Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

#2368199
zamisljao sam spidi gonzalesa, nisam nasao da je postavi ikakvu sliku ovde.
I sada me zanima ko je taj momak...zamisljam ga sa nekakvom bradom, kariranom kosuljom, cigaretom u ustima kako skilji na jedno oko a na drugo se izbecio i cita sada ovaj post.
verujem da je privlacan, malo odaje utisak da je lenj, ali sve u svemu rado bi ga i upoznao.
#2370954
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2368199#p2368199]barni011 napisao:[/url]zamisljao sam spidi gonzalesa, nisam nasao da je postavi ikakvu sliku ovde.
I sada me zanima ko je taj momak...zamisljam ga sa nekakvom bradom, kariranom kosuljom, cigaretom u ustima kako skilji na jedno oko a na drugo se izbecio i cita sada ovaj post.
verujem da je privlacan, malo odaje utisak da je lenj, ali sve u svemu rado bi ga i upoznao.
Хахаха... :)
Барни, душо, поставио сам слику на форум. Одн. била је једну ноћ па сам је уклонио... :)

Само хтедох да ти употпуним опис. :)
Потпуно си погодио за лењост... Не знам како али јеси.
Браду немам (понекад пустим од три дана због лењости), не пушим и трудим се да не чкиљим... :P :D
Кариране кошуље су ми бзвз. Подсећају ме на америчку радничку класу. :)

А што се упознавања тиче...није неизводљиво... :P
Korisnikov avatar
By Synesthesia
#2370983
to je i meni čudno, nikako ne mogu da se nakanim da "zamislim" ljude koji su postavljali fotku ovde.. :alikako:
Korisnikov avatar
By Sanja Steppenwolfin
#2370996
sto da ne, vidis i constantine me "zamislja" onda mogu i ja tebe

eto, s' leva na desno tebra, anhe i str00ja :wundy:

Slika
#2386139
Generacije '92.-'84, skoro bez izuzetka zamišljam kao brzoplete i površne ljude koji propuštaju mnogo bitnih trenutaka u životu.
Starije doživljavam kao ogorčene, izluđene i bez duha.
Ne krivim ni jedne ni druge za takvo stanje i malo koga vidim kao zaista lošu osobu.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 24
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!