Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

By Shoplifter
#2387856
Awwww :grouphug:

To bih pre razumeo da si stavio martinu sliku :D
#2388184
@Synesthesia, ovako sam ja zgranuto reagovao na tvoju sliku koju si prispisao meni, rekoh "ih, ma nije valjda, pochupacu mu ushi" i s povredjenim inatom :rida: :giggle: sada shaljem moju stvarnu sliku iz stanja prezivljenog shoka :lol: :smeh: determined to survive the humiliations :lol: , u slici mozda preovladjuju tamniji tonovi, nije mozda najsavrshenije podeshena kako treba, ali je moja eto prva slika na ovom forumu, eto, iznudili ste i to :giggle: Slika
Korisnikov avatar
By nsc
#2388212
jao, bio si mnogo lepsi dok nisi postavljao slike :sudija:














:D :lol: :smeh: izvini, morao sam
#2388298
pa, u kom smislu me pitash? ako me pitash u smislu da izgledam mladji nego godine, pa, nego shta da hocu i moram :yes: nekako izgledati mladji s obzirom da mi je mladost (bila) ukradena... da sad opet ne podsecam kako i zashto...., a ako me pitash u smislu da izgledam stariji (valjda NE! :uplasen: ) onda cu da plachem ovako :rida: :giggle:

p.s. i, dame i gay boys-e (pogotovo, gay boys-e) nije uchtivo pitati za godine :oklagija: :lol:
By Kragi
#2388299
kako god, ja te pitah za godine. :D

ako je uopste bitno, imao sam trip da si stariji a kako izgledas za svoje godine ne znam jer nemam pojma koliko ih imas. :neznam:

doduse, sad mi ovo 'boy' u tvom nicku ima 'smisla' :D

Edit:

eh sad, sto bi rek'o alexandermagic - serem ti se na muskarca koji krije godine.
ko picke ste bre :D
Korisnikov avatar
By Vel boy
#2388301
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2388299#p2388299]Kragi napisao:[/url]kako god, ja te pitah za godine. :D

ako je uopste bitno, imao sam trip da si stariji a kako izgledas za svoje godine ne znam jer nemam pojma koliko ih imas. :neznam:
aha, dobro je, ovo ipak nekako implicira da si pitao u smislu da izgledam mladji za svoje godine. evo ti jedan strastven :kiss: za to.
samo si trebao biti i isprva odredjeniji.
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2388299#p2388299]Kragi napisao:[/url]doduse, sad mi ovo 'boy' u tvom nicku ima 'smisla' :D
pa, sve shto ja kazem, napishem i uradim ima smisla, zar si u to sumnjao, dragi Kragi? :lepeza:
Korisnikov avatar
By No_Stress
#2388303
eh sad, sto bi rek'o alexandermagic - serem ti se na muskarca koji krije godine.
ko picke ste bre :D[/quote]



Godine ko zmije noge krije :)
By Kragi
#2388308
Ali, ali to je i moj stav generalno.
Smesno mi to kad krijete godine. :roll:
Nema tu sta da se kvare odnosi.
No, nije ni vazno. Garant imas 40! :smeh:
Korisnikov avatar
By Herald
#2388329
Imas 25, 35, 40 godina u zavisnosti od svetlosti :lol:
#2388344
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2388331#p2388331]*deni* napisao:[/url]Vel,izgledas na one prve dve slike kao onaj dobrocudni duh iz lampe sto se buni kad ga zovu dok se kupa. :kada:
pa, bio doshao polu znojav s dzoginga.

a na ove druge dve zadnje? he? :smug:

@sixto, si ti stavio svoje slidze, negde, bilo gde? u Moja Fotka?
ja npr. nisam josh u Moja Fotka zbog vecinski toliko glupe atmosfere koja vlada tamo so it instantly turns me off s obzirom shta je uchinjeno od one teme......
a ako ti sixto ipak jesi u Moja Fotka, bio bih zahvalan ako me uputish tachno gde da ne gubim vreme tragajuci za tvojim ... da ne kazem shta.... :)
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 24
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!