Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Prijateljstvo, druženje i ostale radosti socijalizacije

Moderatori: IriS, Moderators

#2386520
Dakle, jutros ja idem jednom uličicom kroz Železnik, ne bih li najpreče došao do taxi stanice i vratio se u centrić :kosa: i tako tresem prašinu staru nekih 50 godina sa sebe, kad odjednom ispred mene istrčava jedna neugledna devojka:
Izvini, imaš li možda par minuta, da ti nešto...
SCAN: šareni kartoni u jednoj ruci, olovka i papir u drugoj ruci, plastificirana legitimacija u trećoj ruci (šalim se, oko vrata...), i ranac na leđima.
Joj izvini, nemam, žurim...
Dva koraka dalje, isto tako opremljen naočit momak, crna kosa, proporcionalne građe, sjajnog osmeha, crnih očiju, u texas šorcu, majici.... me presreće:
Ma, da daš 100 dindži za razglednicu, to je htela da ti kaže, ukratko? - raširi ruke da mi pokaže razglednice i nasmeje se.

:love:

15ak minuta kasnije, postao sam vlasnik 17 najružnijih razglednica koje postoje, a koje je držao u rukama. Sad evo ispisujem i sutra šaljem nebuloze rodbini u unutrašnjosti. I nekima napolju.

Uradili tak' nešto nekad? :pervert: Ili bar pomislili da uradite? :D

EDIT: tema je o tome kad vam se neko negde svideo, i onda se napravili glupost ili se ponašali neočekivano samo zbog još nekoliko razmenjenih reči, osmeha, prstenca, pušenja ili čega god već....
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2386521
Mene je jedan smotao da dam 36€ za Grinpis, dok sam još mlad i zelen hodio ulicama Beča.

Ali je bio :love: ništa ga nisam čuo, em što je brzo pričao, a ja nedovoljno ovladao jezikom, em što je bio leeeep.
#2386525
Ne mogu da se setim sad da me jebes, al znam da je bilo taaaako retardiranih momenata da se sam sebi prevrnem.

E da! Jedan prilicno (meni kasnije) poznat narkic na parkingu kod Spensa trazi sitno 'za autobus' i ja mu jos izvadih krupnu novcanicu i on mi vrati kusur od one sume koju sam hteo da mu dam! :rotflmao:
Korisnikov avatar
By Synesthesia
#2386530
@buckoslatki Yeahhh... u got it :)

@Korvi & Sixto Awwwww... so cute!.. :sweet:
Korisnikov avatar
By Wilhelmina
#2386540
Nikad.
Tako je moja mater sebi nakacila nekog retardiranog starca, kojeg se i dalje plasi.
Jednostavno, ne. Ne mozes da mi postavljas pitanja. Ne idem u pozoriste, necu bojanku, ja ne volim decu, stare, trudne, a ni ostatak sveta mi nije bas drag.
Sa druge strane, volim da ubacim koju kod ulicnih sviraca. Eto.
Korisnikov avatar
By Synesthesia
#2386546
Korvi i Sixto su shvatili temu. :)

Buckoslatki i Wilhelmina nisu shvatili temu. :)

Nije tema o prosjačenju i namami da se prospe koji dinar, i koliko tome odolevate,

već je tema o tome kad vam se neko negde svideo, i onda se napravili glupost il se ponašali neočekivano samo zbog još nekoliko razmenjenih reči, osmeha, prstenca, pušenja ili čega god već....

Ajmo sad, svi koji nisu razumeli - ispočetka! :saint2:
#2386547
Pa dobro...redovno se zamrznem kad vidim nekog lika oko 30 godina u nekom odelu ili kosulji kako prodje, brada od par dana, samo stanem i gledam kao tele...:) ljudi stoje pored mene, pricaju, ja nista...samo on i ja :)
Korisnikov avatar
By Wilhelmina
#2386596
Ah, nisu me uspeli omadjijati zgodjusni momci i devojke na prepad. Mada, bese jedna slatkica u marketu, ali to je to...
#2386604
Molim da se uvazi primedba da je rec o obicno smanjenoj uracunljivosti, neuracunljivost podrazumeva neki bioloski osnov( dusevna bolest, zaostali psihicki razvoj, privremena psihicka poremecenost i druga teska psihicka poremecenost) pa kao posledicu toga da lice nije svesno posledice svoga dela ili ne moze da kontrolise situaciju.
#2386612
^
^

Aha, pažljivije sam iščitao temu. :zev2:


