo mesto za razmenu izliva mozga i bezgranicnu fitnes rekreaciju. Velka ti nama dvema dodjes kao pilates lopta! :lol:
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2395417
Naravno da će ovo biti ovo mesto za izlive i mozgova i frustracija, kada je ostvario svoju kritičnu masu ljudi koji nisu ni za šta drugo, te ni sam forum nema šanse da ode u bilo kom drugom pravcu. ;)
#2395421
deni, uhodjenje i provociranje je to shto chinish. sigurno da je jasno da ti/vam ne zelim da odgovaram na bilo kakva izazivachka pitanja, ali ti NE prestajesh, nastavljash i nastavljash..... shta je to nego tipichni flejm i trolovanje?

uz to ova tri posta iznad su klasichni primeri krshenja Pravilnika. mislite da u ovom podforumu ne vaze pravila? videcemo!
#2395436
nope, ja imam sliku tebe (pishe deni na noj) umotanog u charshafe i s mazo-sado povezima i uzadima preko cele ti glave gasping for air. znash, onu.... :lol:

a, necesh ti mene lukavo navlachiti da shaljem slike koje nisu dozvoljene na forumu. :nono:
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 24
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!