Samo sa jednom osobom se jesam ponašao neuobičajeno, kad sam ja u pitanju, :ozbiljan: na način da sam bjesnio na njega bez ikakvog realnog razloga pošto mi se nije dopadalo kako svojim prisustvom dEluje na mene. Tj. nije mi se dopadalo to što mi se baš on sviđa takav kakav je i što me tElo nije baš slušalo. :D
#2386616
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2386612#p2386612]alexandermagic napisao:[/url]^
^

Aha, pažljivije sam iščitao temu. :zev2:


Samo sa jednom osobom se jesam ponašao neuobičajeno, kad sam ja u pitanju, :ozbiljan: na način da sam bjesnio na njega bez ikakvog realnog razloga pošto mi se nije dopadalo kako svojim prisustvom dEluje na mene. Tj. nije mi se dopadalo to što mi se baš on sviđa takav kakav je i što me tElo nije baš slušalo. :D
WoW... znači ipak se desilo :giggle:
I hvala na pažnji za iščitavanje teme :up:
#2386628
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2386520#p2386520]Synesthesia napisao:[/url]Dakle, jutros ja idem jednom uličicom kroz Železnik, ne bih li najpreče došao do taxi stanice i vratio se u centrić :kosa: i tako tresem prašinu staru nekih 50 godina sa sebe, kad odjednom ispred mene istrčava jedna neugledna devojka:
Izvini, imaš li možda par minuta, da ti nešto...
SCAN: šareni kartoni u jednoj ruci, olovka i papir u drugoj ruci, plastificirana legitimacija u trećoj ruci (šalim se, oko vrata...), i ranac na leđima.
Joj izvini, nemam, žurim...
Dva koraka dalje, isto tako opremljen naočit momak, crna kosa, proporcionalne građe, sjajnog osmeha, crnih očiju, u texas šorcu, majici.... me presreće:
Ma, da daš 100 dindži za razglednicu, to je htela da ti kaže, ukratko? - raširi ruke da mi pokaže razglednice i nasmeje se.

:love:

15ak minuta kasnije, postao sam vlasnik 17 najružnijih razglednica koje postoje, a koje je držao u rukama. Sad evo ispisujem i sutra šaljem nebuloze rodbini u unutrašnjosti. I nekima napolju.

Uradili tak' nešto nekad? :pervert: Ili bar pomislili da uradite? :D
:lol:

Talk about being a sucker for a pretty face. :D
Korisnikov avatar
By Synesthesia
#2386654
Pa aman, ne radi se o parama :D Ovo je bio moj slučaj...

Radi se o foolish acting whit no obvious reason, kad ti se đa neko... npr poštar, kasir, šalterska službenica... itd.
Korisnikov avatar
By Madonna
#2386657
pa zamalo da se desi a onda mu je pljuvačka odletela na moju bradu :sigh:
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2386660
A ako je foolish acting, toga imam primera koliko hoćeš. :lol:


Radio sam onaj posao preko leta gde ideš od kuće do kuće i žicaš ljude da plate doznakom za spasilačku organizaciju (malteški spasilački odred).

Posle sedam dana, svaki dan 12 sati, skroz izvežban ulazim u jednu zgradu u Švabhauzenu (Bavarska) i otvara mi frajer.
Ali je jebo kevu kako je dobar. I ne samo to, nego je bio mokar od tuširanja i go. Sa peškirom ovlaš vezanim oko struka spuštenim toliko nepristojno nisko, da je gre'ota bila ne zuriti. To me je toliko na prepad uhvatilo, jer su mi otvarale danima neke babe i đedovi. Ja se iskreno nadam da nisam baš zinuo, ali sam osećao kako su mi se opustili mišići vilice, a zenice proširile. U sekundi sam se jedva suzdržao da ne krenem muvati čoveka (što bi bilo odlično - pokuca ti neko na vrata i iz čista mira te krene muvati :lol: ), ali je rekao kao da se požurim jer mora da pokupi kćerku iz zabavišta. :pljuje:
Korisnikov avatar
By Blady
#2386684
Da, cesto radim to.
U poslednje vreme ignorisem prodavce razglednica, jer sam ih previse kupila.
Aj samo neka me jebeno ne spopadaju, ja znam da je to smaracki posao i da moras da smaras, al sto uvek mene???

Jos dok sam bila pusac, mala jedna gancerka me molila da joj dam cigaretu.. i nisam htela, i na kraju vadim kutiju, a ona mi zdipi iz kutije poslednju. Htela sam da joj jebem mater.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!